Paweł Ruszczyński – ROK 2020 – 3 maj

ROK 2020 – 3 maj

„Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły” – Prezydent Wszystkich Polaków Andrzej Duda (Talmud- Miszna)

I rzeczywiście, mgły absurdu kłębią się gęsto  po Polskiej Krainie A.D. 2020!

Publikuję dzisiaj, z pewnym drobnym poślizgiem artykuł zamieszczony przez Pawła Ruszczyńskiego na jego profilu na FB. Kika dni temu przesłał go też do mnie. TO BARDZO WAŻNY ARTYKUŁ.

Publikuję go dopiero dzisiaj, bo na każde działanie jest właściwy czas, właściwa chwila. Po tych setkach relacji Wolnych Ludzi i Wolnych Mediów, jakie tutaj przedstawiliśmy z Polski i z całego świata, właśnie teraz  ta CHWILA nadeszła.

OTO WYTOCZONO CAŁEJ LUDZKOŚCI WOJNĘ, W KTÓREJ UŻYTO PRAWDZIWEJ OSTREJ AMUNICJI. KAŻDEMU CZŁOWIEKOWI W POLSCE I KAŻDEMU NA ŚWIECIE ZAGROŻONO ŚMIERCIĄ. TO CZAS OSTATECZNY.

Jest to jeden z pierwszych tekstów, jedna z pierwszych analiz podsumowujących i obejmujących holistycznie bezprecedensowe wydarzenia, jakie mają miejsce od początku marca 2020 roku na skalę całego świata.

 

 

Widzimy obraz owej wojny światowej i powoli dociera do nas zasięg strat i spustoszenia jakie zostało uczynione. Nie obejmujemy jeszcze całego ogromu dokonanych zniszczeń gospodarczych, społecznych, psychologicznych ani strat ludzkich – fizycznych związanych ze śmiercią osób, jakie ponosimy każdego dnia od 2 i pół miesiąca. Umierają nie na covid-19, lecz na raka i inne choroby obecnie nie leczeni w szpitalach i przychodniach pacjenci. Ba, co tu mówić o raku kiedy nawet do stomatologa nie można się dostać – kompletny paraliż! Ludzie boją się iść do lekarza, bo grozi im w wyniku użycia fałszywego testu biologicznego uwięzienie w areszcie z powodu „nie wiadomo czego” na nie wiadomo jak długo!!! Duszą się na ulicach i zatruwają w używanych bez sensu maskach! Efekt noszenia tych masek, efekt zamkniętych lasów i kąpielisk, zamkniętych placów zabaw i parków, będzie widoczny w jesieni tego roku – osłabiona odporność i brak witaminy D3 da znać zwiększoną liczbą zachorowań na grypę, z której  RZĄDZĄCY NAMI PSYCHOPACI zamierzają uczynić NASTĘPNĄ SZTUCZNĄ EPIDEMIĘ.

Tak, straty ludzkie i społeczne są olbrzymie, jednak mają miejsce wcale nie tam, gdzie kieruje nasze wszystkie zmysły i energie Machina Medialna Banksterskiego Systemu Pan-Niewolnik bijąca w społeczeństwa ze wszystkich możliwych dział. Dmą w te Jerychońskie Trąby bez opamiętania czołowi politycy Polski i wszyscy Banksterzy – 1%  Posiadaczy Majątku Całego  Świata!

Bez przerwy to powtarzam i powtórzę jeszcze raz  – BANKSTERZY to KLASA SAMA W SOBIE DZIAŁAJĄCA WSPÓLNIE, bez wyjątku: w Rosji, w Chinach, Iranie, USA, Niemczech, Francji, w Wielkiej Brytanii, w Izraelu czy innych krajach, także w Polsce. Nie łączy ich żaden język, żadna wyznawana religia, żadna wspólna kultura, ani żadne zasady moralne poza jedną zasadą – językiem – wyznaniem – PEŁNĄ WŁASNĄ KIESĄ I PANCERNĄ KASĄ. 

Straty ludzkie, gospodarcze i społeczne będą w tej wojnie olbrzymie. PRZYSZEDŁ CZAS NA PRZEDSTAWIENIE PEŁNEGO OBRAZU SYTUACJI. Będziemy publikować teraz w miejsce dotychczasowych relacji z FRONTU także coraz więcej artykułów podsumowujących i analizujących. TEN ARTYKUŁ JEST PIERWSZYM Z NICH.

Ruch Wolnych Ludzi w samej Polsce, ale też wśród Polonii na świecie i Ruch Wolnych Ludzi innych narodów Europy oraz Ameryki, wykonał dotychczas olbrzymią i solidną robotę zbierając drobiazgowo i naświetlając ze wszystkich stron wydarzenia, jakie na naszych oczach się rozegrały, i w jakich bierzemy osobisty udział pojedynczo, albo z całymi swoimi rodzinami – mężczyźni, kobiety i dzieci  – bez wyjątku.

