Co pokazują NAM sondaże przed wyborami do Parlamentu UE? Głosuj na Ruch KUKIZA!

Co pokazują NAM sondaże przed wyborami do Parlamentu UE? Głosuj na Ruch KUKIZA!Pisząc NAM miałem na myśli Nas WOLNOŚCIOWCÓW – Ruch Wolnych Ludzi w Polsce, a szerzej wszystkich Polaków którym zależy na Polsce Suwerennej i Niepodległej (w pewnej perspektywie czasowej, powiedzmy 20 lat).  Na początek jeden z sondaży (z 2 04 2019), nie ma znaczenia kto go robił, dla kogo i jaki to był moment polityczny w Polsce, ani w kontekście polityki światowej. Pewne fakty ważne dla NAS, te sondaże pokazują nieustannie i powinniśmy  naprawdę  wyciągnąć z nich poważne wnioski, zmobilizować się i zagłosować masowo i bezwzględnie na Ruch KUKIZA – nie tylko w tych najbliższych wyborach majowych, ale także w następnych. Piszę to do tych wszystkich, którym marzy się naprawdę Wolna Polska – Polska Wszystkich Polaków – Polska WOLNYCH OBYWATELI – POLSKA SUWERENNA CZYLI POLSKA SUWERENA – NARODU, a nie polityków!

SONDAŻ. Partia Jarosława Kaczyńskiego przed Koalicją Europejską w wyborach do PE. Ponad progiem Wiosna i Kukiz’15

autor: PAP/Adam Warżawa

wPolityce.pl – autor: PAP/Adam Warżawa

Co pokazują NAM sondaże przed wyborami do Parlamentu UE? Głosuj na Ruch KUKIZA!

źródło: https://wpolityce.pl/polityka/440702-sondaz-pis-przed-ke-w-wyborach-do-pe

 

Jak widać z tego sondażu i zresztą każdego jednego, jakie są publikowane praktycznie bombardując nas każdego tygodnia od początku Kampanii do PE, wszystkie siły Rządzących Polską, siły medialne, wszystkie zasoby finansowe, aktywność wszystkich służb polskich i agentur międzynarodowych, skierowane są na wylansowanie UKŁADU PO – PIS, czyli Układu Okrągłostołowego. Układ ten jest gwarantem Podległości Polski, a nie jej NIEPODLEGŁOŚCI – wobec Światowej Oligarchii Banksterskiej. Lansowanie tego UKŁADU przez wszystkie siły zewnętrzne łącznie z MOSKWĄ i IZRAELEM oraz Wall Street, USA i Berlinem nie jest niczym zaskakującym – jest oczywistością.

Oczywistością także jest działanie tych wszystkich wyżej wymienionych sił – łącznie z PO i PIS przeciw Ruchowi Wolnościowemu, który w założeniach programowych oddaje sprawy zarządzania Państwem Polskim  SUWERENOWI, czyli w Bezpośredniej Demokracji wyrażanej w Referendach i Głosowaniach, OBYWATELOM POLSKIM!

Wyniki Sondaży pokazują, że RZĄDZĄCY POLSKĄ (politycy, biznes, korporacje międzynarodowe, wojsko, służby specjalne, agentury zewnętrzne) robią wszystko, aby skutecznie rozbić JEDNOŚĆ RUCHU WOLNOŚCIOWEGO. Sam Ruch Wolnych Ludzi ( i Ruch Słowiański – Wolnej Polski) doświadczył na sobie w zeszłym roku działalności owej agentury, która dzieliła go i skłócała wewnętrznie tzw „Inicjatywami z Londynu” i innymi „inicjatywami nowopartyjnymi”, które miały z tego monolitu jaki zaprezentował się w wyborach Prezydenckich 2015 i Sejmowych wprowadzających Ruch Kukiza do Sejmu, uczynić niezdolny do jakiegokolwiek współdziałania konglomerat ugrupowań kanapowych i partyjek kanapkowych, na przekąskę dla SYSTEMU PAN – NIEWOLNIK.

Popatrzcie sami co się stanie, jeżeli okażemy się zdolni Jako Wolni POLACY i WOLNI LUDZIE, jako RUCH WOLNYCH LUDZI, do masowego pójścia do urn na Wybory do Parlamentu UE i potem w jesieni do Sejmu oraz wykażemy się JEDNOŚCIĄ, wspierając Ruch Kukiza – jedyny walczący realnie o Samorządność i Suwerenność Polaków w Państwie Polskim.

Obecnie mamy w sondażach dokładnie to czego oni wszyscy, Rządzący Polską, chcą: całkowitą defragmentację Ruchu Wolnościowego.

