Eward Reid „Stop ACT S. 447”- zbanowany przez Youtube

Eward Reid „Stop ACT S. 447”- zbanowany przez Youtube

Za ten film – przedstawiający w skrócie historie Polski z okresu wojny i komunizmu – bez zakłamań – amerykański historyk Edward Reid został zbanowany z YouTube. Uzasadnienie: „mowa nienawiści”!

 

https://www.facebook.com/watch/?v=855122391534169

https://www.youtube.com/watch?v=wPQQRXGeil4

Wspaniale, ze to jest w jezyku angielskim, super streszczenie historii. Przed Panem Edwardem czapka zglowy.

7

Jestem zdumiony i bardzo zbudowany, że to jest możliwe… Nie sądziłem, że narażając się na ostracyzm, a może i więcej niż szykany środowiskowe, w imię PRAWDY i obrony pomawianych o zbrodnię KTOŚ (dla mnie wykazujący prawdziwą ODWAGĘ cywilną) będzie jednoznacznie wypowiadał się przeciwko złu i nienawiści. Czy będzie takich więcej?? Jeżeli tak, to chwała IM. Naruszając interesy korporacji Holokaust, podważając zasadność upominania się o „mienie bezspadkowe” autor apelu wykazuje do, bardzo dużo odwagi – dla mnie już jest KIMŚ odważnym i BARDZO MU za to dziękuję.

6

Przed takimi ludźmi, jak Pan Edward Reid chylę czoła ! Gratulacje za odważne głoszenie prawdy. W tym miejscu zadaję PUBLICZNIE pytanie polskim władzom. Dlaczego Pan Edward Reid nie jest zapraszany do Polski na publiczne wystąpienia ??? Dlaczego nie dostaje nagród i środków pieniężnych od polskiego rządu na kontynuowanie swoich badań ??? Zamiast tego, pieniądze polskiego podatnika marnowane są na finansowanie takich perfidnych postaci jak b. engelking, gross, grabowski, cywiński, stola, daniels i dziesiątki, setki innych szkodników przyssanych do Polski i wysysających polskie pieniądze. Pytam publicznie, kiedy to się wreszcie skończy. Kiedy polski rząd zacznie wreszcie promować Polskę i Polaków za granicą dając odpór wrednej, żydowskiej, kłamliwej propagandzie. Której goebbels by się nie powstydził. Mam głęboką nadzieję, że ktoś taki jak Pan Edward Reid poruszy kamyczek który uwolni lawinę PRAWDY na temat Polaków i Żydów. Naród Polski nie musi się bać ani wstydzić PRAWDY o swojej historii. Natomiast jak ludzie poznają PRAWDĘ o historii żydowskiej, to im się otworzą oczy jak kłamliwi i podli są jej fałszywi głosiciele !!!

8

Przedstawiciele YT w Polsce powinni zostać aresztowani i doprowadzeni do prokuratora. YT jest faszystowską organizacją, stosującą metody hitlerowskich Niemiec, posługującą się mową nienawiści. Niewątpliwie jest też antysemicka, skoro próbuje ukryć zbrodnie Niemców na Żydach (o czym mowa w filmie).

12

Polacy gdzie jesteście ???wbijamy się na kanał , to nasza przyszłość , mało wyświetleń ! 😥

4

Super , ze to dałeś !!’

6

Skopiowałem link na Telewizja Republika, wP, WP, Niezależna i co? Parę osób przeczytało i to wszystko. Polacy nie rozumieją co ich czeka, jak widać olewają problem i później będzie płacz że Pis dziadostwo. Wszyscy Polacy powinni podpisać petycje do Trumpa o zniesienie Acts447.
Podziel się!