1. Phil Konieczny: Koniec wirusa początek niewolnictwa – Oszustwo dziejów; 2. Jerzy Zięba – Polacy obudźcie się!; Polski Nobel; 3. Bald.TV – Billa do ciupy! ; 4. Paweł Szydłowski: Minister Szumowski – fałszywe testy na covid19, maseczki i podskórne implanty

Minister Szumowski – fałszywe testy na covid19, maseczki i podskórne implanty

Sztuczna zaraza czyli Plandemia na świecie trwa, Media Systemu dalej sieją panikę i zastraszają młodzież filmikami o konieczności noszenia maseczek. Co ciekawe te opozycyjne prześcigają się w próbach zmuszenia władz do zaostrzenia represji za nienoszenie masek z mediami rządowymi, pisowskimi. U mnie w Krakowie policja i straż miejska od dwóch miesiecy nie pokazuje się w patrolach na ulicach. Z każdym dniem trwania MASKARADY tzw. rząd polski (gabinet cieni właściwego NWO) TRACI TWARZ. Momentami na ulicach jest więcej ludzi bez masek, albo udających że noszą maski (bez zasłaniania nosa albo pod brodą) niż tych którzy karnie wykonują idiotyczne polecenie Naczelnego Lekarza.

 

Są jednak wciąż naprawdę nieuleczalni idioci, którzy biegają w maskach i jeżdżą w maskach na rowerach – trzeba naprawdę być debilem żeby samemu tak sobie szkodzić i pozostając jednocześnie w przeświadczeniu że robi się  sobie dobrze.  Najbardziej żal mi starych zastraszonych zamaseczkowanych babć i dziadków, bo widać jak się męczą, jak są przybici i wystraszeni, ale posłuszni… ze strachu o własne życie.

Niestety nie wierzą oni lekarzom z internetu (może czasem nie używają internetu bo są zbyt starzy) tylko pseudolekarzom z TVP i TVN.  Wczoraj na popołudniowym spacerze z psem spotkałem starszą kobietę  w trenczu z podniesionym kołnierzem masce nasuniętej prawie na oczy, okularach i chuście na głowie, która szła pustą przestrzenią parku, gdzie nikt nie mógł jej zagrozić, ani ona nikomu. Świeciło słońce, na trzech boiskach szkolnych tuż obok parku  i na bieżni i jezdni dla deskorolek szalała setka młodzieży – oczywiście wszyscy prawie bez masek, tylko kilku idiotów szpanowało w jakichś chustach. Pomyślałem, że niektórym ludziom wyrządzono straszną krzywdę, zmasakrowano ich psychicznie. Zwyczajnie mi ich żal, przecież stres i strach ich zabija. I o to chodziło bandytom, którzy urządzili tę farsę.  Wszyscy, którzy biorą w niej udział, w rządzie, biznesie i mediach to zwykli bandyci, ludzie wyzbyci sumienia, psychopaci gotowi dla własnej kasy dosłownie zamordować innego człowieka. Moralność katolicka? Gdzie ona jest w tym rządzie, Sejmie, mediach? 100 rocznica urodzin Jana Pawła obchodzona z pompą, a z drugiej strony oszustwo na masową skalę i bandytyzm, zabijanie ludzi Plandemoniczne. Rządzą nami psychopatyczni materialiści pozbawieni empatii i moralności, ludzie zepsuci.

Z innej beczki. Policja grozi na kolejny weekend Strajkowi Przedsiębiorców jeszcze ostrzejszymi represjami niż dotychczas. Słyszy się ze środowisk niezależnych, z Ruchu Wolnych Ludzi płynące ostrzeżenia o bezsensie takich działań. Jestem jednak zdania, że te protesty mają sens bo wywierają presję na całe społeczeństwo. NIE NAMAWIAM NIKOGO ŻEBY BRAŁ W TYM UDZIAŁ. JESTEM JEDNAK ZDANIA ŻE 6 CZERWCA SYTUACJA BĘDZIE INNA NIŻ OBECNIE. OCZYWIŚCIE MANIFESTACJAMI NIE ZMIENIMY WŁADZY. Jednak dzięki takim manifestacjom rządzący pokazują otwarcie swoją zbrodniczą naturę i swój prawdziwy stosunek do klasy średniej, do przedsiębiorców, do pracowników pozbawionych dochodu, do zwykłych ludzi. Media Systemu nie mogą tego przemilczeć mogą tylko coraz bardziej kłamać. Nie pomoże im nic gadanie, że to protesty polityczne – oczywiście że KAŻDY PROTEST JEST POLITYCZNY WIĘC jest to GŁUPIA GADKA dla Lemingów. OBRAZ REPRESJI, WYWOŁUJE GNIEW W LUDZIACH REPRESJONOWANYCH I NIECHĘĆ DO RZĄDZĄCYCH W WIDZACH, KTÓRZY WIEDZĄ, ŻE GDYBY TAM BYLI MAJĄC IN NE ZDANIE NIŻ WŁADZA POTRAKTOWANI ZOSTALI BY TAK SAMO. TAKIE DZIAŁANIE BEZPOŚREDNIE TEŻ JEST POTRZEBNE. MŁODZI LUDZIE MAJĄ NATURALNĄ POTRZEBĘ DEMONSTROWANIA SWOICH PRZEKONAŃ – TAK BYŁO W STANIE WOJENNYM, A TERAZ MAMY WŁAŚNIE STAN WOJENNY. TO DZIAŁAŁO WTEDY I DZIAŁA TEŻ TERAZ NA WŁADZĘ.

JEŚLI TA OBECNA WŁADZA PRZELEJE KREW POLAKÓW, STRACI LEGITYMACJĘ DO RZĄDZENIA RAZ NA ZAWSZE.  DO TEJ PORY UNIKAŁA TEGO JAK OGNIA, ALE SYTUACJA SIĘ BARDZO POWAŻNIE ZMIENIŁA SKORO RZĄD POLSKI WZIĄŁ UDZIAŁ W MASKARADZIE ŚWIATOWEGO NWO.

1. Phil Konieczny: Koniec wirusa początek niewolnictwa – Oszustwo dziejów

https://www.youtube.com/watch?v=viIMEVLxt5c&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1sN2c4bMwpu9ba6P_63vqGSar3fU6VFBVBcERshn6_hs5aJ0v8buTaIqM

2. Jerzy Zięba – A. Polacy obudźcie się!; B. Polski Nobel

A

https://www.bitchute.com/video/4kTJRVz3b9Gc/

B

https://www.bitchute.com/video/QV1iZIpDFySA/

 

3. Bald TV – Billa do ciupy! – – PEŁNE PRZEMÓWIENIE SARY CUNIAL PRZED WŁOSKIM PARLAMENTEM

https://www.youtube.com/watch?v=1EW2uBCUA7M&feature=youtu.be

4. Paweł Szydłowski: Minister Szumowski – fałszywe testy na covid19, maseczki i podskórne implanty

https://www.facebook.com/pawel.szydlowski.391/videos/1531301997028890/

Mój następny usunięty przez youtube film. Minister Szumowski do więzienia za korupcje i sianie paniki. Zamieszczajcie gdzie możecie.

Opublikowany przez Pawela Szydlowskiego Środa, 20 maja 2020

Paweł Szydłowski: Mój następny usunięty przez youtube film. Minister Szumowski do więzienia za korupcje i sianie paniki. Zamieszczajcie gdzie możecie.

Podziel się!