1. KIP: Gates winny zbrodni przeciwko ludzkości; 2. Zdrojowa TV: Policja pierwsza do szczepienia, a my nie dajmy się manipulować – Andrzej Nikodemowicz – PROTESTUJ MĄDRZE; 3. Zawiadomienie do Prokuratury na Łukasza Szumowskiego; 4. Dr.Heiko Schöning z Hamburga oskarża; 5. NTV: Agentura w środowiskach alternatywnych

Gates winny zbrodni przeciwko ludzkości

nadesłał J.G.D.

1. Klub Inteligencji Polskiej – Gates winny zbrodni przeciwko ludzkości: najważniejsze przemówienie, jakie kiedykolwiek wygłosił, włoski poseł.

W tym przemówieniu włoska posłanka Sara Cunial  wzywa włoskiego prezydenta „do współpracy” z Billem Gatesem w ramach globalnego zamachu stanu. ( w ciągu doby obejrzało to wystąpienie pół miliona ludzi) Oto cytat z przemówienia:

My, ludzie, rozpalimy ogień oporu w takim stopniu, że nie będzie możliwe stłumienie nas wszystkich. Proszę ciebie, przywódco (parlamentu), abyś był naszym rzecznikiem, który udzieli rady prezydentowi Conte:
„Następnym razem, gdy otrzymasz telefon od „filantropa” Billa Gatesa, przekaż go bezpośrednio do Międzynarodowego Trybunału Karnego za zbrodnie przeciwko ludzkości. Jeśli nie zrobisz tego za nas, powiedz nam, jak powinniśmy cię zdefiniować, jako ‘przyjaznego prawnika’, który przyjmuje rozkazy od przestępcy.”
Pełna transkrypcja wystąpienia.

Hobbes powiedział, że władza absolutna nie pochodzi z narzucenia z góry, ale z wyboru osób, które czują się lepiej chronione, rezygnując z własnej wolności i przyznając ją stronom trzecim. W ten sposób znieczulasz umysły za pomocą skorumpowanych środków masowego przekazu, środków dezynfekujących i NLP, używając słów takich jak „reżim”, aby „dopuścić” i „pozwolić” do tego stopnia, abyś mógł uregulować nasze więzi emocjonalne i uczucia.

W ten sposób faza 2 jest niczym innym jak realizacją / kontynuacją fazy 1, właśnie zmieniłeś nazwę, podobnie jak w przypadku Europejskiego Mechanizmu Stabilności (ESM). Rozumiemy, że ludzie z pewnością nie umierają z powodu samego wirusa. Tak więc ludzie będą mogli umrzeć i cierpieć z innych powodów dzięki tobie i twoim prawom – z powodu nędzy i ubóstwa – i tak jak w „najlepszych” reżimach, wina zostanie zrzucona tylko na obywateli.

Zabierasz nam naszą wolność i mówisz, że o to prosiliśmy. Dziel i rządź.

To nasze dzieci, które stracą więcej, to ZWYCIĘSTWO DUSZY – zgwałcone przy pomocy tzw. „Gwaranta ich praw” i Cisma – (włoska koordynacja służb przeciw znęcaniu się nad dziećmi).

W ten sposób prawo do szkoły zostanie przyznane tylko z bransoletą, aby przyzwyczaić ich do próby, przyzwyczaić ich do niewolnictwa – przymusowego leczenia i wirtualnego zniewolenia. Wszystko to w zamian za hulajnogę i tablet.

Wszystko po to, by zaspokoić apetyty kapitalisty finansowego, którego siłą napędową jest konflikt interesów, konflikt dobrze reprezentowany przez WHO, którego głównym finansistą jest znany „filantropista i wybawca świata”: BILL GATES.

Teraz wszyscy to wiemy.

Bill Gates, w 2018 r., przewidział pandemię, symulowaną w październiku 2019 r. Podczas wydarzenia o nazwie „Event 201” wspólnie w Davos w Szwajcarii. Przez dziesięciolecia Gates pracował nad planami wyludnienia i kontroli dyktatorskiej, nad polityką globalną, dążąc do uzyskania supremacji w rolnictwie, technologii i energii.

Gates powiedział: (cytuję dokładnie z jego mowy )

„Jeśli wykonamy dobrą robotę w zakresie szczepionek, zdrowia i reprodukcji, możemy zmniejszyć populację na świecie o 10-15%, tylko ludobójstwo może uratować świat”

Dzięki jego szczepionkom, Gatesowi udało się wysterylizować miliony kobiet w Afryce, Gates spowodował epidemię polio, która sparaliżowała 500 000 dzieci w Indiach, a do dziś z DTP, Gates powoduje więcej zgonów, niż sama choroba i robi to samo z jego sterylizującymi GMO, zaprojektowanymi przez Monsanto i „hojnie przekazanymi” potrzebującym populacjom przez Gatesa.

Wszystko to, podczas gdy on już myśli o dystrybucji „tatuażu kwantowego” do rozpoznawania szczepionek, a szczepionek mRNA, jako narzędzi do przeprogramowywania naszego układu odpornościowego.

Ponadto Gates współpracuje również z kilkoma międzynarodowymi firmami, które posiadają zakłady 5G w USA, a na tym samym stole jest cały głęboki stan włoskiego sosu:

SANFOI wraz z GLAXO (pharma) są przyjaciółmi Raneiri, Guerry, Ricciardi i znanego wirusologa, którym płacimy 2 000 euro za 10 minutową prezentacje we włoskiej telewizji.

