NTV: Tożsamość środowiska alternatywnego – Janusz Zagórski – Powitanie jesieni 2019

Tożsamość środowiska alternatywnego – Janusz Zagórski

Wypowiedź z września, ale ważna i aktualna, w kontekście organizowania się politycznego Ruchu Wolnych Ludzi.

Czas zdać sobie sprawę, że toczy się wojna o naszą Polską Tożsamość, o nasze Korzenie, o naszą Wolność. Toczy się ona niezależnie od tego czy chcemy jej czy nie.  Ta wojna jest wojną dwóch światopoglądów – Nowej Świadomości Wolnego Człowieka i Świadomości Starej Niewolniczej. Stąd klechowie cywilni atakują z ambon politycznych, a klechowie kościelni z ambon kościelnych, jedni i drudzy zaś z ambon medialnych: uzdrowicieli, naturoterapeutów i przyrodoleczników, rodziców usiłujących chronić dzieci przed zbrodniami szczepionkowymi, ludzi walczących o wolność wyboru metody leczenia, o prawdę historyczną i o starożytne korzenie Słowian i Polaków, atakują kobiety domagające się równości, przeciwników futer i bestialskiej hodowli  zwierząt oraz bestialskiego podejścia do zwierząt i przyrody w ogóle, przeciwników uboju rytualnego, tych którzy starają się chronić Przyrodę i Matkę Ziemię przed szkodliwością cywilizacji, tych którzy walczą o czystość powietrza, wody, ziemi i upraw rolnych, walczących o Suwerenność Narodu w swoim państwie, o wolność polityczną, o twardą lokalną walutę i referendalność, o demokrację bezpośrednią. Ba, atakują ludzi którzy uprawiają jogę i inne sporty, ludzi którzy interesują się filozofią czy ezoteryzmem, ludzi którzy chcą na swój własny sposób przeżywać zmiany w Przyrodzie i święta związane z rytmem przyrody i ruchami gwiazd na niebie.

Zwalczają Nową Świadomość na wielu innych płaszczyznach, udając że: nie ma jasnowidzenia, przepowiadania przyszłości, bezpośredniego kontaktu ze Świadomością Nieskończoną, kształtowania świadomością materii, ani tysiąca innych rzeczy.

Płaszczyzn starcia jest bezliku i nie będzie ich ubywać, lecz odwrotnie. Jak oni teraz usiłują nazywać UFO? …. No właśnie, nie łudźmy się, spróbują nam odebrać wszystko i przefasonować na swoją płytko-materialistyczną modłę. Nie udało im się rewolucji obśmiać, zakrzyczeć, ani zadeptać buciorami propagandy – teraz będą próbowali ją podkupić i opakować w kolorowe papierki, a wszystko po to żeby zachować nienaruszony System Pan – Niewolnik.

Kto nie ma świadomości tego, że jest to prawdziwa Wojna Światopoglądowa i łudzi się nadzieją, że druga strona nabierze „rozumu”, już w tej chwili tę wojnę przegrywa. Kompromis z Banksterami i Pasożytami jest niemożliwy. Tym razem doskonale wiadomo o co chodzi – chodzi o pieniądze i rząd dusz, których to zasobów ONI nie oddadzą nikomu bez walki – walki na śmierć i życie!

TRWA WOJNA I JAK DOBRZE WIDZICIE CODZIENNIE GINĄ W NIEJ LUDZIE, DZIECI I DOROŚLI, UMIERAJĄ POLACY, NISZCZONE SĄ BIZNESY, LASY I UPRAWY ROLNE, PRZEKREŚLANI I OPLUWANI SĄ LUDZIE NIOSĄCY WOLNOŚĆ!

https://www.youtube.com/watch?v=5Bv4omCy59g

POWITANIE JESIENI 2019

27 – 29 września 2019 r.

Centrum Konferencyjno – Hotelowe SOBOTEL
Sobótka – Masyw Ślęży

Niezależna Telewizja kontakt : biurontv@gmail.com

Podziel się!