Sumliński i Rola o zatrzymaniu „MASY” i głupim ataku „niezależnych” mediów!

Sumliński-Rola o zatrzymaniu MASY i głupim ataku niezależnych mediów!

W czasie wyborów 2015 Telewizja Republika organizując na swoim ekranie publiczną napaść na Pawła Kukiza dała pierwsze świadectwo tego czym naprawdę jest. Wtedy nikt nie reagował bo chodziło o Kukiza i Wolnościowców. Teraz to samo robią z innymi konkurentami i niewygodnymi NIEZALEŻNYMI dziennikarzami.

Czy to ma coś wspólnego z Ustawą 447? Czy Wojciech Sumliński zaczyna docierać do sedna Układu Okrągłostołowego?! To są pytania retoryczne.

Czekamy na kolejną napaść ze strony tej stacji na niezależnych. Czy już jest czas na Ruch Wolnych Ludzi i Turbosłowian?

„Katolickie”, kadry „naukowe” Uniwersytetu Jagiellońskiego, które do niedawna do 1989 roku, były czerwone jak wnętrze dojrzałego arbuza uznały, że najwyższy czas i zorganizowały w dniu 6 06 w budynku pod numerem 33=6 (cóż za zbieg okoliczności!) „sesję naukową” o Wielkiej Lechii, żeby sobie poprawić samopoczucie. Śmiech pusty, czy łzy szczere nad tymi propagandystami Systemu Pan-Niewolnik. Czyżbyśmy mieli poznać dyrygentów tej Orkiestry z Titanica – czyli Sigillum. Pamiętajmy jednak, że na tylnym siedzeniu, jeszcze za ich plecami, lejce trzyma Watykanistyczna Propaganda i Kuria. Czyżby mieli tam przy Franciszkańskiej jakieś papiery, albo dyspensy i odpusty wieczne na tę do niedawna czerwoną profesurę UJ i jej potomnych kolejnych doktorantów?

https://www.youtube.com/watch?v=w2vvwb4Z1BA&app=desktop

 

Podziel się!