Sanfoi i Glaxo podpisują umowy ze stowarzyszeniami medycznymi w celu indoktrynacji przyszłych lekarzy, wyśmiewając się z ich autonomii osądu i przysięgi.

Międzynarodowe korporacje high-tech, takie jak rzymska inżynieria, która jest sprzymierzona ze szlachetnym Manto, lub gięcie łyżek Pisano (kampanie reklamowe dla firm) służą kontroli i zarządzaniu naszą osobistą dokumentacją medyczną w porozumieniu z Europejską Agendą ID 2020, systemem elektronicznej identyfikacji, który ma na celu wykorzystanie masowych szczepień do budowy platformy cyfrowej identyfikacji. ID 2020 to kontynuacja transferu danych do IBM, zapoczątkowana przez Renzi, który w 2016 roku wniósł ogromny wkład do globalnego funduszu Gatesa, zwiększając jego finansowanie o 30 procent.

W głębinowym stanie Talbe znajdują się ludzie z Aspen, jak na przykład Saksoński Colao, któremu za raporty płacono 800 euro za godzinę – raporty, które nie podlegały przeglądowi naukowemu, a następnie dyktowały politykę, jak „generał Bilderberg”, z dala od pola bitwy.

Lista jest długa, bardzo długa.

Na liście znajduje się również Mediatronic, autorstwa Arcuri i wiele innych.

Włoski wkład w International Alliance Against Coronavirus wyniesie 140 milionów euro, z czego 120 milionów zostanie przekazane GAVI Alliance, organizacji non-profit stworzonej przez Gates Foundation. To tylko część 7,4 miliarda otrzymanych przez UE na „znalezienie szczepionki” przeciwko koronawirusowi – szczepionkom, które, jak powiedziałem – będą używane przez Gatesa.

Oczywiście nie ma pieniędzy na leczenie profilaktyczne, które ma dodatkowy efekt polegający na tym, że jest super tanie (takie jak profilaktyczne stosowanie leków takich jak iwermektyna i chlorochina, które warunkują krew i zapobiegają infekcji w przyszłości tylko z jednej dawki) – bez pieniędzy dla prewencji, realnej prewencji, która uwzględnia naszą kulturę, nasze pożywienie i naszą zdolność do swobodnego przemieszczania się w środowisku.

Prawdziwym celem tego wszystkiego jest całkowita kontrola. Absolutne panowanie nad wszystkimi ludźmi, którzy zostaną przemienieni w świnki morskie i niewolników, którzy nie mają zwierzchnictwa i wolnej woli.

Wszystko to dzięki sztuczkom i mistyfikacjom zamaskowanym jako polityczne kompromisy, podczas gdy oni niszczą kodeks norymberski z mimowolnymi obowiązkami, grzywnami i deportacjami poprzez rozpoznawanie twarzy i zastraszanie poparte dogmatycznym „scjentyzmem”, który będzie chroniony przez naszego „multi-prezydenta” Republiki, który reprezentuje prawdziwą chorobę kulturową tego kraju.

My, ludzie, zbudujemy ogień oporu w takim stopniu, że nie będzie możliwe stłumienie nas wszystkich. Proszę ciebie, przywódco (parlamentu), abyś był naszym rzecznikiem, który udzieli rady prezydentowi Conte:

Następnym razem, gdy otrzymasz telefon od „filantropa” Billa Gatesa, przekaż go bezpośrednio do Międzynarodowego Trybunału Karnego za zbrodnie przeciwko ludzkości. Jeśli nie zrobisz tego za nas, powiedz nam, jak powinniśmy cię zdefiniować,  jako„przyjaznego prawnika”, który przyjmuje rozkazy od przestępcy ?

Dziękuję Ci.

Transkrypcja wystąpienia włoskiej posłanki za: https://www.youtube.com/watch?v=mX51utvnj9E&feature=emb_logo

Dziękujemy komentatorowi krnabrny1 za nadesłanie i przetłumaczenie tego ważnego wystąpienia we włoskim parlamencie.

źródło: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/05/gates-winny-zbrodni-przeciwko-ludzkosci-najwazniejsze-przemowienie-jakie-kiedykolwiek-wyglosil-wloski-posel/

 

2. Zdrojowa TV: Policja pierwsza do szczepienia, a my nie dajmy się manipulować – Andrzej Nikodemowicz – PROTESTUJ MĄDRZE

https://www.youtube.com/watch?v=-KKMuE-tF3U

3. TV Victoria – ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY NA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO O PODEJRZENIE POPEŁNIENIA LUDOBÓJSTWA

https://www.youtube.com/watch?v=-EWQBlbTvdE&feature=youtu.be

Na filmie zostaje odczytane zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa noszącego znamiona ludobójstwa popełnionego przez ministra Łukasza Szumowskiego a skierowanego do Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro. Zawiadomienie składa dr Diana Wojtkowiak. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa jest głęboko uzasadnione dowodami naukowymi. Sprawa dotyczy 5G i koronawirusów oraz korelacji między tymi zjawiskami.

4. CDA: Dr.Heiko Schöning z Hamburga twierdzi że cała ta pandemia ma zalążki kryminalne. Warto posłuchać co ma dopowiedzenia

https://m.cda.pl/video/5197473b4

 

nadesłał Paweł Ruszczyński

5. AGENTURA W ŚRODOWISKACH ALTERNATYWNYCH – POTRZEBNA NAM LUSTRACJA – Janusz Zagórski

https://www.youtube.com/watch?v=ae12WHAkGTg

Podziel się!