Wybory do Sejmu 2019, czyli Pamiętaj o co toczy się ta walka!

Wybory do Sejmu 2019, czyli Pamiętaj o co toczy się ta walka!
Przypominam ten artykuł ponieważ czas Głównej Bitwy zbliża się nieuchronnie, a pamięć ludzka, zwłaszcza ludzi młodych jest ulotna. Bieżąca polityka i propaganda polityczna atakuje NAS z masowych mediów oraz coraz bardziej i mocniej opanowywanego przez Partiokrację i Banksterkę Internetu, w którym SIEJĄ oni destrukcję i dezinformację niczym przysłowiowy WIATR biblijny.
Zagłosujmy na Program Wolności (KUKIZ 15+PSL) w Wyborach do Sejmu 13 października 2019.
Pamiętajmy, jak wygląda prawdziwy program wyborczy tych, którzy dopiero co wstali Od OKRĄGŁEGO STOŁU (PIS + PO-KO + SLD i przybudówki), gdzie ułożyli się z Komuchami co do tego jak odsunąć Polaków od Realnej Władzy w Polsce!
Ci sami ludzie  teraz udają wielkich demokratów bardzo pragnących Wolności Polaków! Przypominam ich manipulację i przemielenie społecznego projektu ustawy z roku 2016, bo to jest istota Braku Suwerenności Narodu Polskiego we własnej Ojczyźnie. To jest istota ich NIEWOLNICZEJ MENTALNOŚCI, która do żadnej wolności realnej POLAKA-SUWERENA WE WŁASNYM DOMU – W POLSCE – NIE DOPUŚCI!  

POSIALI WIATR – SPRAWMY ABY ZEBRALI BURZĘ!!!

flaga_polska

Czarny Marsz Kobiet (03 10 2016) – i Wolni Ludzie – a Sprawa Polska

Czarny Marsz Kobiet (03 10 2016) – i Wolni Ludzie – a Sprawa Polska

Rozmowy z moją żoną to dla mnie zawsze bardzo pouczająca lekcja pokory. Dzisiaj powiedziała: Idę na Czarny Marsz Kobiet. Gdzie są w sprawie Wolności Kobiet ci twoi Wolni Ludzie? Co zrobił w tej sprawie Ruch Kukiza? Dlaczego to nie Wolni Ludzie organizują ten marsz tylko POpłuczyny po PRLu?! Czy w tym zasranym Ruchu Kukiza są w ogóle Wolni Ludzie? Co on sam robi dla swojej żony i swojej córki? Kim on jest?! Wolnym Człowiekiem czy POpaprańcem?! – Sami widzicie ile w jej słowach jest gniewu, gniewu słusznego, gniewu przyrodzonego-naturalnego, gniewu płynącego z głębi kobiecego serca.

Tak, są – odpowiedziałem – Było ich 17-stu. Tylko tylu głosowało za dalszym rozpatrywaniem ustawy dającej Polkom wolność w kwestii dysponowania własną Duszą i Ciałem.

Wstyd mi za Ruch Kukiza! Tylko Siedemnastu Wspaniałych?! Siedemnastu Wolnych Ludzi w całej reprezentacji popartej przez Ruch Wolnych Ludzi?! Kto nie umie słuchać Kobiet i kto nie potrafi spełniać ich oczekiwań oraz dążeń, ten wyklucza się z własnej woli z grona Wolnych Ludzi, z gromady Ludzi Wolnego Ducha, ze Wspólnoty Wolnych Słowian, z Plemienia Wolnej Polski.

Duch Zniewolony i Niewolnicza Filozofia narzucona Polkom i Polakom głosi dziś w propagandowych mediach tzw. prawicy fałszywą, jezuicką narrację:

Wolność Kobiet = Zabijanie Poczętych Dzieci – Niewola Kobiet = Czyste Sumienie Polaków.

To czystej wody MAKIAWELIZM JEZUICKI!

