Paweł Kukiz w TVP Info o Konstytucji i wyborach, o Zdanowskiej i wyborcach w Łodzi

Paweł Kukiz w TVP Info o Konstytucji i wyborach

Prawo w Polsce jest skonstruowane tak, by zależności od interpretatora mogło mieć różne brzmienie. W takie sytuacji nie ma mowy o zasadzie "pewności prawa". To miało się zmienić, tymczasem z premedytacją jest wykorzystywane przez PiS! Pycha kroczy przed upadkiem… Paweł KukizCały materiał: https://tiny.pl/gzc57

Opublikowany przez Kukiz '15 Poniedziałek, 15 października 2018

https://www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/videos/604954739907209/

Jeżeli tylko macie taką możliwość, tzn Ruch Kukiza w waszym okręgu wystawił swoją listę do Samorządu – GŁOSUJCIE MŁODZI POLACY TYLKO NA RUCH KUKIZA. PARTYJNIACTWO OKRĄGŁOSTOŁOWE NIE CHCE WAM JAKO SUWERENOWI ODDAĆ GŁOSU W REFERENDACH BEZPROGOWYCH, NIE CHCE WAM DAĆ DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ ANI ZMIENIĆ KONSTYTUCJI TAK ŻEBY WASZ GŁOS BYŁ WIĄŻĄCY I MIAŁ MOC ODWOŁYWANIA POSŁÓW NA SEJM! SŁOWEM PARTYJNIACTWO OKRĄGŁOSTOŁOWE NIE CHCE WAM DAĆ WOLNOŚCI ANI DEMOKRACJI.

Moi Drodzy to jest kolejna okazja żeby się policzyć – tym razem możemy zobaczyć jak silny jest Ruch Wolnych Ludzi w poszczególnych województwach – Ilu procentowo przedstawicieli RUCHU KUKIZA UDA NAM SIĘ WPROWADZIĆ DO WOJEWÓDZKICH SEJMIKÓW?!

https://www.youtube.com/watch?v=6_mW9ZMlI70

https://www.youtube.com/watch?v=fRDyppZUFx8

Podziel się!