Wyklęci TV: Leszek Żebrowski – Brygada Świętokrzyska; Bandy UB/LWP/MO/PPR pozorowane na NSZ

Leszek Żebrowski – Brygada Świętokrzyska; Bandy UB/LWP/MO/PPR pozorowane przypisane do NSZ

Leszek Żebrowski 24 października 2017, w Poznaniu. Gospodarzem spotkania była księgarnia „SURSUM CORDA”. Narodowe Siły Zbrojne – to pojęcie znacznie większe, niż formacja wojskowa. To był cały obóz wojskowo polityczny. W tym wybitne nazwiska polskich intelektualistów, praktycznie w każdej dziedzinie. Leszek Żebrowski rozprawia się z zakłamanymi mitami o NSZ, o Brygadzie Świętokrzyskiej i polskiej konspiracji. Tego nie ma w szkole!

Po wczorajszym programie w TVP i ostatnim bojkocie święta państwowego poświęconego Niezłomnym/Wyklętym/Bezimiennym, przez niemieckie i inne OBCE media w Polsce oraz zajadłym ataku na mój artykuł rocznicowy przez kilka osób na FB stwierdziłem, że część przyzwoitych ludzi uległa dezinformacji tychże obcych masowych gadzinówek polskojęzycznych. Ta dezinformacja wymaga natychmiastowego sprostowania. W TVP wystąpił redaktor ONET.PL (Andrzej Stankiewicz), który z zajadłością powoływał się na fałszerstwa dotyczące Brygady Świętokrzyskiej, Ognia i Burego. Mam nadzieję, że ten człowiek jest tylko niedoinformowany, chociaż to, że pracuje w ONET.pl, czyli Gadzinówce Niemieckiej, nie wystawia mu dobrego świadectwa. Najwyraźniej z tejże czerwonej i niemieckiej propagandy czerpie on swoją wiedzę. Niestety istnieje w Polsce grupa ludzi zdezinformowanych skutecznie. Myślę, że prawdziwa wiedza na temat tego trwającego 75 lat fałszerstwa komunistycznego, powinna być propagowana szerokim, wspólnym, patriotycznym frontem. Stąd te dwa wykłady Leszka Żebrowskiego tutaj.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=iDvxvuw343M

 

Jeżeli Ogień i Bury wykonywali egzekucje zbiorowe w jakichś miejscowościach, to zapytajmy się na kim?! Czy przypadkiem nie na denuncjatorach Podziemia i współpracownikach UB i Milicji, ochoczo tworzących kołchozy Białorusinach, Czerwonych Słowakach na Orawie, na tych którzy plądrowali razem z Armią Czerwoną i UBecją majątki ziemskie i przekształcali je w PGRy oraz rozkradali dworki byłych właścicieli ziemskich?

Oczywiście, jak zawsze, zdarzały się sytuacje, że ginęły osoby niewinne, przypadkowe, ludność cywilna potraktowana, w ferworze walk w całości jako wroga grupa. Nie było to jednak założeniem NSZ, aby eksterminować Polaków, czy też uprawiać bandytyzm pospolity zamiast dywersji.  Wiele aktów bandytyzmu tamtych czasów z premedytacją przypisano NSZ, o czym można posłuchać poniżej. Czeka nas wiele lat badań naukowych, żeby dotrzeć do prawdy. Niezłomni/Wyklęci i Bezimienni za tę swoją niezłomność i trwanie przy II RP oraz walkę zbrojną aż do 1963 roku, jako całość, stanowią kolejną chlubną kartę historii Polski.

Nie ma dziedziny wiedzy i nauki w Polsce bardziej zakłamanej niż POLSKA HISTORIA.

 

Leszek Żebrowski – Żołnierze Wyklęci a „bandy pozorowane” po 1944 roku

 

Bardzo mało znane zjawisko występowania i działalności tzw. „band pozorowanych” – specjalnych formacji komunistycznych, które po 1944 roku na konto Żołnierzy Wyklętych (podszywając się pod nich) dokonywały najbardziej ohydnych czynów – morderstw i pacyfikacji. Było ich aż siedem rodzajów. Nie zostały do dziś zbadane, jest na ten temat niewiele publikacji, dowódcy i uczestnicy tych prawdziwych band byli odznaczani Virtuti Militari, Krzyżami Walecznych, później otrzymywali bardzo wysokie emerytury. I chowano ich m.in. na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie, w Nekropolii Narodowej.

https://www.youtube.com/watch?v=U_OlH1nT6yQ

Leszek Żebrowski – Brygada Świętokrzyska; Bandy UB/LWP/MO/PPR pozorowane przypisane do NSZ Leszek Żebrowski – Brygada Świętokrzyska; Bandy UB/LWP/MO/PPR pozorowane przypisane do NSZ Leszek Żebrowski – Brygada Świętokrzyska; Bandy UB/LWP/MO/PPR pozorowane przypisane do NSZ

Podziel się!