CEP Powiśle: Ultra-Prawica Katolicka to Turbolechici? – Ksiądz o demonach z UFO rodem!

Ultra-Prawica Katolicka to Turbolechici? – O demonach z UFO rodem!

Ostatnio wśród propagandystów PISu, czyli Katolickiej Lewicy modne  stało się opluwanie Ruchu Słowiańskiego nazywanego przez nich obraźliwie Turbosłowiaństwem, lub Turbolechictwem.

Dotychczas czynili manipulacje polegające na łączeniu nas z niemiecko-moskiewską agenturą, niejakim hrabią Potockim i jego poplecznikami. Ten chwyt okazał się widać nieskuteczny. Próbuje się więc teraz dowodzić, że zjawisko Turbosłowiaństwa zostało w Polsce zasiane przez ezoteryczno-okultystyczne i masońskie ugrupowanie miłośników Zielonych Ludzików czyli Ufoludków, które nazywało się Antrovis.

Antrovis głosił powszechną katastrofę ludzkości w związku z najazdem Kosmitów na Ziemię, uprawiał psychiczny gwałt na biednych Polakach, którym wyrzynał też przy okazji jądra oraz gwałcił dziewicze Polki pod hipnozą. Posługiwał się ciemną mocą i czarami głosząc ideę odrodzenia słowiaństwa poprzez współdziałanie z Ufoludkami i Ufolotami, ale bez BOGA. Jednakże to 144 000 (żywcem według słów Świętej Księgi Judeo-Chrzęcijaństwa – BIBLII) Słowian, Polaków miało być z kataklizmu uratowanych. I od nich miała w świat pójść ISKRA odrodzenia ludzkości w Prawdzie!

Propagandystom PISowskim nie przeszkadza, że to towarzystwo nie istnieje już od 24 lat i świat dawno o nim zdążył zapomnieć. Wręcz odwrotnie najwyraźniej to dobrze, że 16- i 20-latkowie nie mają pojęcia, że coś tak totalnie złowrogiego, coś na kształt Jądra Ciemności, w ogóle kiedykolwiek zamachnęło się na katolicką tożsamość narodową Polaków. To lepiej, że już nie istnieje, bo można młodzieży bezkarnie wciskać kit i straszyć ją opowiastkami rodem z baśni Braci Grimm. Nikt nie zaprotestuje, bo od dawna nie ma już kto.

Jednak nie wie katolicka lewica co czyni katolicka prawica. Oto mamy bowiem  na ultra-prawicy całą gromadę wielbicieli Ufoludków, którzy z wypiekami opowiadają sobie o kosmicznych szarakach i UFO-demonach (upadłych aniołach). Mamy też księży Sarmatów, którzy krzyczą o STAROŻYTNYCH korzeniach Polaków, a więc korzeniach LECHICKICH! Ba, mamy nawet księdza który pisze o słowiańskiej haplogrupie R1a!!!

Czyżby ci katolicy i księża byli zakamuflowanymi Turbolechitami u Ojca Rydzyka oraz w PISie?!

Uzgodnijcie propagandyści Watykanu jakiś spójny komunikat prasowy, bo nie dość, że wasze chwyty przylepiania naklejek oszołomstwa i dewiacji seksualnej oraz okultyzmu są zużyte i wytarte, to ośmieszacie się plując nawzajem – jedni na drugich. Kiedy was się słucha to rzeczywiście ISKRA chodzi człowiekowi po plecach, a włos sam się jeży!

Zaczyna to wyglądać na rozdwojenie jaźni i paranoję, czyli manię prześladowczą upadającego watykanizmu. Ktoś chyba zapomniał w propagandowym szale, że i wśród księży są Turbolechici, Turbocykliści, miłośnicy egzorcystycznych zabobonów i miłośnicy UFO. Końca świata nie było i nie będzie, a Iskra z Polski już wyszła, mleko się już rozlało szanowni miłośnicy Międzynarodowej Handlowej Korporacji Watykan. To co słyszę z Ust Waszych to jest naprawdę ciężkie uderzenie w ROZUM.

Przedstawiam materiał z CEP Powiśle bez zbędnego komentarza.

 

https://www.youtube.com/watch?v=dwCG50mZCLk&feature=youtu.be

Podziel się!