David Icke o Smoleńsku (Archiwum 2012): „Najbardziej oczywisty masowy zamach jaki kiedykolwiek mogliście zobaczyć!”

David Icke o Smoleńsku (Archiwum 2012)

Warto posłuchać Davida Icke’a z roku 2012 z perspektywy naszej wiedzy dzisiaj w 2018 roku na temat Katastrofy Smoleńskiej. Czyż nie miał racji, że za jednym zamachem skasowano całą czołówkę polityczną i wykonano reset systemu politycznego Polski. Ten reset miał domknąć Układ Postkomunistyczny III RP, który gwarantował Moskwie i Berlinowi święty spokój z Polską na całe dziesięciolecia.Chyba wszyscy pamiętamy też straszliwy wybuch wulkanu na Islandii, który uniemożliwił głowom państw całego świata przybycie na pogrzeb Lecha Kaczyńskiego i jego żony? Angela Merkel mimo świetnej autostrady zbudowanej przez Adolfa Hitlera do Breslau i pociągniętej przez Gierka do Krakau, także nie zdołała dotrzeć do Polski. 300 kilometrów limuzyną to było ponad jej siły! Dziwne to było wydarzenie: i sama katastrofa, i następne towarzyszące jej okoliczności, i sposób jej „badania”, i zachowanie Tuska oraz PO, czy Putina i Rosji w sprawie wraku do dzisiaj. Jeżeli nie Kosmici to kto ją zaplanował i wykonał? Kto był współwykonawcą?

Kto to zrobił? Ten kto stworzył sobie szansę na odniesienie największej korzyści. Macie jakieś inne propozycje? Ja optuję za Opatrznością Bożą lub NADISTOTĄ…. żartuję.

https://www.youtube.com/watch?v=UyS1M8uH_b0

 

Żartuję, ale nie do końca.

Wiem, że w zamiarze Jarosława Kaczyńskiego rzecz ma się zamknąć klamrą chrześcijańskiej Opatrzności Bożej

– stąd tam dzisiaj, w Świątyni Opatrzności Bożej, uroczystości kościelne,

– stąd 96 miesięcznica kończy cykl

– gdyż 96 ofiar w samolocie

– i 96 ogniw chrześcijańskiego różańca

Jednak Opatrzność Boża nie pozwala zamknąć dzisiaj tej sprawy i to jest ZNAK Poważniejszy. Nie pozwala bo 8 rocznica nie może tego zamknąć. Aby sprawa została zamknięta potrzeba jeszcze kolejnych 12 miesięcy.

– Gdyż tylko 9 zamyka życie klamrą śmierci, według Praw Przyrodzonych

– gdyż 108 (= 9) ma ogniw słowiański i buddyjski różaniec

– gdyż 96 + 12 = 108 = 9

gdyż 12 jest jeszcze dodatkowych ofiar śmiertelnych, które straciły życie w związku z tą katastrofą

zaś

96 = 15 = 6

108 = 9

6 + 9 = 15 = 6

6 = ŻYCIE

To dopiero zamyka sprawę Katastrofy a raczej Zamachu Smoleńskiego w wymiarze Świadomości Nieskończonej, czyli Rzeczywistej Opatrzności Bożej – Boga Porządku.

Według Laboratorium Amerykańskiego pełna symulacja komputerowa upadku samolotu i napisanie prawdziwego Raportu Końcowego zajmie jeszcze 12 miesięcy.

 

UZUPEŁNIENIE

https://www.youtube.com/watch?v=jh6zbVL1QuY

FILM WYMIENIA ICH 11, ALE JEST JESZCZE JEDEN W ROSJI, KTÓRY ZNIKNĄŁ. Nie wymieniam tutaj profesora Józefa Szaniawskiego, bo nie był związany bezpośrednio z Katastrofą Smoleńską, chociaż mówił o niej co miał do powiedzenia. Wymieniam tylko Dwunastkę Bezpośrednio Związanych.

Podziel się!