Bald TV: BAJKA O GRECIE I ZŁYM DWUTLENKU CZ.4 oraz Red Ice TV – 10 najważniejszych powodów, dla których Greta Thunberg to oszustwo.

Bajka O GRECIE I ZŁYM DWUTLENKU CZ.4

 

https://www.youtube.com/watch?v=SOcdU48ZPho

 

Top 10 Reasons Why Greta Thunberg Is a Fraud

https://www.youtube.com/watch?v=9Jpk8Ix1CCg

Here are some of the top reasons why Greta Thunberg is a pawn and a fraud, manufactured by PR firms and used by an army of globalist climate change alarmists that seek to gain more financial and political control. They are create an apocalyptic death cult obsesses about the end times.

 

Oto niektóre z głównych powodów, dla których Greta Thunberg jest pionkiem i oszustem, produkowanym przez firmy PR i używanym przez armię Globalistów, którzy alarmują o zmianie klimatu, a którzy chcą uzyskać większą kontrolę finansową i polityczną nad światem. Tworzą oni apokaliptyczny obsesyjny kult na temat czasów ostatecznych.

Podziel się!

4 komentarze do “Bald TV: BAJKA O GRECIE I ZŁYM DWUTLENKU CZ.4 oraz Red Ice TV – 10 najważniejszych powodów, dla których Greta Thunberg to oszustwo.

 1. Klimatyczne kłamstwa, to nie to nie tylko wyłudzanie ogromnej kasy.
  Liczy się cel, na jaki jest ona wyciągana, czyli wsparcie dla swoich z tego układu, jego administratorów.
  A przy okazji, ten temat skutecznie rozmydla realne rzeczy, takie jak szykowana zawierucha wojenna.

  Dlaczego USA zapobiegł zbudowaniu w Iranie prawdziwej demokracji? Ten historyczny dowód, wyjasnia, dlaczego ma jej nie być w dzisiejszej Polsce jak i Międzymorzu. Przykład suwerennego, w pełni demokratycznego Międzymorza, czy nawet tylko Polski, pociągnąłby za sobą innych. Podobnie mogło być z Irakiem i Iranem, co zablokowałoby wojny w tamtym regionie, jakie mamy już za sobą. I panowanie obcych; Rosja/USA/Izrael. Może warto się zastanowić nad tym trumwiratem…
  https://youtu.be/G5k3gG7ySC0?t=354

  Zamiar wyniszczenia do końca, Lachi, Słowian.
  https://youtu.be/x5QX-lDU9IE?t=603

  Kto prowadzi wojnę w Syrii i po co niszczona jest ogromna kultura po perska, po scytyjska, chrześcijańska a nawet islamska. Naoczny świadek.
  https://youtu.be/joc_YsedeIs?t=112

  Polska wolna czy raczej wasalstwo? Po wojnie z Iranem jeszcze większe.
  https://youtu.be/zjy017oOywo

  Alois ILMAJER
  https://youtu.be/nOKNgdcAdRs

  Ci Iran złego zrobil Polsce?
  https://youtu.be/pbBSsjTGST0?t=22

  • Panie Orlicki niech pan się skupi na temacie artykułu i nie odjeżdża w kolejną paranoiczną narrację antyamerykańską. Wiadomo, że jesteśmy sojusznikiem USA a nie Iranu i Moskwy. Chyba że pan o tym nie wie?

 2. Nie dalej jak wczoraj w „Zagadkowej Niedzieli” [audycja w 3pr. PR z udziałem dzieci] gościem programu była m. in. dziewczynka, która tak przejęła się losem orangutanów, że napisała o nich i ich losie książkę, na podstawie tego co widziała. Pięknie opowiadała o orangutanach i odpowiadała na pytania prowadzącej. Miło było słuchać do momentu, kiedy na kolejne pytanie dziewczynka odpowiedziała: „- Nie wiem”. – Jak to nie wiesz, przecież napisałaś tę książkę, a to wyczytałam właśnie w niej – odpowiedziała prowadząca audycję.
  Manipulacja goni manipulację. PRAWDA broni się sama.

 3. Prosta matematyka – spalanie węgla C do CO2
  C + O2 = CO2 = gaz całkowicie pochłaniany przez rośliny i ocean
  CH4 + 2O2 = CO2 + 2H20

  Pytanie do Ekologów – jak się ma do szkoły pod górkę – to proszę się zająć sprzątaniem ulic a nie branie się za rzeczy, których nie rozumiecie.
  Co jest bardziej przyjazne dla środowiska – spalanie gazu czy węgla?
  Z punktu ekonomii oczywiście lepiej spalać metan, ale ze szkodą dla środowiska – egzergetyczny współczynnik spalania metanu dla środowiska angażuje zdecydowanie więcej tlenu ze środowiska – więc to nie problemem jest CO2 ale angażowanie do procesu spalania olbrzymich ilości O2. Automatycznie w entropicznym układzie – wartość zadana będzie zawracana do punktu wyjścia, aby uzupełnić niedobór tlenu – co powdouje przesterowanie w układzie, a tym samy punktowe wiekszą emisję tlenu do atmosfery co z kolei niesie za sobą ryzyko wybuchu pożaru od uderzenia pioruna! wypadkowa dla Naszego układu musi być 0 – czyli w idealnym ładzie. I zaczyna się proces łańcuchowy jeżeli układ będzie rozchwiany. To nie ma nic wspólnego z klimatem, to układ regulacji ilości tlenu w stosunku do ilości organizmów pochłaniających tlen. SPALANIE – to normalny układ – wycinanie regulatorów lasy tropikalne – to działanie na Szkodę Ziemi. Więc wszystkie koncerny które wydobywają gaz, złoto, ropę w krajach równikowych powinny płacić poteżne kary – bo lepiej wydobyć węgiel i robić z niego paliwo, w tym benzyny niż wycinać i dewastować lasy tropikalne.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.