aTVBe: Andrzej Kawka – Epidemia politycznego i medialnego szaleństwa, czyli gigantyczna manipulacja społeczna!

Epidemia politycznego i medialnego szaleństwa, czyli gigantyczna manipulacja!

To samo mówi Jerzy Zięba i dr Jerzy Jaśkowski i dr Hubert Czerniak. Na temat zakazu wejścia do lasu powiem tylko, że NIE MA WIĘKSZEJ BREDNI NA ŚWIECIE – TYLKO CIEMNIACY Z PISu mogli to wymyślić! Kogo można zarazić w lesie? Dzika, sarnę, zające?! ANTYleśna obsesja tej partii objawiona już przez Ministra Szyszkę i inne sowieckie pomysły policyjne z krążącymi megafonami siejącymi grozę jako żywo przypominającymi policję polityczną z  filmów takich  jak Rok 1984 i Fahrenheit 451, ma przykryć inne ich głupstwa medyczne , kłamstwa GISu, idiotyczny zakaz przebywania w kościołach więcej niż 5 osób, to że ludzie umierają a oni nie stosują prostych metod ratujących życie zalecanych przez J. Ziębę, prof. Frydrychowskiego i innych lekarzy medycyny zintegrowanej.

Naprawdę w Kościele Mariackim – 5 osób??? -Większej bredni nie mogli wymyślić! To ta brednia rozwścieczyła panią profesor Raźny i ten swój krok właśnie, razem z innymi nieudolnościami  i głupstwami jakie robią, chcą przykryć zakazem wstępu do lasu. Rozumiem jej uczucia, trafiło ją tak jak mnie trafia „zakaz wejścia do lasu”, ale w pewnym momencie pani Anna straciła kontrolę nad tym co mówi i posunęła się do „religijnego szaleństwa”.

Strona https://www.worldometers.info/coronavirus/ publikuje od dzisiaj bardzo ważne wskaźniki, które mówią nam trochę o rzeczywistym poziomie wykrywalności zakażeń w różnych krajach. Z ilości testów zrobionych na 1 milion mieszkańców wynika, że w Polsce przy poziomie wykonanych testów takim jaki jest obecnie w Niemczech powinno być wykrytych 33 000 „zakażonych”. Zrobiono u nas 10 razy mniej testów niż w Niemczech do dziś.

Ten zakaz uderza nie tylko w zdrowie fizyczne i psychiczne, ale też w moją religijność osobistą. Namawiam wszystkich do podpisywania petycji przeciw owemu zakazowi – sam oczywiście już ja podpisałem. Nie wierzę w jej wpływ na rządzących i skuteczność, ale nich będzie przynajmniej formą masowej manifestacji społecznego niezadowolenia i protestu przeciw głupocie.

„Żądamy cofnięcia zakazu wstępu do lasu!”:
https://secure.avaaz.org/pl/community_petitions/ministerstwo_srodowiska_zadamy_cofniecia_zakazu_wstepu_do_lasu/

https://www.youtube.com/watch?v=Aa7lcAhzL3g

 

Od 19 minuty uzupełnienie – oglądaj poniżej:

CZĘŚĆ 1A OD 19 MINUTY UZUPEŁNIAJĄCA WYSTĄPIENIE – SZALEŃSTWO MEDIALNE Andrzej Kawka KAWKAJE 2020

https://www.youtube.com/watch?v=iYo98BjGQT4

 

część 2

https://www.youtube.com/watch?v=0eLwCpW-uq4

 

 

Podziel się!