Tagen TV: 1. Jasnowidz Jackowski; (na Dziady i Baby); 2. Dzień Zmarłych – Dniem Wyzwolonych; 3. Po tym życiu wracamy do wieczności w której jesteśmy zawsze.

Jasnowidz Jackowski

Coś na Zaduszki i Święto Dziadów i Bab Karego Tanu (Czarnego bądź Czerwonego, a tak naprawdę jednego i drugiego, bo kary to czarny ale i karminowy – czerwony), czyli Świąt Połowy Jesieni – Ukośnego Krzyża Zodiaku; To Tan  od 31 października do 6 listopada, przechowany dobrze w tradycji Celtów i Słowian.

 

Oczywiście, że JA praktykuję  wychodzenie z ciała, jak również wchodzenie w ZAŚWIATY – BEZ LĘKU, BEZ OBAW – Można to robić łatwo i przyjemnie. Podróż po innych światach czy innych czasach – TAK!

Nie wolno się bać! Inaczej – nie powinno się bać NICZEGO, bo strach generuje negatywne wydarzenia.

 

Potwierdzam też z własnego doświadczenia większość przytoczonych przez pana Jackowskiego prawd o kontakcie ze zmarłymi. Moje i mojej żony kontakty miały miejsce i były nie mniej spektakularne od tych tutaj opowiedzianych. Tyle, że to byli Bliscy Nam Zmarli, więc te kontakty miały zawsze miły i pozytywny kontekst. Pomoc płynąca z góry czy to od zmarłych czy od Świadomości Nieskończonej była i jest zawsze konkretna, a znaki dawane nam przez Nich są po prostu zwalające z nóg – ABSOLUTNIE NIE DO PRZYJĘCIA PRZEZ TAK ZWANY UMYSŁ „RACJONALNY” MATERIALISTYCZNY, FUNKCJONUJĄCY W NEOMARKSISTOWSKICH RAMACH WYZNACZAJĄCYCH OWYM MATERIALIZMEM GRANICE PERCEPCJI UMYSŁOWI ATEISTYCZNEMU. Fizyka kwantowa jest dla Materialistów i Ateistów nieubłagana – Jako Obserwatorzy Rzeczywistości nie dopuszczają oni do realizowania się wokół nich innych zjawisk i ścieżek niż te czysto przyziemne, materialne, dotykalne, pozbawione ducha i tknięcia boskością.

Prawo mówiące, iż to Świadomość Panuje nad Materią obowiązuje przecież również i ich Materialistyczne/Ateistyczne umysły i ogranicza ich percepcję zmysłową. W konsekwencji OGRANICZA zatem doświadczanie świata przez ich umysły. Tak to działa – niestety. O tym mówią bez przerwy fizycy kwantowi – trzeba tylko słuchać i rozumieć to co oni mówią oraz wyciągać wnioski dla polepszenia własnej praktyki życiowej, jak to się potocznie określa „dla własnego Dobra”.

https://www.youtube.com/watch?v=fr3EhMPudFs

 

2.Dzień Zmarłych – Dniem Wyzwolonych

https://www.youtube.com/watch?v=yspNRa11rA4

3. Po tym życiu wracamy do wieczności w której jesteśmy zawsze.

https://www.youtube.com/watch?v=zMJH8oL9qFk

Podziel się!