ZDAJMY SOBIE SPRAWĘ, ŻE TAKIEJ PERFIDNEJ I TOTALNEJ WOJNY WYTOCZONEJ CAŁEJ WOLNEJ LUDZKOŚCI JESZCZE NIGDY W DZIEJACH ŚWIATA NIE BYŁO! UDERZONO BEZPOŚREDNIO Z BRONI PSYCHOLOGICZNO-BIOLOGICZNO-MEDIALNEJ W KAŻDEGO OBYWATELA, W KAŻDEGO MĘŻCZYZNĘ KOBIETĘ I W KAŻDE Z NASZYCH DZIECI I WNUKÓW.  STRZELAJĄ DO KAŻDEGO NIE BACZĄC NA NIC! RUJNUJĄ GOSPODARKĘ GLOBALNĄ, GOSPODARKI KRAJOWE I LOKALNE MAŁE RYNKI ORAZ KLASĘ ŚREDNIĄ I PRACOWNICZĄ!

Nadchodzi czas, w którym POLACY NIE TYLKO PRZEMÓWIĄ PEŁNYM GŁOSEM, ALE UCZYNIĄ REALNIE, FIZYCZNIE WIELKĄ ZMIANĘ W SWOJEJ OJCZYŹNIE,  I PÓJDZIE Z POLSKI ISKRA W ŚWIAT!!!

Wszyscy musimy wystąpić przeciw zbrodni i zbrodniarzom, którzy odważyli się dokonać takiego zamachu na Prawa Człowieka i demokrację na świecie jaki obserwujemy.

Na podstawie zarządzeń psychopatów w samej tylko Polsce bezprawnie zatrzymano i skazano na areszt domowy, albo szpitalny, dotychczas ponad 200 000 ludzi! Jak to się ma do Stanu Wojennego 1981?! Ludność całej Polski pozbawiono podstawowych praw obywatelskich decyzjami wąskiej grupki polityków! Nie raczyli oni nawet utworzyć „Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego” jak zrobił to Wojciech Jaruzelski w 1981 roku. Wiemy, że ta jego rada to była junta wojskowa, tak ocenił to polski sąd.

Jak ocenią sądy postępowanie tych ludzi w roku 2020?! To co uczynili – jak wszystko wskazuje na polecenie z zewnątrz, z obcego kraju –  jest niebywałe!

Rolę Morderców Chrystusa po raz pierwszy w dziejach powierzono nie sędziom, prokuratorom, policjantom, czy żołnierzom, ale LEKARZOM i DZIENNIKARZOM! Atak Głównej Inspekcji Sanitarnej na firmę Visnato i atak medialny na Jerzego Ziębę, doktora Jaśkowskiego, doktora Czerniaka i Ruch StopNOP był w Polsce wstępem, przygrywką do tej wojny. Nieprzypadkowo zaatakowano właśnie tego człowieka i wszystkich lekarzy, którzy przeciwstawiają się Big Pharmie. Jest wszakże jasne, że w tej wojnie używa się przeciw wolnemu społeczeństwu broni biologicznej i broni masowej dezinformacji, czyli broni medialnej.

KTO PAMIĘTA MOJE SŁOWA SPRZED WYBORÓW DO SEJMU 2019 TEN ROZUMIE ŻE NIE ŻARTOWAŁEM WTEDY, ANI NIE SPEKULOWAŁEM – jest to ostateczny atak Sił Ciemności w którym wytoczono broń ostateczną – Groźbę Śmierci – a decyzję o jej użyciu oddano nie w ręce sędziów, ale w ręce Administratorów Polskiego Aparatu Medycznego, polityków: Głównego „Inspektora Sanitarnego” i Ministra „Zdrowia” oraz Wojewódzkich Sanepidów.

NADSZEDŁ CZAS OSTATECZNY – CZAS DZIAŁANIA ALBO ZAGŁADY. 

Czesław Białczyński

 

Paweł Ruszczyński – ROK 2020 – 3 maj

Nadszedł rok 2020. Mało głosów „eksperckich” wieszczyło że będzie to rok załamania finansowego. Styczeń był okresem gdzie i polska i światowa gospodarka pędziła na złamanie karku. Mały polski rynek, który jako trybik światowej (choć bardziej zachodniej) gospodarki kręcił się tak szybko że nikt nie zauważał nadchodzących zmian. Co prawda od lat USA (FED), EBC i BJ drukowały na potęgę pusty pieniądz i skupywało za to obligacje (i akcje) swoich krajowych przedsiębiorstw w imię „ratowania” i rozruszania gospodarki.  Aby nie mówić że drukujemy nazwano to „luzowaniem” a wszelkiej maści autorytety na bankowych posadkach przyklasnęły, że to właściwy kierunek.  Kto przeżył hiper inflację w PRL wie czym się kończą zabawy polityków z drukarką w ręce…

