Armia Kukiza – Niewygodne.info.pl: Kto wyjaśni dlaczego oni to zrobili?

Armia Kukiza – Niewygodne.info.pl: Kto wyjaśni dlaczego oni to zrobili?

Dlaczego europosłowie PO zagłosowali przeciw zakazowi podwójnej jakości?!

Parlament Europejski przyjął wczoraj przepisy o uznaniu sprzedaży produktów podwójnej jakości za praktykę nieuczciwą. Innymi słowy na terenie UE zakazana ma być sprzedaż produktów tej samej marki, które w np. Niemczech będą miały inny (lepszy) skład, aniżeli np. w Polsce. Nowe przepisy poparło 474 głosujących. Przeciwko było 163 europosłów, w tym m.in. Lewandowski, Buzek, Szejnfeld, Zdrojewski, Pitera czy Thun und Hohenstein. Kto wyjaśni dlaczego europarlamentarzyści wybrani z list PO zagłosowali przeciwko wprowadzeniu tych zmian?

 

 

Mogę to wyjaśnić. Zrobili to ponieważ są reprezentantami WERWOLFU w Polsce, typowymi Volksdojczami. To WERWOLF, czyli tzw Platforma Obywatelska ufundowana z niemieckich pieniędzy za czasów KLD,  wydelegował ich do PE. Głosują więc tak jak nakazują im mocodawcy z WERWOLFU i z niemieckich koncernów.  CB

 

 

więcej:Niewygodne.info.pl

Armia Kukiza

Grupa dla Polaków, którzy wspierają Pawła Kukiza w Jego dążeniu, by przywrócić obywatelom decydowanie o losach naszej Ojczyzny.
ARMIA KUKIZA
REGULAMIN GRUPY I STRONY
1. Grupa dla Polek i Polaków, którzy wspierają Pawła Kukiza w Jego dążeniu do przywrócenia obywatelom decyzyjności o losach naszej Ojczyzny.
2. Grupa popiera i wspiera wizję oraz rozwiązania proponowane przez Pawła Kukiza oraz współpracuje z organizacjami, które również popierają Jego, między innymi Stowarzyszenia na Rzecz Nowej Konstytucji KUKIZ’15, Endecja, Stowarzyszenia Rolników i Konsumentów, Stowarzyszenia WoJOWnicy’15.
3.Grupa jest antypartyjna i antysystemowa. Antysystem rozumie się przez zminimalizowanie 27 letniego wpływu partii politycznych na życie Obywateli Polskich (nie mylić z anarchią).
4. Armia Kukiza promuje system wyborczy JOW oraz jest za wprowadzeniem Dnia Referendalnego raz w roku w Polsce, za zmniejszeniem progu referendalnego oraz ustanowieniem, że Referendum jest głosem Narodu Polskiego i jest ostateczne.
5.Armia Kukiza promuje i wspiera wszelkie akcje w obronie interesów Polek i Polaków.
6.Armia Kukiza jest za polepszeniem relacji miedzy Polakami.
7. W Armii Kukiza nie używamy wulgaryzmów. Posty lub komentarze tego typu będą usunięte. 8. Ataki na Kukizowca oraz na Pawła lub jego sympatyków są niedopuszczalne, osoba obrażająca naszych grypowiczów lub organizacje z którymi współpracujemy będzie natychmiast usunięta
9. Jeśli powstaje spór między członkami grupy Administracja będzie się starała załagodzić spór .
10.Zastrzegamy prawo do usuwania postów, które się powtarzają , nie mają nic wspólnego, bądź nad wyraz mało wprowadzają dyskusji na temat Ruchu Kukiz’15,
11. Was również prosimy o zgłaszanie Postów wywołujących ostre spory ideologiczne, obyczajowe, będą one usunięte.
12. ARMIA KUKIZA nie propaguje ksenofobii i nie jest antysemicką grupa, ale zawsze będzie grupą stawiającą interesy Polek i Polaków na pierwszym miejscu.
13 Posty ze stron nam nie przyjaznych , takie jak Wyborcza, Newsweek czy Sok z buraka będą usuwane.
14 Osoby, które są nieprzychylnie nastawione do ruchu Kukiz’15 – nie będą promowane na Armii Kukiza
15. Administracja oraz każdy członek grupy dbają o wizerunek Armii Kukiza.

„ My to Wy, Wy to My”
Armia Kukiza – chroni interesy Polek i Polaków

 

Podziel się!