Akari Aryaca: Grzegorz Skwarek – Ziemia mówi w HZ (01 01 2020)

Ziemia mówi w HZ

Rekordowy skok pulsu ziemi wg skali Schumanna. W 2020 roku nadchodzą ogromne zmiany!

Czy dobre to się zobaczy?

 

Ogromne skoki pulsu ziemi wg rezonansu Schumanna

– wielu z Was mogło to odczuć dziwnym samopoczuciem w ostatnich kilku dniach (25 gr-1 styczeń) niektórzy odczuwali ból głowy, serca a jeszcze inni słyszeli nietypowe dźwięki -piski w uszach.Wszystko to zapowiada dużo większy skok świadomości ludzi w 2020 roku co cieszy, ale trzeba pamiętać ,że każda taka zmiana przypomina poród w bólach, bo również spowoduje upadek starego systemu, światopoglądu , nastawienia do życia, zmiany DNA, a co za tym idzie wszystko zacznie nie zmieniać – możemy czuć chęć zmiany, nasze organizmy będą pozbywać się toksyn w szybszym tempie co za tym idzie powodować przeróżne samopoczucie.Tak czy inaczej, jeśli zamierzacie zmienić coś w swoim życiu w 2020 roku to idealny i sprzyjający czas aby wytrwać w swoim postanowieniu.

Wykres energii rezonansu Schumanna z dnia 29 grudnia 2019 pokazuje ogromną, prawie stałą kolumnę energii o wysokiej amplitudzie i wysokiej częstotliwości (światło) przez okres 12 godzin, od 19:00 do 7:00 (EST, USA).
Dlaczego to się dzieje? Energie te są uwalniane przez Ziemię, gdy wibruje ona w odpowiedzi na otrzymywanie energii kosmicznych oraz wibracji wszystkich ludzi na ziemi. To powoduje, że Ziemia reaguje „dzwoniąc jak dzwon” z uwolnieniem energii Rezonansu Schumanna.
Żyjemy w czasach wysokiej aktywności energetycznej zarówno z energii kosmicznych, jak i wynikających z nich energii Rezonansu Schumanna. Zmieniają one nasze DNA, co zmienia sposób, w jaki myślimy i czujemy a to zmienia nasz świat w ,którym żyjemy.

Aktywność z 29 grudnia 2019 trwała 13 godzin, od 23 (wczoraj) do 12 UTC (dziś), średnia wynosiła około 70 RS w skali Schumanna i tylko raz, krótko przez około 15 minut około 8 UTC, amplituda spadła poniżej Mocy 40 rezonansu Schumanna. Graficznie wygląda jak kolumna światła.12/29 13:30 UTC – w drugiej części dnia pokazanej na wykresie wygenerowała najsilniejszy szczyt dnia przy mocy 93! w skali Schumanna To naprawdę niespotykane dotąd zjawisko.

Odkrycie tego zjawiska postawiło nas w zupełnie nowych położeniu, co do wiedzy o naszej planecie. Okazało się, że owe wyładowania mają bezpośredni wpływ na nasze funkcjonowanie a konkretniej, na nasz mózg.Nasze umysły również rezonują na konkretnych częstotliwościach.Częstotliwość taka jak 7,83 Hz sprawia, że czujemy się dobrze, zrelaksowani i spokojni – bardzo często można spotkać się z określeniem „fale alfa” mózgu- jest to naturalna częstotliwość wykorzystywana przez biologów do naprawy uszkodzonego DNA.Idąc dalej za tymi faktami, musimy sobie zdać sprawę, że rezonans ma nieustanny wpływ na nasze funkcjonowanie, ponieważ jak wiemy, wszyscy jesteśmy w działaniu pola magnetycznego Ziemi.Jednak rezonans, nazywany również”pulsem Ziemi” od momentu jego odkrycia stale wzrasta, co rodzi bardzo interesujące i majestatyczne teorie.Pierwszą ciekawą rzeczą jest to, że sposób przyspieszenia pulsu jest zgodny ze wzorem Złotego Ciągu Fibonacciego.Z roku na rok Puls Ziemi rośnie proporcjonalnie do złotej proporcji i dzisiaj jest już ona powyżej 16Hz.
Ma to ogromny wpływ na wszystkie żyjące istoty na planecie.

więcej u źródła: https://akariaryaca.com/2020/01/01/ziemia-mowi-w-hz/

Podziel się!