Wolny Człowiek jest dzisiaj całą duszą z Kobietami w ich Czarnym Marszu.  To żałosne głosowanie w Sejmie odrzucające bez żadnej dalszej pracy Społeczny Projekt w sprawie tzw „aborcji” było kolejnym testem Wielkiej Zmiany, było egzaminem z Demokracji Bezpośredniej. Ten test, ten egzamin – Ruch Kukiza oblał. Okazuje się, że w większości tworzą go w Sejmie ludzie, którzy nie mają pojęcia co znaczy Wolność Człowieka. Są to duchowe kaleki, ofiary Czarnego Piotrusia i Epoki Niewolnictwa, ofiary PRLu, nieLudzie, Homo Sovietikusy, Lemingi.

Jest taki gatunek Polaka, który jest dla WOLNEJ POLSKI śmiertelnie niebezpieczny. Jest to Polak wyzuty z Ducha Wolności czyli Ktoś komu odebrano Polską Duszę, ktoś kto szuka oparcia na zewnątrz – a to w Moskwie, a to w Brukseli/Berlinie, a to w Waszyngtonie, a to w Watykanie. Polak-Niewolnik uważa, że dla WOLNEJ POLSKI najlepsze recepty na Wolność mają nie Polacy, lecz jacyś satrapi, których w przeszłości świata było już tysiące i tysiąc mieli imion: a to papa Hitler, a to papa Jan Paweł II, a to papa Franciszek, a to papa PUTIN, a to papa Wielki Mąż Stanu Obama, a to papa Stalin, Mao Tse Tung, Polpot i wielu innych. Tymczasem mamy Czas Prawi, Prawa i Prawdy – Czas SŁOWA i SŁAWII, Czas Skrzystego/Skrzydlatego Człowieka, Czas Wolnego Ducha, Czas Wolnych Ludzi – Epokę Wodnika.

wp_20161003_17_47_44_pro_kompr

Macie ich wszystkich przeciwko sobie klechy i świętoszki z PISu

Proszę tych wszystkich mądrali, którzy mają gębę pełną pouczeń na temat moralności i niemoralności, tzw. realizmu politycznego i racjonalizmu oraz głoszą pogląd, że Człowiek nie dojrzał do Wolności, że nie dojrzał by kierować sam sobą, że musi być poddany represjom aparatu przemocy, żeby był zdolny iść drogą Prawi – Prawa i PRAWDY, aby wyłączyli się z komentowania tego artykułu. Tego typu komentarze rodem z Piekielnego Kotła Niewolników będę pod tym artykułem bezlitośnie kasował.

Do tych ludzi mam tylko dwa pytania: Jakim cudem chcecie zbudować Wolną Polskę na fundamencie Niewoli i Niewolnictwa? Jakim cudem chcecie zbudować Wolną Polskę opierając swoje rachuby o obcych – o Moskwę, Waszyngton/Berlin, czy Watykan? 

 

Ten typ Polaka jest niebezpieczny dla Wolnej Polski bo powierza wolność własną i polskiego narodu OBCYM, którzy nie mają żadnego interesu w tym żeby Polska była WIELKA, a tylko WIELKA POLSKA może być WOLNA. Nie mają w sobie Ducha Polskiego, nie mają w sobie Siły Boga, nie mają w sobie Siły Własnej.

Są albo przyziemnymi materialistami, albo uważającymi się za polskich patriotów sługami obcych. Przegrali swoją wolność nim zaczęła się bitwa. A przecież od tysiącleci trwa w Sercu Świata prawdziwa wojna – Wojna o Wolność Człowieka z wszelkiego rodzaju Pasożytami (także tymi kosmicznymi i astralnymi). Nie jakaś tam bitwa o Krym, Ukrainę, Aborcję, Gaz i Naftę, nie jakaś tam wojna „demokratycznego” USA  z „niedemokratyczną” Rosją, czy „zamordystycznymi” Chinami, nie wojna marksistowskich materialistów z watykańskim Jezusikiem, ale  wojna o Prawdziwego Chrystusa – o WOLNOŚĆ CZŁOWIEKA!     

wp_20161003_17_35_25_pro_kompr

„Aborcja” – używanie tego słowa w tej dziejowej konfrontacji Wolnego Człowieka z Pasożytami, zamiast właściwego określenia o co toczy się ta BITWA samo w sobie jest już przegraną Wolnych Ludzi. Na naszym polu w Sercu Świata wydano nam, Polkom i  Polakom tysiąc bitew, a właściwie dokładnie 999, bo tyle Diabłów mieści się na Łebku Szpilki.

