Chemtrails 2018 – niemiecka telewizja mówi oficjalnie. Polskie Niedowiarki w szoku!

Chemtrails 2018 – niemiecka telewizja mówi oficjalnie. Polskie Niedowiarki w szoku!

Nadesłał Paweł Ruszczyński

 

Właśnie przed chwilą, w dniu dzisiejszym, ponad głowami OBYWATELI Parlament Europejski uchwalił ustawę ACTA 2.0 przeciwną wolności w Internecie i blokującą wymianę informacji między Wolnymi Ludźmi  oraz rozwój społeczeństwa obywatelskiego!

Prowadzony od 19 lat program Chemtrails ma zakończyć w tym roku działanie. Telewizja niemiecka podaje, że rozpylanie nie spowodowało „skutków” w skali jakiej się spodziewano. Chodzi oczywiście o próby zmiany w ten sposób klimatu, jego oziębienie, wytworzenie warstwy chmur które by zasłoniły Słońce.

Ja jednak mam inne pytanie. Czy ktoś pytał Niemców i Polaków o zgodę na rozpylanie nad ich głowami związków chemicznych? Pomijam kwestię czy one są trujące wprost czy nie, jednak już samo wywoływanie zachmurzeń, czyli odcinanie ludzi od Słońca jest szkodliwe, czego dowiodła dawno temu medycyna, gdy ustaliła wpływ witaminy D3 na odporność człowieka na choroby. Witamina ta weług współczesnej nauki biologii i wiedzy medycznej jest produkowana w naszej skórze wyłącznie w kontakcie z promieniami słońca.  Cała ludność strefy umiarkowanej i północnej w Euroazji boryka się z nieustannym deficytem tej witaminy w organizmach. W każdym polskim szpitalu działa procedura medyczna, która nakazuje przed operacją chirurgiczną zbadanie poziomu witaminy D3 i jej ewentualne uzupełnienie w razie poważnego niedoboru.

Oto więc kolejne moje pytanie: Jakie są skutki zdrowotne dla Niemców i Polaków tego eksperymentu?

Bo rozumiem, że jeśli chodzi o zmianę klimatu są ŻADNE.

Mam też pytanie kto robił przez całe lata w Polsce (i na świecie) z ludzi mówiących w Internecie o Chemtrails oszołomów?

I jeszcze jedno pytanie. Kto ponad naszymi głowami, dosłownie ponad głowami obywateli Polski, Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Szwecji zezwolił na rozpylanie tychże substancji?

Czy to są ci sami ludzie, którzy twierdzą teraz, że Imigranci nie są żadnym zagrożeniem dla Niemców i Polaków, co widać w Paryżu, Belgii, Holandii, Szwecji oraz ostatnio np. w Chemnitz?

Czy to są ci sami ludzie, którzy twierdzą że wielokrotne szczepienie dzieci szczepionkami na bazie trucizn jest absolutnie bezpieczne?

Czy to są ci sami ludzie NAUKI i media masowe oraz gremia rządowe, które naśmiewają się dzisiaj z Antyszczepionkowców, które nazywają Jerzego Ziębę znachorem?

Jak to możliwe, że ponad głowami narodów działa jakaś Nadzwyczajna Kasta?!

https://www.youtube.com/watch?v=E1QxOjXvh5E

 

https://wiadomosci.wp.pl/zabojstwo-w-chemnitz-podejrzany-irakijczyk-mial-byc-deportowany-6290311087564417a

 

Imigrant oskarżony o zabójstwo w Chemnitz miał bogatą kartotekę

 

Czy będziemy jako Wolni Ludzie i jako Polacy tolerować nadal takie i podobne działania?

Czy będziemy nadal tolerować zakłamywanie Historii Słowian, Historii Polski, Historii Holokaustu?!

Czy będziemy nadal znosili biernie NAUKOWE przekręty na wszelkie możliwe tematy, które stają się następnie argumentem w rękach polityków uzurpujących sobie prawo do decydowania ponad głowami obywateli? Ci politycy podejmują uzbrojeni w owe NAUKOWE argumenty decyzje o podobnych eksperymentach na skalę masową.

MASOWE MEDIA i świat NAUKI są uzależnione od światowych koncernów, które finansują kampanie propagandowe i fałszują wyniki testów farmaceutycznych, chemicznych, raporty na temat ocieplenia, GMO, raporty medyczne i statystyki powikłań poszczepiennych.

Skandaliczna jest na przykład ostatnia decyzja UE która przedłuża o kolejne lata możliwość sprzedaży i używania glifosatu znanego pod marką handlową Roundup. Czy ktoś pytał Polaków o zgodę na dalszą sprzedaż tej straszliwej trucizny w Polsce?

https://www.odkrywamyzakryte.com/roundup/

ROUNDUP I GLIFOSAT – BOMBA Z OPÓŹNIONYM ZAPŁONEM

Masowe Media bezczelnie fałszują także historię, o czym żadnego Polaka chyba nie trzeba przekonywać.

https://www.youtube.com/watch?v=zhebkCmr_js

 

Antypolonizm jest rozpanoszony także w Polsce. Ale przede wszystkim rozkręcają go niemieckie i żydowskie kręgi Światowej Banksterki oraz masowe media będące w ich rękach. Biorą w tym udział oficjalnie tzw NAUKOWCY i POLITYCY. Na przykład historyk, doktor socjologii Jan Tomasz Gross.

Nie brak też polskich historyków i archeologów (w Warszawie, Poznaniu, Krakowie), którzy biorą udział w procederze fałszowania historii Słowian i Starożytnej Słowiańszczyzny. Być może nie są świadomi co czynią, ale nie można wykluczyć, że niektórzy z nich czynią to świadomie, uwikłani w Uniwersytecki Układ Światowy, zapomogi badawcze zagranicznych fundacji i instytutów oraz w System Międzynarodowych Grantów.

Chemtrails 2018 – niemiecka telewizja mówi oficjalnie. Polskie Niedowiarki w szoku!
Podziel się!