Harry Vox – Wywiad z 2014 roku opisujący plan wprowadzenia pandemii covid 2020!!!; 2. W. Gadowski – Kto nas łapie za twarz?; 3. COVID-1984 to dopiero pierwszy krok…; 4. Strajk i aresztowania Przedsiębiorców pod siedzibą rządu.

Wywiad z 2014 roku opisujący plan wprowadzenia pandemii covid 2020!!!

Przedsiębiorcy apelują do wszystkich, także pracowników dotkniętych finansowo Wprowadzeniem Plandemii przez rząd PIS do udziału w Strajku także dzisiaj, 08 05 2020, od godziny 16.00. Zatrzymano kandydata na prezydenta Pawła Tanajno!

 

 

Harry Vox dziennikarz śledczy opierając się na oficjalnych dokumentach rządowych, już w 2014 roku dokładnie i ze szczegółami opisuje to, co teraz dzieje się na świecie w związku z pandemią covid-19.

https://www.youtube.com/watch?v=qYhwZvgWGAQ&t=666s

Na wypadek gdyby ten film zdjęli daję plik w mniejszej rozdzielczości poniżej:

 

2. W. Gadowski – Kto nas łapie za twarz?

https://www.youtube.com/watch?v=cLQs0qTqS7k

3. COVID-1984 to dopiero pierwszy krok…

https://www.youtube.com/watch?v=qD7cTy5j3qI&feature=youtu.be

 

4. Strajk Przedsiębiorców – LIVE

https://www.youtube.com/watch?v=Rl4tvubLN1g&feature=share&fbclid=IwAR2W9VWKqPk_iEmfh2OZAF7NGZ55U-Wt8uQk-1j4SBzH779Fi_cacs4SYpo

https://www.facebook.com/mi.wo.581187/videos/685575385526298/

Opublikowany przez Michała Wojciechowskiego Czwartek, 7 maja 2020

Strajk przedsiębiorców w Warszawie. Masowe aresztowania uczestników.

Strajk przedsiębiorców w Warszawie. Masowe aresztowania uczestników.

Dzisiaj, od godziny 16:00 rozpoczęła się kolejna manifestacja przedsiębiorców. Demonstranci zgrupowali się przy Rondzie Dmowskiego w Centrum Warszawy skąd ruszyli pod Kancelarię Premiera mieszczącą się przy al. Ujazdowskich 1/3. Przed kancelarią wyrosło pole namiotowe na którym przebywało kilkudziesięciu demonstrujących przedsiębiorców. Uczestnicy demonstracji zapowiedzieli że będą protestować do skutku – do czasu aż Premier Mateusz Morawiecki nie wysłucha ich postulatów dotyczących m.in. „Tarczy kryzysowej„, odmrożenia gospodarki i realnego wsparcia dla przedsiębiorców aby utrzymać miejsca pracy, obniżenia składek na ZUS, odszkodowań dla przedsiębiorców za działania rządu w kwestii epidemii.

Paweł Tanajno apelował o spotkanie z premierem:

Będziemy musieli czekać całą noc na spotkanie z Mateuszem Morawieckim, chyba, że będzie normalnym człowiekiem i wyjdzie tutaj do nas

Cała demonstracja jest transmitowana w mediach społecznościowych. Aktualnie, profil „Strajku Przedsiębiorców” na portalu Facebook obserwuje ponad 214 tysięcy osób.
Na filmach zamieszczonych w mediach społecznościowych widoczna jest frustracja przedsiębiorców. Strach o przyszłość, o pracowników, płynność finansową czy dalszy los firm które prowadzą.

UWAGA: Przedsiębiorcy zamykają firmy. W marcu 49 tysięcy zawieszonych działalności.

Paweł Tanajno – organizator demonstracji oraz założyciel strony na portalu społecznościowym „Strajk Przedsiębiorców” zachęca do przyłączenia się do demonstracji nie tylko przedsiębiorców ale również osoby które straciły pracę w wyniku blokowania gospodarki przez działania rządu.

Siedziba Kancelarii Premiera została otoczony przez kordon kilkuset policjantów którzy odgrodzili demonstrantów od budynku. Około godziny 1:00 w nocy, policja rozpoczęła masowe aresztowania demonstrantów.

Zatrzymany został m.in. organizator strajku Paweł Tanajno. Nikt z przedstawicieli obozu rządzącego nie rozpoczął rozmów z demonstrantami. Takie postępowanie policji i władz budzi oburzenie nie tylko wśród internautów ale również wśród publicystów i polityków. Sprawa zaczęła nabierać medialnego rozpędu.

 

źródło i realcja na: http://pressonline.pl/2020/05/08/strajk-przedsiebiorcow-w-warszawie-masowe-aresztowania-uczestnikow/

 

NTV: Nocne zatrzymania protestujących

Stronnicze artykuły w Propagandowej Tubie PIS – Niezalezna.pl zamieszczony „sprytnie” poza ekranem głównym z nowościami dnia, jako niby wczorajsza wiadomość (podobnie postąpił inny portal PIS wPolityce.pl):

Policja zlikwidowała „miasteczko” protestujących. Będą wnioski do inspekcji sanitarnej

https://niezalezna.pl/328165-policja-zlikwidowala-miasteczko-protestujacych-beda-wnioski-do-inspekcji-sanitarnej

wPolityce.pl: Policjanci zatrzymali prewencyjnie wszystkie osoby, które protestowały przed KPRM. „Łamanie wszelkich zasad bezpieczeństwa

https://wpolityce.pl/polityka/499272-prewencyjnie-zatrzymano-uczestnikow-protestu-przed-kprm

Onet.pl razem z rządem, Kaczyńskiego w sprawie Plandemii??? (przynajmniej informują na pierwszej stronie z nowościami:

Warszawa. Policjanci zatrzymali prewencyjnie protestujących przed KPRM

https://wiadomosci.onet.pl/warszawa/warszawa-policjanci-zatrzymali-wszystkich-protestujacych-przed-kprm/1ppyqf9

Podziel się!