Bitwa o Wolność Kobiet wobec ich własnego Ciała i Ducha, o umożliwienie im kontroli nad własną Osobą jest kluczową bitwą całej tej wielkiej wielowiekowej wojny między Kulturą Wolności i Wiedzy (Wedyjską) a Anty-Kulturą Niewolnictwa i Braku Wiedzy (Post-Rzymską), między PRAwdą a KŁAMstwem, między Wiedą a Oszustwem.

Nie-WOLNICTWO = Nie-WIED(z)A

Wolność = Wied(z)a.

wp_20161003_17_35_06_pro_kompr

Myślę, że wielu z was zastanawiało się nie raz dlaczego Korporacja Watykańska jest zawsze wsteczna, zawsze prze w kierunku przeciwnym WIEDZY, chce by człowiek NIE WIEDZIAŁ, lubi gdy Człowiek nie pyta i nie odpowiada sobie na pytania lecz ślepo wyznaje Kanon? Oczywiście dotyczy to nie tylko Watykanu i jego judeo-chrześcijaństwa, ale jeszcze bardziej Młodszego Brata tej Pustynnej Zarazy – Islamu  i samego Starszego Brata – judaizmu. Z judaizmu rodzi się SYJONIZM, z chrześcijaństwa rodzi się RASIZM, z islamu rodzi się DŻIHAD. Macie tutaj jasną odpowiedź na to pytanie.

W Sercu Świata toczy się dokładnie – jak napisałem – 999 Bitew o Ducha Polskiego.

wp_20161003_17_35_12_pro_kompr

Jest na przykład taka Bitwa o Wolną Ukrainę. Występują w niej w Sieci „patrioci”, którzy są wypłukani z Polskiego Ducha. Usiłują oni wepchnąć Ukrainę w paszczę Moskwy, w Krwiożerczy Pysk Kremla, w jego Czołową Mordę Pasożyta – Mordę Satrapy. Przemawiają oni do Polaków na tysiące sposobów próbując różnych manipulacji i narracji. Odwołują się oni do Polaków na wszelkich możliwych poziomach, od poziomu czystych prymitywnych emocji i odwetu, żądzy krwi za Wołyńską Krew Polaków, aż do perfidnych, wyrafinowanych konstrukcji pseudo-logicznych odwołujących się do poziomu czystego intelektu i tzw. „racjonalizmu materialistycznego”. Chcą oni zaszczepić Polakom nienawiść do współbraci Ukraińców – do Ludu wyrosłego z Polskiego Ducha i Polskiej tradycji Wolności, do Ludu będącego częścią na wieki Wielkiej Rzeczpospolitej Trojga Narodów, częścią starożytnej tradycji Wielkiej Lechii, Wielkiej Scytii, Wielkiej Harii! Ukraina jest na trudnej drodze do własnej Wolności – błądzi i odwołując się do tradycji krwawego mordu i niesprawiedliwości przedłuża własną krwawą drogę do tej Wolności – jeszcze wiele cierpienia przed Ukrainą. Tylko czy to, że tak jest, to wystarczające paliwo do wywołania nienawiści Polaków do Współbraci, do oczywistych sojuszników w walce o Wielką Polskę o Wolne Międzymorze?! Co jest ukrytym celem tej fałszywej, antypolskiej narracji uprawianej przez skarlałych Małych Polaków? Aby Polak pozostał i był nadal Mały?

wp_20161003_17_51_18_pro_kompr

W tej Bitwie o Wolną Ukrainę operuje się różnymi kłamstwami i półprawdami posuwając się do tak bezczelnych stwierdzeń wydobytych wprost z Pasożytniczego Sztambucha, że niby są na świecie Lepiej Wiedzący (papa Putin) i mający większe prawa od innych do obrony przez atak na inne państwo – np. Integralną Ukrainę. Te Wstrętne Pasożyty – ci Wrogowie Wszelkiej Wolności – twierdzą, że istnieje jakaś Oświecona (Iluminowana) Twierdza Słowiaństwa i jest nią Kreml! KREML, który trzyma za mordę w NIEWOLI (NIE-WIEDZY) swoich własnych obywateli, Rosjan! 