A co możemy mieć, jeśli dokonamy mobilizacji i faktycznego wysiłku na rzecz WIELKIEJ ZMIANY i odzyskania Prawa Podmiotowego Istnienia przez Polaków, przez SUWERENA?!

Cytuję: „Na Partię Wiosna zagłosowałoby 6,1 proc pytanych, na Kukiz‘15 6 proc., a na KWW Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy 3,9 proc. Po 2 proc. Polaków zdecydowałoby się oddać głos na Lewicę Razem i Polskę Fair Play. Natomiast 4,6 proc. udzieliło odpowiedzi „nie wiem””

W popierających Wiosnę jest wielu ludzi którzy którzy są Wolnościowcami, może jest ich tam nawet 90%. To samo dotyczy KWW, gdzie moim zdaniem jest podobna liczba popierających którzy mają nadzieję na Polskę Wolną i Suwerenną.  To samo dotyczy Lewicy Razem i Polski Fair Play. Ruch Wolnościowy jest dokładnie rozkawałkowany. Zliczmy te siły 6% + 6% + 4% + 2% + 2% = 20%.  Do tego dochodzi prawie 5% niezdecydowanych – co daje – 25%.

Jest to olbrzymia siła – Prawdziwa Trzecia Siła Polityczna w Polsce.

Matematyka jest bezwzględna. Ruch Kukiza dzięki skuteczności działania PIS, PO służb mundurowych i niemundurowych polskich oraz agentury zagranicznej w tym medialnej błąka się na granicy Progu Wyborczego 5%. Jest tak, podczas kiedy aż 20% Polaków chce WIELKIEJ ZMIANY Systemu, zmiany Konstytucji – Chce Polski dla Wszystkich Polaków, chce by Polacy Byli Równi i każdy miał prawo realizować się w Wolnej Polsce.

Bądźmy realistami, wszystkich nie uda nam się przekonać żeby zagłosowali na jedną wybraną siłę, z tych które tutaj widzimy jako Wolnościowe, ale wbrew im wszystkim Rządzącym i wbrew apelom tzw liderów owych „kanapkowych” ugrupowań, którzy apelują „GŁOSUJCIE TYLKO NA MNIE!”,

MY JAKO LUDZIE WOLNI, MYŚLĄCY, INTELIGENTNI, DBAJĄCY O PRZYSZŁOŚĆ POLSKI , JAKO MŁODZI POLACY KTÓRY CHCĄ JAK NAJSZYBSZEGO ROZWOJU POLSKI I CHCĄ W NIEJ GODNIE ŻYĆ, A TAKŻE ZAPEWNIĆ ROLĘ SUWERENA SWOIM DZIECIOM I WNUKOM

ODDAJMY SWOJE GŁOSY NA TEN JEDEN RUCH KTÓRY MA NAJWIĘKSZE SZANSE Dokonania Wielkiej Zmiany, KTÓRY JUŻ NABRAŁ DOŚWIADCZENIA W BOJACH Z MEDIAMI I W SEJMIE I KTÓRY MA PROGRAM IDĄCY MAKSYMALNIE W KIERUNKU UPODMIOTOWIENIA POLAKÓW W POLSCE.

Jako realista twierdzę, ze jeśli tę mobilizację przeprowadzimy, zmusimy się wewnętrznie do uczestnictwa w tych wyborach i do poparcia Ruchu Kukiza to o 20 lat przyspieszymy Wielką Zmianę w Polsce.

Powtarzam to od 4 lat nieustannie – wystarczy że Ruch Kukiza w wyborach 2019 będzie miał 15-20% poparcia, aby wszystko w Polsce zmieniło się w latach 2019 – 2023 w kierunku Obywatelskości i Suwerenności w kierunku prawdziwej Demokracji Bezpośredniej SUWERENA!

Jeśli tego nie zrobimy, jeżeli to się nie uda – powiem teraz Prawdę  i Tylko PRAWDĘ, następna szansa na Wielka Zmianę pojawi się dopiero w roku 2043!!! 

Wszystkie Siły Rządzące Polską robią obecnie wszystko – z pełną mocą i bezpardonowo – żeby tak się właśnie stało.

Wierzę jednak w Mądrość Polaków i w to że dokonało się Odrodzenie Polskiej Elity Intelektualnej i w to, że jest ona zdolna POPROWADZIĆ POLAKÓW realnym działaniem do Wolności, do Wolnej Polski!

Wierzę, że wbrew systemowi PAN- NIEWOLNIK dokonamy tego co dokonało się w Polsce już w roku 1981 i co zostało następnie brutalnie zdeptane przez Światowy Układ Banksterski w latach 1981-1989.

Wierzę, że Polacy są zdolni stać się Suwerenem we własnym państwem tak jak to osiągnęli w przeszłości Szwajcarzy!

 

Podziel się!

    © Czesław Białczyński