Zbigniew Dylewski – Dochód Gwarantowany

Zbigniew Dylewski – Dochód Gwarantowany

W ostatnich latach trwa ożywiona debata publiczna nad wprowadzeniem bezwarunkowego dochodu gwarantowanego. W 2017 roku Szwajcarzy opowiedzieli się przeciwko temu pomysłowi. Ale eksperymenty nad wprowadzeniem takich transferów społecznych trwają od wielu lat. Czy rzeczywiście w bliskiej perspektywie będziemy otrzymywać pieniądze za nic?

Jeżeli tylko macie taką możliwość, tzn Ruch Kukiza w waszym okręgu wystawił swoją listę do Samorządu – GŁOSUJCIE MŁODZI POLACY TYLKO NA RUCH KUKIZA. PARTYJNIACTWO OKRĄGŁOSTOŁOWE NIE CHCE WAM JAKO SUWERENOWI ODDAĆ GŁOSU W REFERENDACH BEZPROGOWYCH, NIE CHCE WAM DAĆ DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ ANI ZMIENIĆ KONSTYTUCJI TAK ŻEBY WASZ GŁOS BYŁ WIĄŻĄCY I MIAŁ MOC ODWOŁYWANIA POSŁÓW NA SEJM! SŁOWEM PARTYJNIACTWO OKRĄGŁOSTOŁOWE NIE CHCE WAM DAĆ WOLNOŚCI ANI DEMOKRACJI.

Moi Drodzy to jest kolejna okazja żeby się policzyć – tym razem możemy zobaczyć jak silny jest Ruch Wolnych Ludzi w poszczególnych województwach – Ilu procentowo przedstawicieli RUCHU KUKIZA UDA NAM SIĘ WPROWADZIĆ DO WOJEWÓDZKICH SEJMIKÓW?!

https://www.youtube.com/watch?v=QtvTmU7vSzY

Podziel się!