Jerzy Zięba – Jak zatrzymać epidemię koronawirusa; 2. „Egzosomy – mikropęcherzyki błonowe”, cz. III ; 3. VTV: Krzysztof Jackowski – Zatrważające wizje 2020!; 4.NEOS: Nadzieja w górnikach! Izolują Śląsk, zamykają kopalnie!

Jerzy Zięba – Jak zatrzymać epidemię koronawirusa

Dzisiaj podaję kilka arcyważnych materiałów. Pierwszy z nich RAPORT Z FRONTU WOJNY podałem w drugim wejściu informacyjnym dzisiejszego dnia.

Kolejny, pierwszy w tej ostatniej już na dzisiaj sekwencji informacyjnej j to prosty i oczywisty sposób na natychmiastowe zakończenie Plandemii Koronawirusa. Ale ponieważ nie o epidemię tu chodzi, ani o jej powstrzymanie, lecz o to co jest drugim dnem zaistniałej sytuacji, nic takiego nikt nie zrobi. Teraz poszczególne rządy będą przedłużać restrykcje „mądrząc” się dalej na temat czegoś co nie miało miejsca. Miejsce ma oczywiście reset gospodarczo-finansowy, ale to jest drugie dno – i na tym dnie rozgrywająca się konsolidacja kapitału w jednym ręku. Są i inne dna, głębsze.

 

 

Kolejny materiał powie uważnemu słuchaczowi kto jest winien zachowania się rządów i co te rządy szykują dalej, jaki jest i był zaplanowany i realizowany PLAN rzekomych wykryć zakażenia i cały mechanizm postępowania statystyczno-medycznego. Wniosek z tej wypowiedzi jest jeden: PLANDEMIĘ ROZPĘTAŁ TEN KTO ROZPRZESTRZENIŁ PO ZIEMI WIRUSA I WSKAZAŁ „WŁAŚCIWE” NARZĘDZIE DO JEGO WYKRYWANIA.

W kolejnym materiale Krzysztof Jackowski pokaże nam obraz sytuacji wewnętrznej w Polsce wynikającej z Plandemii i analizę poszczególnych wypowiedzi polskich władz, z której zarysuje nam się obraz ich zależności od OBCYCH i pułapka w jaką same się wpędziły oraz w miarę holistyczna wizja całości. To niepełna, ale kolejna z ważnych wizji analitycznych stanu wojny.  

Wreszcie na koniec dowiemy się co naprawdę dzieje się na Śląsku. Jest oczywiste, że im więcej będą tam robić testów z użyciem niewłaściwego narzędzia, które wykrywa w naszych organizmach wszystko co przypomina fragment RNA identyfikowany przez ten błędnie  używany test jako sar2-cov19, to tym więcej „zakażeń” wykryją i kompletnie rozłożą kopalnie i cały Śląsk, w który wymierzyli teraz swoje działa wrogowie polskich zasobów naturalnych i kopalnictwa oraz przemysłu.Pamiętajmy  że jest to drugi co do ważności i wielkości ośrodek przemysłowo-produkcyjny i ludnościowy w Polsce.

Zapytajmy więc RETORYCZNIE komu służył i służy ten rząd oraz wszystkie poprzednie od 1989 roku.

Przy okazji warto sobie zadać także pytanie kto stanie się wkrótce właścicielem polskich linii lotniczych, całej sieci hotelowej i restauracji w Krakowie i innych miastach, biur podróży, prywatnych przedszkoli, drobnego handlu i usług, czyli całego majątku Polski? Kto przejmie resztki polskich pieniędzy, oszczędności Polaków i polskiego kapitału, kto zastąpi na polskim rynku polską Klasę Średnią.

Widzimy, mówimy i czujemy to samo! Nie my jesteśmy obłąkani lecz obłąkane są Media Systemu Pan – Niewolnik. CB

1. Jerzy Zięba – Jak zatrzymać epidemię koronawirusa

Widzimy, mówimy i czujemy to samo! Nie my jesteśmy obłąkani lecz obłąkane są Media Systemu Pan – Niewolnik.

https://www.bitchute.com/video/sjvaXKURofWj/

2. „Egzosomy – mikropęcherzyki błonowe”, cz. III

Strona Wojciech Jan Karwowski prowadziła transmisję na żywo.

„Egzosomy – mikropęcherzyki błonowe”, cz. III
11 maja 2020

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3142226375839933&id=100001578057889

3.TV: Krzysztof Jackowski – Zatrważające wizje 2020

Widzimy, mówimy i czujemy to samo! Nie my jesteśmy obłąkani lecz obłąkane są Media Systemu Pan – Niewolnik.

https://www.youtube.com/watch?v=ZDoIZBSeeOQ

 

4. NEOS: NADZIEJA W GÓRNIKACH! IZOLUJĄ ŚLĄSK, ZAMYKAJĄ KOPALNIE

https://www.youtube.com/watch?v=e3YbqT_XUis

Podziel się!