Jednak przyjrzawszy się temu dokładniej można to podsumować następująco: Banki centralne po koszcie zero (nawet nie drukując fizycznych banknotów) kupowały coraz to więcej długów i akcji firm dla których stawały się coraz większym wierzycielem-akcjonariuszem, czyli właścicielem. I nie jest to nacjonalizacja jak twierdzą „eksperci”. Nacjonalizacja to proces przejmowania majątków na rzecz skarbu państwa. Prawda jest taka że to właśnie prywatne banki (FED jest prywatnym nie państwowym bankiem) przejmują majątek tworzony przez zwykłych ludzi, ograbiając ich a samemu przejmując realne majątki (i mają to wszystko tylko za wydrukowane pieniądze).

O kryzysie i wojnie mówił Jackowski Krzysztof, mówił traider21, mówili inni mali inwestorzy (niestety o zbyt małym zasięgu, aby to miało wpływ na naszą medialną rzeczywistość).  Mamy obecnie 3 maja, święto konstytucji. Mamy „pandemię” wirusa  SARS-CoV-2 który wywołuje COVID-19. Media trąbią o śmierci, zarażeniach, pogrzebach, pokazują ujęcia trumien, konwojów, które jakoby wywożą zwłoki do niewydolnych krematoriów. Potem okazuje się, że to jest zwykła manipulacja, a ujęcia są albo z filmów, albo z innych dawno zapomnianych zdarzeń.

Media oszalały w swej zapalczywości, regularności, równoczesności i ukazują porażającą skuteczność swojego fachu. Zwykła grypa została przetworzona w śmiertelnego wirusa. Na 10 artykułów portali internetowych, 9 jest o wirusie i o zagrożeniu. To samo w radio i TV. Choć rzeczywista śmiertelność jest na poziomie sezonowej grypy, a na zwykłe zapalenie płuc co roku umiera tysiąc razy więcej osób, to sposób przekazania tych informacji sięga skali niebotycznej i skutecznie siejącej strach. Szczytowym osiągnięciem jest ogłoszona sytuacja we Włoszech i Hiszpanii choć rzeczywiste dane bardzo odbiegają od tych straszących cyfr.

Masa bezrozumnych lemingów jest tak nasączona strachem, że siedzi po domach od kilku tygodni. Małe firmy padają, gospodarka jest zawieszona z wyjątkiem tych działających na najnowszych technologiach. Firmy telekomunikacyjne, informatyczne, kurierskie mają się jeszcze całkiem dobrze.

Ulice są puste, niebo jest czyste i bez smug. Z każdego zakamarka wystaje wiosna, zieleni się nasz świat, kwiaty pachną ukazując całą siłę wiosennego przebudzenia, a ludzie siedzą w domach wystraszeni i zlęknieni.

Skromna część ludzi (ok 15%) nie nosi obowiązkowych maseczek. Myślę że część robi to w formie buntu (przed kretyńskimi zaleceniami o nierozsiewaniu wirusa), część robi to z logiki, bo wie doskonale, że medialny bełkot jest nieprawdziwy. Osoby z branży medycznej, które mają inne odmienne zdanie niż forsowany przekaz rządowy są szykanowane, ich filmy z wywiadami, artykuły są usuwane z sieci.  Po tak długim czasie wychodzą co rusz brzydkie śmierdzące bąki o fałszerstwach, ale w zalewie info-śmiecia z mediów głównego ścieku jest to promil tego, co potrzeba aby odkłamać rządowy przekaz.

Jest wprowadzany międzynarodowy zamordyzm, a rządy znalazły sobie świetnego niewidzialnego wroga, z którym to walka toczy się w sejmowych ławach. Pod przykrywką walki o nasze zdrowie politycy przeprowadzają ustawy walczące z naszą wolnością.  Publiczność, która dotychczas choć trochę patrzyła politykom na ręce, teraz siedzi wystraszona i z przerażeniem patrzy na sąsiada, listonosza, kuriera a nie na politykę i sejm.

Medialny strach włączył panikę,

panika wyłączyła myślenie,

u ludzi włącza się agresor… czekam na iskrę – kto ją wywoła i w którą stronę zostanie skierowana agresja ludzi? W stronę bardziej świadomych bez maseczek? W stronę kościoła? A może w stronę jeszcze większej rewolty?

 

 

Zadajmy sobie kilka pytań i poszukajmy na nie odpowiedzi:

  • Czy znasz kogoś kto zmarł na COVID-19?
  • A może znasz kogoś kto zna kogoś kto zmarł na tą chorobę?
  • A może znasz choć kogoś kto ją przechorował?
  • A może znasz kogoś kto zna kogoś kto ją przechorował?
  • Gdzie jest ta pandemia?
Podziel się!