Noc Kupały w Skaryszewie – zaprasza Andrzej Nikodemowicz

Noc Kupały w Skaryszewie – zaprasza Andrzej Nikodemowicz

Szczegółowe informacje

 

NOC KUPAŁY – Słowiańskie Święto Mocy

Noc Kupały to Słowiańskie Święto Mocy, na które zapraszają Andrzej Nikodemowicz i Przyjaciele.
Odbędzie się ono w dniach 22 – 23 czerwca br. w Skaryszewie
koło Radomia – Hotel Villa Cyganeria.

Słowiańskie Święto Mocy w Cyganerii, to przede wszystkim spontaniczny, duchowo – szamańsko – artystyczny, piknik dla wszystkich ludzi, na który zaprosiliśmy znakomitych gości z kraju i zagranicy.
W czasie trwania naszego Święta przez dwa dni / sobota w godz. 10.00 – 20.00 i niedziela w godz. 10 – 17.00 /, swoje programy zaprezentują znani mówcy i wykładowcy z Polski i zagranicy.
Zaprosiliśmy do tego wydarzenia przedstawicieli wielu środowisk niezależnych, alternatywnych , naukowców, terapeutów, publicystów, rolników, patriotów, artystów i szamanów.

Swój udział zapowiedzieli.
Panie: Elżbieta Kuc, Beata Kampa, Anna Żugaj, Maria Grońska / Anglia /.
Panowie: Dr Janusz Nowak, Adolf Kudliński, Stanisław Milewski / Niemcy /, Emil Piasecki, Grzegorz Skwarek, Tadeusz Rolnik, Bonifacy Czerniak, Andrzej Nikodemowicz, Leszek Żądło, Stanisław Kubaszak, Andrzej Stępkowski, Mariusz Jabłoński, Andrzej Wanko, Jacek Stążka, Jaruha i Wedamir / Cezary Stawski /, Andrzej Grzybowski, Sebastian Minor, Tomasz Niewiadomy, Góral Jasiek spod samiuśkich Tater, Grzegorz Skura, Michał Różycki, Marcin Bustowski.

Ponadto, przygotowaliśmy dla Państwa dodatkowy program artystyczno – taneczno – szamański przy ogniskach, który rozpocznie się w sobotę 22 czerwca od godziny 22.00 i potrwa do świtu.
Dokładny pogram całego wydarzenia przedstawimy za kilka dni.

Dodatkową atrakcją będą stoiska handlowo – usługowe z ekologiczną, żywnością, ziołami, suplementami, minerałami i wieloma różnymi produktami. Znani terapeuci, uzdrowiciele i doradcy życiowi świadczyć będą swoje usługi. Wizjonerzy i szamani, jasnowidze oraz słowiańskie wyrocznie będą czynić swoje powinności.
Zapowiadamy również szamańskie zabawy przy ogniskach,
chodzenie po żarach oraz starosłowiańskie rytuały żywiołów z tańcami płodności i obfitości włącznie.

Wydarzenie to odbędzie się pod patronatem znanej, niezależnej stacji telewizyjnej z Wrocławia STUDIO VTV .

Całość osadzona będzie w przepięknym Hotelu Cyganeria na Jakubowym Szlaku, a jak głoszą ustne przekazy, przybyli tu kiedyś Templariusze by ukryć swoje tajemnice.

Do dyspozycji naszych gości będzie: hotel, sale konferencyjne, zaplecze gastronomiczne z przepyszną kuchnią wegetariańską i polską, parkingi oraz park Cyganerii.

Cena wejściówek na dwa dni udziału w wykładach i warsztatach jest symboliczna i wynosi:
– 90 zł. na dwa dni wykładów i warsztatów oraz koncertów
– 70 zł. na jeden dzień
– Wstęp na imprezę taneczną z grillem : sobota od godz. 22.00 wynosi 90 zł.

W celu przygotowania i zabezpieczenia dla Państwa pełnej usługi noclegowo – gastronomicznej prosimy o wcześniejsze zgłoszenia udziału uczestnictwa:
– Bilety oraz informacje dla wystawców, Agata – tel. 533 409 700 , e-mail : expo.radom@gmail.com
– Hotel – tel. 607 268 836, e-mail: cyganeria.radom@gmail.com
– Informacje programowe, Andrzej Nikodemowicz tel. 787 784 254 e-mail: czakram@o2.pl

Do zobaczenia

https://www.facebook.com/andrzej.nikodemowicz/videos/10215572362155963/

PILNE !!!Szanowni Państwo oto pierwsza zapowiedź niezwykłe mocnego i radosnego wydarzenia pt. NOC KUPAŁY – Słowiańskie Święto Mocy jakie odbędzie się w dniach 22 – 23 czerwca br. w Skaryszewie k/Radomia – Hotel Villa Cyganeria.Wszelkie informacje i warunki uczestnictwa w naszym Święcie znajdziecie w tym linku: https://www.facebook.com/events/2288464264749645/?ti=clDziekujemy za przekazanie tej informacji bliskim oraz znajomym i do zobaczenia w Skaryszewie. > JEST MOC – JUŻ WKRÓTCE BĘDĄ NAS MILIONY <

Opublikowany przez Andrzej Nikodemowicz Środa, 22 maja 2019

Aktualności na ten temat: https://www.facebook.com/VillaCyganeria/

Podziel się!