MonitorPolski TV: Dr Aleksander Woźny rozmowa cz 1 – 3. Sensacyjne badania Rosjan. 7 poziomów Wszechświata

Sensacyjne badania Rosjan. 7 poziomów Wszechświata

MonitorPolski zniknął z Youtube, ale pewne treści nie powinny znikać z Internetu. Te wykłady do nich należą, mimo że generalnie – delikatnie mówiąc – MonitorPolski  to czysto polityczna podpinka starych wyjadaczy z epoki PRL pod Słowiaństwo Polskie.

W części 3 wraca miasto Omsk, dawna siedziba polskich zesłańców za czasów caratu i ZSRR. Z Omskiem i okolicami wraca inglistyczny ruchu Hiniewicza i Trechlebowa z jego „opowieścią” o Słowianach w tzw. Słowiano-Aryjskich Wedach. Czy mamy tutaj nowe, unaukowione wydanie inglizmu? Częściowo tak. Jak pamiętacie w artykule o fałszerstwie Hiniewicza pisaliśmy również o tym , że ta wiedza rodzimowiercza i odtworzenie dziejów jakiego tam dokonano nie powinno być odrzucone bezkrytycznie w całości. Możliwe nawet, że część przechowanej w Omsku wiedzy pochodzi od polskich zesłańców z różnych epok, którzy dysponowali przecież głęboką ezoteryczną i okultystyczną wiedzą o przeszłości.

Wiemy, że nacjonalizm rosyjski za czasów Putina buduje się na antypolonizmie, a Rosjanom przypisuje się rolę praszczurów wszystkich Słowian, a także Syberii nadaje się rangę Kolebki Białego Człowieka. Według tej koncepcji wszyscy Słowianie eto Ruski, tylko z wyjątkiem Polaków, którzy w opowieści o Rasach w ogóle nie istnieją. Publikowaliśmy artykuł odwrotny z prawicowego internetu, który mówi, że Moskwianie to nie Słowianie tylko turko-finowie. Ciśnie się pytanie co takiego złego jest w genach Finów, żeby miało przekreślić Moskwian jako Słowian, albo w genach Polaków że nie nadają się na Praszczurów całej Słowiańszczyzny?Ale to już inna sprawa.

Zdaje się, że będziemy teraz mieli także moskiewskie podręczniki, które powiedzą nam Polakom o prawdziwej historii Słowian i Polaków, według Moskwy.

Przedstawiam ten materiał, bo na temat koncepcji filozoficznych i fizyki wszechświata trudno jest uprawiać propagandę, a stanowi to 99% treści materiału. Propaganda towarzyszy tym wykładom tylko na marginesie, w jakimś 1%, kiedy zaczyna się mówić o Rasie i wykładać tezy inglizmu Hiniewicza, albo używa się Masonów, jako dyżurnych chłopców do bicia podstawianych, a to przez KGB i Kreml, a to przez Korporację Watykan, a to przez amerykańską Banksterkę w miejsce właściwych Autorów NWO – Światowych BANKSTERÓW. Oczywiście język polski według pana doktora nie nadaje się tak jak rosyjski do badania wszechświata, bo wszystko co rosyjskie jest najlepsze. Przytaczamy tutaj część 1-3. Wykłady dr Woźniaka o fizyce i Ziemi cieszą się sporą popularnością w Internecie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=pyiMoPkMfKI

https://www.youtube.com/watch?v=IdJGqdljMkI&t=8s

https://www.youtube.com/watch?v=zeRPOTCoe98

Podziel się!
Ten wpis został opublikowany w Słowianie. Dodaj odnośnik do ulubionych.