Ferie Zimowe: Starożytni Kosmici – Kosmici i Stworzenie Człowieka

Starożytni Kosmici: Kosmici i Stworzenie Człowieka

Teoria Wielkiego Wybuchu Mózgu powstała w roku 2004, jest to więc sprawa stosunkowo świeża, równie świeża jak genetyka genealogiczna. Także na tym polu trwa więc otwarty spór między Starym a Nowym , między  XIX wiekiem a wiekiem XXI. Ewolucja człowieka przebiegła nieco inaczej niż to tutaj przedstawiono, jednak moim zdaniem, miała miejsce ingerencja w genotyp ludzki. Koncepcja o zapładnianiu samic małp genotypem/nasieniem stworzonym przez Nadistotę/Boga jest prymitywnym rzutowaniem ludzkich koncepcji i wyobrażeń na Technologię i sposoby działania Nadistoty/Boga.

 

 

Jeśli ta teoria jest w ogóle prawdziwa, to Samica Małpy, tak jak i Samiec Małpy/Małpoluda, był im potrzebny jedynie po to, aby wyizolować mt-DNA i Y-DNA i wkleić w nie „mutacje”. Pierwsi ludzie z niuansowymi mutacjami, o których dzisiaj jeszcze nie mamy nawet bladego pojęcia, rodzili się w skali masowej w inkubatorach Nadistot i byli rozrzucani po Ziemi w różnych siedliskach. Biblijny Adam i Ewa nigdy nie istnieli. Istniały za to kolonie, które tworzono pierwotnie w dzisiejszej Południowej Afryce, a wielkim inkubatorem było MU, którego pozostałością jest Wyspa Wielkanocna.

Wbrew bzdurnym opowiastkom z tego filmu Ludzie nigdy nie mieli żadnych kontaktów seksualnych z żadnymi Bogami, a jeśli już, to małpie plemniki męskie musiałyby być złożone w łonach bogiń. Nadistoty nie potrzebują jednak korzystać z własnego łona do rodzenia hybryd. Hybrydy wykluwają się z inkubatorów – to Inkuby. Możliwe, że jesteśmy Inkubami złożonymi z DNA Nadistot i Małpoludów Ziemskich.

https://www.youtube.com/watch?v=Zs1ArPi2M3w

Podziel się!