NTV: Jerzy Zięba – Skandaliczne manipulacje w programie „Uwaga po uwadze” TVN

Jerzy Zięba – Skandaliczne manipulacje w programie Uwaga po uwadze TVN

aktualizacja o wypowiedź Jerzego Zięby z dnia 8 11 2018 na dole artykułu

Posłuchajcie też co w sprawie depopulacji Polaków mówił Rafał Wójcikowski. Wbrew pozorom nie są to sprawy odległe, są wyraźnie powiązane. Czytajcie też co wysmarował niemiecki portal Onet.pl – wczoraj wieczór była to wiadomość dnia na topie. Dzisiaj skrzętnie ukryta!

https://www.youtube.com/watch?v=r7GUINry4lQ

NIEMIECKI PORTAL ONET.pl: Zawiadomienie do prokuratury ws. wpisu Jerzego Zięby. „Odrąbałbym im te durne lekarskie łby”

„Najchętniej odrąbałbym im te durne lekarskie łby” – taki komentarz po śmierci 14-miesięcznej dziewczynki w poznańskiej klinice zamieścił na Facebooku Jerzy Zięba, propagator naturoterapii. Za tragedię obwinił lekarzy – według niego dziecko zmarło z powodu sepsy, nie podano mu właściwego leku. Z kolei lekarze tłumaczą, że dziecko – zarażone pneumokokami – nie było szczepione. Wielkopolska Izba Lekarska ws. wpisu Zięby złożyła zawiadomienie do prokuratury.
Kontrowersyjny post Jerzego Zięby zniknął z jego profilu, ale został skopiowany przez jego przeciwników
– Nie możemy dopuszczać, żeby takie wulgarne treści i groźby karalne krążyły po internecie – mówi Onetowi Katarzyna Strzałkowska, rzeczniczka Wielkopolskiej Izby Lekarskiej
Zawiadomienie do poznańskiej prokuratury złożono 2 listopada

Wpis, w którym Jerzy Zięba oskarża i obraża lekarzy z Kliniki Chorób Zakaźnych i Neurologii Dziecięcej w Poznaniu, pojawił się na jego oficjalnej stronie na Facebooku. Po pewnym czasie zniknął, ale został opublikowany na profilu prowadzonym przez jego przeciwników – ANTY-Ukryte Terapie – Bzdury Jerzego.

Kontrowersyjny naturoterapeuta pisze o przypadku Hani, która miała umrzeć w poznańskiej klinice z powodu sepsy. „Lekarze mieli askorbinian sodu. Niestety, nie zgodzili się podać dziecku w agonii, dziecku umierającemu” – napisał Zięba. Ale jak dowiedzieli się administratorzy profilu i dziennikarze Polsat News, którzy jako pierwsi nagłośnili ten przypadek, Zięba sporo faktów przemilczał bądź przeinaczył.

14-miesięczna dziewczynka trafiła do poznańskiej kliniki 20 października wieczorem, stan dziecka był bardzo ciężki. Stwierdzono szybko rozwijające się zakażenie. Dziecko było zarażone pneumokokami – nie zostało poddane obowiązkowemu szczepieniu. – Myślimy, że gdyby było zaszczepione, to prawdopodobnie zakażenie nie rozwinęłoby się – powiedziała Polsat News prof. Magdalena Figlerowicz, zastępca kierownika Kliniki Chorób Zakaźnych i Neurologii Dziecięcej przy ul. Szpitalnej w Poznaniu.

Na żądanie rodziców, lekarze podali dziewczynce witaminę C. Później rodzice mieli zgłaszać dyrekcji, że dawka była zbyt mała. Dziecka nie udało się uratować.

Wielkopolska Izba Lekarska składa zawiadomienie do prokuratury

Wpis Jerzego Zięby zbulwersował lekarzy. 2 listopada Wielkopolska Izba Lekarska złożyła do Prokuratury Okręgowej w Poznaniu w tej sprawie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. – Naszym zdaniem jego wpis zawiera treści, które naruszają chronione dobrem prawa środowiska lekarskiego – mówi Onetowi Katarzyna Strzałkowska, rzeczniczka Wielkopolskiej Izby Lekarskiej.

– Nie możemy dopuszczać, żeby takie wulgarne treści i groźby karalne krążyły po internecie. Naszym zdaniem coś takiego nie powinno mieć miejsca, dlatego szybko zareagowaliśmy. Chcemy, żeby prokuratura wyjaśniła tę sprawę – dodaje Strzałkowska.

Rafał Wójcikowski o depopulacji – Co powiedział zanim zginął.

https://www.youtube.com/watch?v=AS7VRlrBvOs&feature=youtu.be&t=6386

Czytaj też powiązane:

Jerzy Zięba o Polskim Społecznym Pogotowiu Antysepsowym

NTV: Przymus szczepień jest bezprawny! – Adam Kołaczek i dr Arkadiusz Uznański

Jerzy Zięba o „epidemii” odry i nagonce mediów

Główny Ściek Medialny zagrzmiał o epidemii odry.

NTV: Skandaliczna wypowiedź ministra zdrowia – komentarz Jerzego Zięby

Rafał Wójcikowski – O czym mówił zanim zginął.

 

Jerzy Zięba – Minister Zdrowia szczepionki przeciw grypie; Sejm, szczepionki i askorbinian sodu; Kukiz’15 i LiRoy Marzec za!!!

https://www.youtube.com/watch?v=UTXPnA6VO0g

 

Jerzy Zięba – Skandaliczne manipulacje w programie Uwaga po uwadze TVN
Podziel się!

    © Czesław Białczyński