Czarny Piątek – Walka o Prawo Kobiet do bycia Wolnym Człowiekiem

Czarny Piątek – Walka o Prawo Kobiet do bycia Wolnym Człowiekiem

PIS naprawdę umie sobie nagrabić! Mistrzostwo świata w jednoczeniu wszystkich politycznych przeciwników!!! Do tego prowadzi zaślepienie religijne i zależność tzw „polskich patriotów” od namiestników Banksterskiej Korporacji z Watykanu. Gotowi są oddać Warszawę Mafii Reprywatyzacyjnej, gotowi są pogrzebać wszystkie szanse Polski na WOLNOŚĆ i SUWERENNOŚĆ, byle wywiązać się ze swoich ukrywanych przed wyborcami obietnic wobec KLERU i Watykanu.

Czarny Piątek w Warszawie. Wielotysięczny protest w stolicy

Spod Sejmu aż pod siedzibę PiS na ul. Nowogrodzkiej – taką trasą przeszedł dzisiaj w Warszawie Czarny Protest. To demonstracja przeciwko propozycji zmian w prawie i zaostrzeniu dotychczasowego prawa aborcyjnego. W poniedziałek sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka pozytywnie zaopiniowała obywatelski projekt, mający doprowadzić do zakazu przerywania ciąży ze względu na ciężkie i nieuleczalne wady płodu. Podobne marsze idą także ulicami innych polskich miast.

Ruch Wolnych Ludzi wielokrotnie deklarował Zrównanie Pierwiastka Męskiego i Pierwiastka Żeńskiego. To zrównanie nie będzie możliwe w Polsce dotąd dokąd, tak jak Mężczyzna, także Kobieta nie będzie mieć prawa do PEŁNEJ Wolności Dysponowania Swoim Ciałem i Duszą.

To PEŁNE PRAWO Dysponowania Swoim Ciałem i Duchem jest gwarantowane KOBIETOM wprost z PRAW PRZYRODZONYCH. Żadna religia ani żadne społeczeństwo nie może bezkarnie naruszać Przyrodzonych Praw CZŁOWIEKA jako WOLNEJ ISTOTY Świadomej. Tylko Kobieta ma Pełne Prawo do Decydowania o swoim życiu i bierze na siebie pełną odpowiedzialność za swoje decyzje – Przed Sobą i Przed Bogiem/Siłą Sprawczą Kierującą Wszechświatem/Siłą Przyrodzoną.

Wiedza, Wiedza o seksualności, Wiedza o metodach kontroli płodności, upowszechnienie tejże wiedzy, jest JEDYNYM RZECZYWISTYM kluczem do rozwiązania problemu aborcji.  Na pewno nie jest nim restrykcyjne Prawo Karne, wymierzone w Przyrodzone Prawa Kobiet . 

Warszawa, 23.03.2018. Uczestnicy Ogólnopolskiego Strajku Kobiet zorganizowanego, 23 bm. w Warszawie podczas protestu przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwośœci przy ul. Nowogrodzkiej. Protesty kobiet związane są z pozytywnym zaopiniowaniem przez sejmową komisję Sprawiedliwoœści i Praw Człowieka projektu „Zatrzymaj aborcję”. (nlat/cat) PAP/Jakub Kamiñski

Powyższe zdjęcie pochodzi z relacji prawicowego portalu w Polityce.pl (https://wpolityce.pl/polityka/387337-relacja-zwolennicy-aborcji-wyszli-na-ulice-warszawy-uczestnicy-marszu-doszli-pod-siedzibe-pis-na-ul-nowogrodzkiej-wideo-zdjecia)

Niezalezna.pl i TVP udają, że nic się nie dzieje. Wiadomości TVP o 19.30 stwierdzają, że to tylko kilkutysięczna pikieta, co jest oczywistym kłamstwem. Łatwo to porównać w innych telewizjach, więc kłamstwo to wygląda na sabotaż przeciw władzom PISu zorganizowany przez ekipę Wiadomości i sztab propagandowy  z TVP. Osobiście przez porównanie z Marszem Niepodległości oceniam, że obecnych było co najmniej 20.000 ludzi. Ratusz Warszawski mówi o 50 000, ale oni jak zwykle także kłamią.

Według najświeższych sondaży 42% Polaków jest za pozostawieniem prawa aborcyjnego bez zmian, a 37% jest już w tej chwili za złagodzeniem tego prawa. Wzrost liczby zwolenników złagodzenia przepisów antyaborcyjnych wiąże się wprost z Czarnymi Protestami, które są wywoływane przez inicjatywy ustawodawcze zwolenników PIS.  W sumie więc obecnie 79% Polaków jest przeciw takim kretyńskim inicjatywom – jak ta ostatnia zainicjowana w Sejmie przez Religijnych Fanatyków Katolickich w Polsce, którą poparł w Komisji Sejmowej PIS. Fanatyzm i Wstecznictwo PISowskich Komisji Sejmowych mogliśmy obserwować przy uchwalaniu prawa łowieckiego, uboju rytualnego, ustaw o swobodnej uprawie GMO w Polsce (co przeforsował de facto PIS), o leczniczej marihuanie i jej uprawie oraz w wielu innych sytuacjach – chociażby jak ta związana z Puszczą Białowieską, czy przeciw dopuszczeniu wolności w metodach leczniczych oraz wolności wyboru w szczepieniach.

Trwa w całej pełni degrengolada informacyjna TVP, którą można obserwować od 2 lat!  Żenujący poziom komunikacji medialnej PIS sugeruje, że rzeczywiście wszystkie środowiska, które kreują informację w Polsce i wiedzą jak się formułuje fachowo przekaz medialny, odmówiły współpracy z TVP.

Znane ze Stanu Wojennego w Polsce hasło: TELEWIZJA KŁAMIE! – można rozciągnąć dzisiaj na wszystkie telewizje, jak i na wszystkie inne media Głównego Ścieku. Mamy do czynienia z totalną dezinformacją społeczeństwa. Pozostają tylko Wolne Media Internetowe.

Kraków godzinę temu: (18.20)

Podziel się!