wRealu24: Wojciech Sumliński – Niebezpieczne związki Donalda Tuska! Kto naprawdę stoi za „królem Europy”?

Niebezpieczne związki Donalda Tuska! Kto naprawdę stoi za „królem Europy”?

Jeżeli tylko macie taką możliwość, tzn Ruch Kukiza w waszym okręgu wystawił swoją listę do Samorządu – GŁOSUJCIE MŁODZI POLACY TYLKO NA RUCH KUKIZA. PARTYJNIACTWO OKRĄGŁOSTOŁOWE NIE CHCE WAM JAKO SUWERENOWI ODDAĆ GŁOSU W REFERENDACH BEZPROGOWYCH, NIE CHCE WAM DAĆ DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ ANI ZMIENIĆ KONSTYTUCJI TAK ŻEBY WASZ GŁOS BYŁ WIĄŻĄCY I MIAŁ MOC ODWOŁYWANIA POSŁÓW NA SEJM! SŁOWEM PARTYJNIACTWO OKRĄGŁOSTOŁOWE NIE CHCE WAM DAĆ WOLNOŚCI ANI DEMOKRACJI.

Moi Drodzy to jest kolejna okazja żeby się policzyć – tym razem możemy zobaczyć jak silny jest Ruch Wolnych Ludzi w poszczególnych województwach – Ilu procentowo przedstawicieli RUCHU KUKIZA UDA NAM SIĘ WPROWADZIĆ DO WOJEWÓDZKICH SEJMIKÓW?!

 

https://www.youtube.com/watch?v=3w3NbABWBUw

https://www.youtube.com/watch?v=WFY6sUVJ-Og

 

Premiera książki „Niebezpieczne Związki Donalda Tuska” Wojciecha Sumlińskiego i Tomasza Budzyńskiego

Od razu zaznaczam – Szanuję prawo do WOLNOŚCI wszystkich Plemion Polskich w ramach naszej Ojczyzny/Macierzy – dlatego nie razi mnie, że spotkanie rozpoczyna się od katolickiej modlitwy. Trochę mnie to dziwi przy okazji akurat promocji takiej książki, która powinna być polecona także inaczej wierzącym jak JA, jak również niewierzącym Polakom. Myślę, że nie wszyscy ateiści to lewacy? Czy mam rację? 

To wydarzenie niecodzienne, jak na promocję książki, mogące dzielić Polaków zamiast ich łączyć wokół słusznej sprawy, wymagało mojego komentarza CB.

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na:

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiws…

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRe…

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl

Stronę: https://wrealu24.tv

Podziel się!