Zapytam was Pasożyty Ludzkości: A dlaczego nie jest tą Ostoją według was i Ośrodkiem Słowiańszczyzny Kraków albo Warszawa, albo Wrocław, dlaczego według was Polaków Wyzutych z Polskiego Ducha, nie ma nią być/ nie może być Tradycja Odry i Wisły – Starożytnej Wielkiej Lechii – tylko tradycja Zmongolizowanej i Chazarskiej Moskwy?

To tylko jedna, kolejna z 999 bitew jakie nam Polkom i Polakom wypowiedziano.

wp_20161003_18_07_10_pro_kompr

Na Ślęży toczy się Bitwa o Wolność Polaków w wielu innych wymiarach, Bitwa o Republikę Ślężańską w Regionie Sobótka, Bitwa o Świętowita na Ślęży, Bitwa o Wolność Człowieka jaką toczy Ruch Wolnych Ludzi z Inicjatywy tejże Republiki Ślężańskiej (NTV) oraz Bitwa o Wolność Wiary Przyrodzonej Słowian jaką toczą Wolni Ludzie ze Zrzeszenia  Słowian i Ruchu Wolnej Polski.

W Polskim Sejmie toczą się bitwy o podstawowe wolności: o wolność gospodarczą i polityczną Polski i przyszłego Międzymorza , od Dyktatury Socjalistów z Berlina/Waszyngtonu i Dyktatury KGB/GRU z Kremla. Mimo że ta bitwa wydaje się momentami groteskowa i bardzo przyziemna – to tak w istocie nie jest. To także jest bitwa na śmierć i życie.

wp_20161003_18_07_20_pro_kompr

Tam, toczy się również bitwa o Wolność Człowieka o Wolność Kobiet. Lecz ta bitwa, tam w Sejmie, została we wrześniu 2016 roku częściowo przez Wolnych Ludzi przegrana.

Tę Bitwę o Wolność Człowieka-Kobiety będą od dzisiaj toczyć Wolni Ludzie  na ulicach, w Internecie, w Marszach Czarnych, Białych i wszelkich możliwych innych kolorów – Ta część Wojny o Wolność, Bitwa o Wolność Duchową Polski jest chwilowo przegraną  bitwą, lecz nie jest to bitwa przegrana raz na zawsze, będą kolejne bitwy na polach bardzo niewygodnych dla popleczników Korporacji Watykańskiej reprezentowanych przez PIS. – Ulec aby zwyciężyć! – to jedno z zawołań Starożytnego Królestwa SIS – Bo wszystko co kiedykolwiek było nasze na zawsze naszym pozostaje! A Wolność Kobiet była i jest NASZA i taka POZOSTANIE na ZAWSZE!

wp_20161003_18_07_34_pro_kompr

W tej sejmowej Bitwie o Wolność Kobiet do Stanowienia o Własnym Ciele i Duchu zdawałoby się przegranej przez Wolnych Ludzi, zadaliśmy Korporacji Watykańskiej i PISowi śmiertelny cios. Jest to Uderzenie Wibrującej Pięści. I jeśli ktoś pyta mnie tak jak moja żona – Gdzie są Wolni Ludzie i co robią żeby przywrócić po Wiekach Ciemności, po Wiekach Kalijugi – Wolność Kobietom, która jest im Przyrodzona a została zagrabiona w czasach Niewolnictwa – odpowiadam: – Byliśmy tam, było nas tam nie Siedemnastu Wspaniałych, nie Siedemnastu Niezłomnych, lecz Cały Ruch Społeczny Kobiet, którego Projekt Społeczny, podpisany przez Nas – Wolnych Ludzi (ja i moja żona, i moje córki, i ich mężowie, osobiście tę listę Społecznego Projektu Wolności Kobiet podpisaliśmy!!!) odrzucono bez Pierwszego Czytania!  Byliśmy i zadaliśmy PISowi śmiertelny cios! 

