Wyklęci TV: Leszek Żebrowski – Pogrom polskiej nauki

Leszek Żebrowski – Pogrom polskiej nauki

Dlaczego polska nauka wygląda tak jak wygląda? To nie jest żadna tajemnica. Jest to wiedza oczywista, której jednak tzw. środowisko naukowe nie jest w stanie wypowiedzieć na głos. Ba, ono wypiera tę posiadaną przez siebie wiedzę, tak jak heroinista lub alkoholik wypiera fakt, że jest uzależniony od trucizny, którą ma w żyłach. Jak można od heroinisty wymagać żeby sam postawił sobie diagnozę? Przychodzi jednak taki moment krytyczny, kiedy heroinista jest już umierający, kiedy stoczy się na samo dno. Wtedy organizm podejmuje ostatnią próbę samouzdrowienia. Jednak ktoś musi mu pomóc w oczyszczeniu się. Bez tej pomocy zginie. Polskiej Nauce ktoś musi pomóc oczyścić się z neokolonialnej choroby, która trwa w Polsce od jej samego początku, a już na pewno od początków PRL.

Raczej pogrom nauki w Polsce! To efekt działania komunistów, trwającego już od 1948 roku. To proces, który nie zaczął się od „marcowych docentów”. To polegało na relegowaniu starej przedwojennej kadry z uczelni i wprowadzaniu na jej miejsce nowej – „ubeckiej” nauki. To kariery takich osób, jak Stefan Żółkiewski i „profesor” Maria Janion. Dlaczego nauka, która ma nas bronić, jest w wielu przypadkach przeciwko nam? Właśnie dlatego, że zamiast niej mamy ubecką wersję nauki.

https://www.youtube.com/watch?v=GvYlFax_eYg

 

 

 

Podziel się!

3 komentarze do “Wyklęci TV: Leszek Żebrowski – Pogrom polskiej nauki

  1. Obecny establishment naukowy nie jest zainteresowany zmiana na lepsze, bo po rzekomej transformacji w 1989 r. namnozyło sie wyzszych szkół i „naukowców” (dla zysku) i trwają tzw, naukowcy lewaccy, którzy nigdy nie powinni zajmować miejsc w polskiej nauce, bo przynosza więcej szkody niz pożytku i właściwie niczego nie uczą. A przepraszam uczą cwaniactwa i bylejakości, bo ich „studenc” nigdy nie powinni9 zostac studentami i otrzmać tytuły z powodu ukończenia takich studiów i uczelni.

  2. Przecież wszyscy normalni ludzie pamiętają, że zaraz za frontem instalowano agenturalne struktury rządowe i administracyjne na każdym szczeblu. Zobaczmy, że do dziś mamy mafijno- rodzinne związki prawnicze , lekarskie , akademickie . Nadal rządzi nami czerwona burżuazja.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.