1. BALD TV: Blondyna u lekarza (Dni Śfirusa 6); 2. NTV: Spontaniczne zamieszki, czy Zamach Stanu? – Wiktor – korespondencja z U.S.A; 3. CW24: Wojna Domowa w USA; 4. Racjonalista.pl: Elon Musk: największym problemem przed jakim stanie świat jest załamanie populacji (M. Agnosiewicz)

Elon Musk: największym problemem przed jakim stanie świat jest załamanie populacji

 

1. BALD TV: Blondyna u lekarza (Dni Śfirusa 6)

https://www.youtube.com/watch?v=-9yP8sqckxA&feature=share&fbclid=IwAR0w6T_-Z0MVytpm4HbWeQw4kzx_5ffn4mwpumD4obSFQGy69SwX5-oIBn8

2. NTV: NTV: Spontaniczne zamieszki, czy Zamach Stanu? – Wiktor – korespondencja z U.S.A

https://www.youtube.com/watch?v=d15hfgrqK74

3. CW24 – Wojna Domowa w USA + Hybrydy i Bioroboty

https://www.facebook.com/100011291805777/videos/1096732510713132/

Wojna Domowa w USA + Hybrydy i Bioroboty

Wojna Domowa w USA + Hybrydy i BiorobotyPowered by Restream https://restream.io/

Opublikowany przez Gabriela Tarasiuka Poniedziałek, 1 czerwca 2020

4. Racjonalista.pl: Elon Musk: największym problemem przed jakim stanie świat jest załamanie populacji (M. Agnosiewicz)

Przeludnienie świata to jeden ze współczesnych mitów, jakie wykreowali neomaltuzjanie (w związku z końcem tysiąclecia ludzkość naturalnie chłonie wszelkie apokaliptyczne wizje). Podczas kiedy jałowi intelektualiści mainstreamu do znudzenia powtarzają opowieści o „problemie przeludnienia”, Elon Musk zmienia paradygmat myślenia: ludzkość stanie przed problemem kolapsu, kurczenia się. Musk, jak widać, jest nie tylko wizjonerem technologiczno-gospodarczym, ale i jego wyobraźnia wykracza poza widnokrąg dzisiejszych elit.

Słowa te padły podczas 2019 World Artificial Intelligence Conference (WAIC) w Szanghaju w czasie dyskusji z Jackiem Ma. Musk jest sceptyczny co do perspektyw rozwoju sztucznej inteligencji, stwierdził jednak:

„Większość ludzi uważa, że na planecie jest zbyt wiele ludzi, lecz dziś jest to pogląd nieaktualny. Zakładając, że sztuczna inteligencja ma przed sobą dobrą przyszłość, myślę, że największym problemem przed jakim stanie świat w ciągu 20 lat jest załamanie populacji. Największą kwestią za 20 lat będzie załamanie populacji. Nie eksplozja. Załamanie. Przyspieszające.”

 

więcej u źródła: http://www.racjonalista.pl/index.php/s,38/t,40436

 

 

 

Podziel się!