Piramidy w Bośni [Archiwum 2015]

Piramidy w Bośni – to hipotetyczny zespół trzech piramid, którego odkrycie ogłosił w październiku 2005 roku mieszkający i pracujący w Stanach Zjednoczonych kontrowersyjny bośniacki archeolog-amator Semir Osmanagić..

https://www.youtube.com/watch?v=PC0PBgnghKE

Mynameis Nomo
No faktycznie. Poplątanie z pomieszaniem. Panowie naukowcy widza to co widać nadal twierdzą że pomimo, że Księżyc widzi każdy to oni twierdzą, że go tam nie ma. Ale kit aż parzy. Tam trzeba samemu jechać zwłaszcza że niedaleko i samemu zobaczyć. ja się też tam wybiorę.

7

Davian Wilk
Veni, vidi, vici… piramidy te to rzeczywisty fakt. miałem okazję osobiście się o tym przekonać!. powinno się napisać Historię na nowo!

13

Maciej Grześkowiak
ale program…jakiś Polaczek-idiota się wypowiada i próbuje podważyć wszystkie fakty, które odkrył Osmanagic

11

Mario Juchnowski
naukowcy w kurwe jebani

5

Hong Kong '97
Dopóki światem rządzi masoneria żydowska gówno się dowiemy

1

undooil
znakomita większość naukowyców jest opłacana jest przez rządy ich ojczystych krajów…, a te z kolei podległe są, przez zaciągnięte kredyty, banksterom itp. kreaturom…z usa….patrz rodziny Rockefellerów, Rothschildów itd., które to min. okradły ludzkość z odkryć Tesli i nietylko…, i konsekwentnie podtrzymują system samowolnej grabierzy surowców na naszej planecie. to im zależy utrzymać nas z dala od darmowych energii…a jak wiadomo piramidy były ich jednym ze źródeł…, które także pozwalały na komunikację z innymi cywilizacjami we wszechświecie.. podobnie ma się rzecz z różnej maści fundacjami finansującymi odkrycia naukowe…kto wykłada pieniądze?…znowu powtórka…rodziny hazarskie-banksterskie. sam filmik dość tendencyjnie zmontowany……. niby nie, a jednak obśmiewujący odkrycie…, bo co mnie obchodzi informacja o trójkątnej pizzy czy ”przemyśle” pamiątkarskim?!, a przede wszystkim widok rąbanej głowy owcy…notabene to groteskowe ujęcie zostało powtórząne na drugim planie podczas końcowej wypowiedzi pana notorycznie patrzącego się w sufit…czyżby demony podpowiadają po przekątnej z góry??

9

Krystyna Kalinowska
teraz wychodzi na Jaw dlaczego była tam rzeź ludzi przez ONZ! teraz unesco chce łapy położyć na tych piramidach i ludzie nie będą mieli dostępu do wiedzy i piramid!Banda kretynów uzurpująca sobie prawo do władzy wszystko zawłaszcza.
marcin staniaszek
a to ciekawe i ty tylko te gorki sa tak zbudowane a reszta inaczej -to musza być piramidy
Hong Kong '97
fajna muziczka w creditsach xd
Hong Kong '97
„NAUKOFFCY” -,-
Mrkrzyh
piramidy są w wielu miejscach – chyba ktoś chciał zarobić na nich nawet tam gdzie ich nie ma…
Ewa Beata Kłodnicka
Prawda są piramidy starsze niż Egipskie :))
maciekzlagowa
kurwa mi sie zdaje ze ten stary dziadek prawde mowi,ten jeden zamienil gory w skale!!!!!!
Kamil Bandola
cygany najlepiej zatuszowac ja samo see powstalo 😀 z anomalii czystee debilee cygany cza to ruszycc 😀 tvn 24?
Kamil Bandola
terazz 23 min z sekondami ?…. sory koles zapodal… niema istotnej… opcji ze piramida ma lat ile ma boi wtey i wtedy nie bylo zadnej kultury a skad to mozee pedal wiedziec….. ???? wszystko jest dziwne i niezrozumialee a ten na oficjalu boja sie prawdy z obaleniem kosciolaa swiata histori i wszystkiego z tym

 

Podziel się!