wp_20161003_18_08_21_pro_kompr

Pomijam głosy PO i NOWO-PO, które są zdradziecką partią koniunkturalistów, kompletnie niewiarygodnych po 8 latach bezczynności w kwestii Wolności Kobiet. Pozostali posłowie Polaków z PIS i innych partii, w tym niestety Ruchu Kukiza zagłosowali za niewolnictwem Polek. PIS zdradził przy tym swoich wyborców i wszystkich Polaków – głosował przeciw swojej wyborczej obietnicy, iż nie odrzuci żadnego Projektu Społecznego bez skierowania do dalszych prac. FE bogobojni Polako-Katolicy – oto cała wasza hipokryzja. Myślicie że pójdziecie z tym do konfesjonału i Polacy wam tę zdradę ideałów wybaczą oraz was rozgrzeszą?! Błąd! Faryzeusze!   Oto NASZ cios Wibrującej Pięści dla was PISowscy Faszyści/Oświeceni/Iluminaci – jesteście tak samo niewiarygodni jak poprzedni rządzący, gotowi kłamać byle zrealizować swój partyjniacki interes i spłacić dług Korporacji Watykańskiej w której kieszeni siedzicie. 

wp_20161003_18_09_40_pro_kompr

Są to Bitwy Wielkiej Wojny, które zdają się być mniej lub bardziej „przyziemne”, mniej lub bardziej decydujące o polskim „być” lub „nie być”, o polskiej racji stanu, o Polskiej Sprawie, Naszej Sprawie.

Sprawa Polska – a więc ostatni człon równania: Kobieta=Człowiek o Pełnych Prawach Człowieka do bycia OSOBĄ LUDZKĄ NIEZBYWALNĄ ze swoich PRZYRODZONYCH PRAW + Wolność=Wolny Duch Wielkiej Lechii/Polski + wreszcie Sprawa Polska.

Jeśli komuś myli się Sprawa Polska (Polska Racja Stanu) ze Sprawą Moskiewską (Rosyjską Racją Stanu) to muszę poplecznikom Moskwy Putina przypomnieć, że Polska Racja jest tylko w Warszawie.  NIE MA ŻADNEJ POLSKIEJ SPRAWY W MOSKWIE ANI BERLINIE ANI BRUKSELI ANI W WASZYNGTONIE. W Warszawie rządzi zaś dzisiaj taki rząd jaki wybrali sobie POLACY, wybrali go aktem Wolnej Woli – ci którzy chcieli głosować, WYBRALI GO ci którym leżało na sercu  postawienie tamy dalszemu rozkradaniu Polski przez OBCYCH , przez PASOŻYTÓW-BANKSTERÓW ze Wschodu i z Zachodu.

Jeżeli chcemy zmienić ten rząd w Warszawie na lepszy na przykład na rząd Ruchu Wolnych Ludzi – który przywróci Polakom PODMIOTOWOŚĆ (w tym POLKOM!), to uczyńmy to w kolejnych wyborach, uczyńmy to w referendach na rzecz wprowadzenia w Polsce Demokracji Bezpośredniej, czy  Gwarantowanego Dochodu Podstawowego.

Polacy są zdolni do dokonania takiej Wielkiej Zmiany, która zakończy erę Niewolnictwa na Świecie, która będzie gwoździem do trumny tzw. KAPITALIZMU i wszelkich form duchowego Pasożytnictwa oraz Satrapii. Polacy stają się właśnie WOLNYMI LUDŹMI – ten proces trwa.

