Paweł Szydłowski: Antypolskie rzygowiny Uniwersytetu Jagielońskiego. Historia Polski i Lechii.

Antypolskie rzygowiny Uniwersytetu Jagielońskiego. Historia Polski i Lechii.

Witaj Pawle!

Robią ci doskonałą reklamę, bo tam na Wydziale Historii jest najwięcej popłuczyn po PRLu, szczególnie negatywna selekcja miała miejsce właśnie NA HISTORII, na socjologii, psychologii i jeszcze kilku innych wydziałach strategicznych dla PZPR! Teraz rządzą tam wychowankowie komunistycznych profesorów donosicieli i eSBeków z tytułami doktorskimi. Aby tę wredną i załganą propagandę historyczną móc nadal kontynuować to pseudonaukowe towarzystwo posunęło się do zamknięcia Pracowni Źródeł Orientalnych i Numizmatyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Powodem tego posunięcia była wola zablokowania publikacji dr Urszuli Lewickiej-Rajewskiej – już gotowej –  czyli opracowywanego przez nią w Pracowni Źródeł Orientalnych i Numizmatyki ogólnego przekładu Al-Masudiego szykowanego dla serii Źródła arabskie do dziejów Słowiańszczyzny.

Ja osobiście uważam co prawda, że tylko podejście holistyczne PROWADZI DO PRAWDY O STAROŻYTNOŚCI, więc Biblię należy skonfrontować z genetyką genealogiczną i genetyką wykopaliskową oraz z archeologią, lingwistyką, antropologią fizyczną, antropologią kultury i religioznawstwem, ale znacznie ważniejsze jest to, aby Polacy otwarli oczy na zbrodnię kościoła katolickiego jaką im wyrządził przez 1050 lat terroru, i aby odzyskali świadomość swoich lechickich STAROŻYTNYCH KORZENI. SERDECZNE POZDROWIENIA DLA CIEBIE I PIĘKNEJ ŻONY.  CB

Hejtowanie na uniwersytecie Jagielońskim. Ponadto o akcji trolowania i spanowania jaką zorganizowali historycy Uniwersytetu Jagielońskiego w celu oplucia dziejów Polski. Podaj dalej !

https://www.youtube.com/watch?v=zjxNELjwTck&feature=youtu.be

 

Na szczęście rząd Polski zrobi wreszcie na wyższych uczelniach w Polsce dezubekizację z dekomunizacją i zaraz znormalnieją.

To szczyt głupoty i postawy antynaukowej oceniać książkę przed jej wydaniem! Nie spodziewałem się, że profesorowie z wydziału historii, doktorzy i doktoranci razem ze swoimi psami łańcuchowymi tak łatwo wyłożą się publicznie z tą swoją pożal się Boże manipulacją. Trzeba być rzeczywiście głupcem zaślepionym własną propagandą, żeby dać się tak przyłapać z ręką w nocniku! 

Poza wszystkim nie będzie w Polsce żadnej cenzury, już NIGDY – niech sobie ci gówniarze z UJ i PRLowska nomenklatura naukowa z Post-PZPR wybije z głowy taką możliwość. Już teraz są pośmiewiskiem całej Polski.  CB

 

Antypolskie rzygowiny Uniwersytetu Jagielońskiego. Historia Polski i Lechii.

Podziel się!