Zdrojowa TV: Czesław Białczyński o Koronie Królestwa SIS i obecnej sytuacji politycznej w Polsce.

Zdrojowa TV: Czesław Białczyński o Koronie Królestwa SIS.

Jak powiedziałem w powyższej rozmowie nadchodzi czas, w którym decydować się będzie Wolność Polaków i Suwerenność Polski, w którym decydować się będzie czy będziemy obywatelami w swoim państwie, czy tylko marionetkami w rękach „wodzów” rodem z Imperium Zła z Gwiezdnych Wojen,wodzów (obojętne z której opcji politycznej) o wyraźnie „faszystowskich” ciągotkach.

Nagraliśmy tę rozmowę ładnych kilka dni temu, ale jak to zwykle bywa, kiedy Świadomość Nieskończona steruje procesem Wielkiej Zmiany otrzymaliśmy z Góry namacalne potwierdzenie tego z czym mamy do czynienia i sygnał do ostatecznej mobilizacji na jednym wybranym celu. Jest to wyraźny sygnał potwierdzający, że rok 2019 jest decydujący dla Polaków i na długie lata przesądzi o Ustroju Naszego Państwa, o tym czy będziemy żyć w Wolnej Polsce czy w Polsce Policyjnej, Polsce Przywłaszczonej przez jednych lub drugich Jaśnie Oświeconych Pseudo-Polaków – czyli Faszystów (zgodnie z definicją tego pojęcia).

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=g_LXZmMPpaE

 

 

O ANTY-POLSKIM UGRUPOWANIU, które co chwilę zmienia nazwę, bo tak ona się „fajnie” Polakom kojarzy – (Oni byli już , KLD, UD, UW, Demokraci, PO, .N, POKO,  a teraz zwą się KE) i ich naturalnych sojusznikach rodem z PRL (PZPR/SdRP/SLD, Lewica Razem, PSL i inne pomniejsze) nie będę tu pisał, bo po prostu szkoda zajmować sobie myśli i czas szumowinami, złodziejami, zdrajcami, donosicielami, ludźmi bez godności, honoru i wiarygodności. Tak się jednak składa, że na swoją Równię Pochyłą coraz bardziej wciąga nas PIS, czyli druga strona z Polskiego Piekiełka-Kociołka, z owego Okrągłostołowego POPISU. Wszyscy oni zanurzeni są w korupcji, siedzą w kieszeni  Koncernów Międzynarodowych i Big Pharmy, osiedli tam, okopali się, nażerają się brudną forsą z wyzysku Niewolników (Świata Pracy) dzielą i rządzą jak im się podoba, bez żadnej społecznej kontroli. I mają się dobrze w objęciach tej Światowej Banksterki i NWO, czy to rodem z UE, USA, Izraela, Niemiec, Rosji czy z Watykanu.

Wkraczamy w OKRES OSTREJ KONFRONTACJI RUCHU WOLNOŚCIOWEGO, RUCHU NA RZECZ SUWERENA – WOLNEGO OBYWATELA, WOLNEGO POLAKA z SYSTEMEM PAN-NIEWOLNIK! Ten etap konfrontacji zapowiadałem już dawno w swoich publicznych wypowiedziach i wystąpieniach. Stał się on faktem, a konfrontacja odbywa się obecnie na najwyższym możliwym poziomie – walki o kształt ustroju Polski i walki o nowoczesny światopogląd Polaków w mediach informacyjnych, w Wolnościowym Internecie wciąż niezakneblowanym jeszcze przez ACTA2 oraz w głównym Propagandowym Ścieku Korporacyjno-Rządowym. Nowy Uzurpator, który nie che dopuścić SUWERENA – NARODU POLSKIEGO – do sprawowania władzy chwyta się ostatniej deski ratunku, czyli metod policyjno-prokuratorskich znanych nam już z poprzednich rządów Platformy obywatelskiej kiedy Kolesie niszczyli dowolnych wybranych przedsiębiorców w Polsce których postanowili okraść (jak pana Kluskę chociażby z najbardziej znanych przykładów). Nowy uzurpator używa jako swojej broni policji i posuwa się do palenia książek na stosach oraz wyrzucania obrazów z wystaw plastycznych w walce z Wolnością Obywatelską i w imię swojej własnej obłąkanej ideologii – Syndromu Zagrożonej Twierdzy. Jest to Równia Pochyła i ostatnie podrygi Systemu, Sił Ciemności , o których mówimy z Michałem Łyskiem w naszej rozmowie. Najnowszy przykład z wczoraj poniżej: 

PISowska Prokuratura i Policja chce szykanami zamknąć firmę Visanto Jerzego Zięby i spacyfikować Ruch Wolnościowy w Polsce!

PISowskim Głupim Krokom nie będzie końca. Ideologiczna Watykańska Pomroczność Jasna, Ciemnota Średniowieczna i Zwyczajna Głupota, której nie da się wyleczyć każe im najpierw zrobić głupstwo a potem na czworaka liżąc cudze buty – jak Żydów (Ustawa o IPN), Brukseli (Puszcza Białowieska, ACTA2) czy Amerykanów (Ustawa 447!) wycofywać się ze swoich zacofanych głupot. Kolejny przykład głupich kroków kolejnego głupiego ministra tutaj (nie wspomnę o jego debilnym działaniu finansowo-represyjnym w stosunku do ECS):
https://niezalezna.pl/269564-kontrowersyjne-prace-wracaja-do-muzeum-narodowego-protest-i-tak-sie-odbyl

Tak to wygląda kiedy zamiast Rozumu – jak zalecał Jan Paweł II – używa się czystej Wiary w Judeochrześcijańskie dogmaty Międzynarodowej Korporacji Handlowej Watykan.

POLSKA JEST JUŻ INNA, A KOLEDZY Z PIS NIESTETY TEGO NIE ZAŁAPALI I DROGO ZA TO ZAPŁACĄ – IM WIĘCEJ TYCH GŁUPSTW TYM WIĘKSZYM OPTYMISTĄ W TEJ SPRAWIE JESTEM.

WOLNOŚCIOWCOM POLSKIM PIS NIE POZOSTAWIA W TEJ CHWILI ŻADNYCH ZŁUDZEŃ I ŻADNEJ INNEJ DROGI WYBORU JAK GŁOSOWANIE NA RUCH KUKIZA ZARÓWNO W WYBORACH DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO JAK I W JESIENNYCH WYBORACH DO POLSKIEGO SEJMU!

APELUJĘ O ZJEDNOCZENIE WSZYSTKICH SIŁ – O CO APELUJE TEŻ JANUSZ ZAGÓRSKI – ZJEDNOCZONE DZIAŁANIE W JEDNYM KIERUNKU, OPARCIE SIĘ NA JEDYNEJ SILE POLITYCZNEJ WOLNOŚCIOWEJ JAKĄ W TEJ CHWILI MAMY W SEJMIE. JEŻELI RUCH KUKIZA NIE ZBIERZE W WYBORACH DO SEJMU 15-20% GŁOSÓW TO CZEKA NAS PONAD 20 LAT PAŃSTWA WYZNANIOWEGO I ZAMORDYSTYCZNEGO – FASZYSTOWSKIEJ KONTRREFORMACJI W POLSCE, A POTEM KRWAWA REWOLUCJA.

Chcę was poinformować już dzisiaj, że 29 czerwca tego roku o godzinie 12.00 wystąpię na Harmonii Kosmosu w Sulistrowicach z wykładem „Słowiańskie Korzenie a Wolność, Suwerenność i demokracja bezpośrednia”.

Podziel się!