Apeluję jednocześnie do Ruchu Kukiza – stańcie zdecydowanie po stronie Ruchu WOLNOŚCI (WOLNYCH LUDZI I WOLNEJ POLSKI), bo inaczej stracicie wiarygodność i dni wasze będą policzone. Szkoda by było zmarnowanego czasu! Liczę Pawele Kukizie, że nie pójdziesz w ślady Gazety Wyborczej i Warszawskiego Saloonu, które kiedyś reprezentowały Myśl Wolnościową (1976-1980 – PAMIĘTAM TO DOBRZE), a z czasem obrastając w sadło Właściciela Dusz i Rządcy Dusz, w sadło zwykłego POSIADACZA KAPITAŁU zaprzedały Duszę Polską rządzącym Światem Banksterom-Iluminatom spod Błękitnego Sztandaru, Tym Którzy Lepiej Wiedzą Co Jest Dobre Dla Wolnych Ludzi i WOLNEJ LUDZKOŚCI.

Jest filmik z Krakowa:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/czarny-poniedzialek-czarny-protest-w-polsce-relacja-na-zywo/ypxwf1

Warto wejść na oryginał artykułu i przeczytać całą dyskusję jaka wtedy miała miejsce.

 

Czarny Marsz Kobiet (03 10 2016) – i Wolni Ludzie – a Sprawa Polska

 

Czy istnieje jakieś inne ugrupowanie polityczne, które startuje w wyborach do Sejmu 2019 i deklaruje na poważnie programowo, że zrealizuje w nadchodzącej kadencji Sejmu, lub zrobi wszystko co możliwe, aby zrealizować następujący program wyborczy:

10 kluczowych Postulatów KUKIZ’15+PSL:

1. możliwość startu indywidualnego (JOW) do Sejmu (a nie tylko z list partyjnych) dla każdego Obywatela
2. możliwość głosowania przez internet (e-voting)
3. możliwość odwołania posła w trakcie kadencji
4. e-konsultacje wszystkich procedowanych ustaw.
5. obniżenie progu frekwencyjnego przy referendum krajowym do 30% i obowiazek dostosowania się do jego wyniku przez władze.
6. wybór Rzecznika Praw Obywatelskich, Prokuratora Generalnego, Krajowej Rady Sądownictwa oraz sędziów pokoju bezpośrednio przez Obywateli.
7. dobrowolność w opłacaniu składek ZUS przez przedsiębiorców
8. emerytury i renty zwolnione z podatku
9. 50% udział OZE w polskim miksie energetycznym.
10. wprowadzenie ustawy antykorupcyjnej

 

W tym miejscu pozwolę sobie przypomnieć moje słowa wypowiedziane (napisane) tutaj na blogu do pana Rafała Orlickiego  na temat realizacji Założonych Celów przez Ruch Wolnych Ludzi i Ruch Wolnej Polski

cytuję fragment mojej wypowiedzi z 4 października 2016:

„Ja twierdzę panie Rafale i publicznie to ogłosiłem, w którejś dyskusji nie tak dawnej – gdy drzewny gość dał nam tutaj link do strony na której piszą że Solidarność brała pieniądze od CIA na swoje działania w Polsce – ogłosiłem więc, że MOIM ZDANIEM, na tak szlachetny cel jak Wyzwolenie Polski spod Komunizmu można było wziąć pieniądze choćby z Piekła (jeśli ktoś w nie wierzy) byle to była pożyczka, a w umowie pożyczki nie stał cyrograf, że w zamian za tę pożyczkę będzie trzeba zrobić coś przeciw Polsce. Napisałem też wtedy, że „pożyczka” jest normalną rzeczą w biznesie i każdy pożyczkę zwraca w umówionym terminie i nie musi z tego powodu iść przez całe życie na pasku banku z którego pożyczył, ani BYĆ PIEWCĄ BANKU.”

(https://bialczynski.pl/2016/10/03/po-artykule-o-czarnym-marszu-facebook-zablokowal-konto-bialczynski/#comment-28833 )

W związku z wyborem przed jakim znaleźli się Polacy warto poczytać całą tamtą dyskusję.

Zastanówmy się – do stracenia jest bardzo wiele lat.

Podziel się!