Witold Gadowski – Rząd bez Macierewicza

Rząd bez Macierewicza

O rekonstrukcji rządu, odpowiedzialności Tuska za Smoleńsk, kabarecie Petru, a także historia upadku RUCH-u oraz opowieść o kolejnym polskim wynalazcy Józefie Hofmanie.

https://www.youtube.com/watch?v=d0juphXR2pA

 

 

 

 

Podziel się!

29 komentarzy do “Witold Gadowski – Rząd bez Macierewicza

 1. Watykan załatwił Szydło, bo kobieta za bardzo chciała z Chinami współpracować i z Indiami oraz z Iranem, a IzraelskoBanderowski Dudaczewski załatwił Antoniego tak samo jak generał Ciastoń na polecenie Bolesława Wałęsy z RODU WALEZÓW. WSIoki wracają na pełnej qrwie Polska niewolnicza wraca, brak własnej armii i przemysłu plus likwidacja WOT by muslimy mogły tu chasać jak dawniej Krzyżacy, no cóż Duda vel Kornhauser zwany Lolkiem zdradził jak każdy, kto był kiedyś w Unii Wolności

  • Nie żartuj sobie. Watykan idzie z Chińczykami w parze, bo bez Rosji i Chin nie zbuduje swojego wielkiego Imperium Rzymskiego, czy tam babilońskiego na całej płycie euro-azjatyckiej. Procesja trzech Króli i chiński smok chyba daje to do zrozumienia.
   Szydło i Macierewicz byli raczej opcją amerykańską i dlatego zostali usunięci.

  • Poczytaj sobie przemówienie Xi Jinping z XIX zjazdu Chińskie Partii Komunistycznej .Chiny staną się rozwiniętym krajem socjalistycznym do 2035 roku oraz bogatym i potężnym krajem socjalistycznym do 2050 roku.
   Watykańskiej nauce społecznej kościoła jak najbardziej to pasuje.

   • Poczytaj sobie Heńka Kissingera i Davida Rockeffellera, już uwierzę, Tobie że desant filipińskich katolików wprowadzi wielki katolicyzm w Chinach. Szydło ewidentnie parła do rozwoju stosunków z Chinami, Indiami i Iranem, nie doceniłeś tej skromnej kobiety po etnografii tak jak Balcerowiczowskie chamy Zyty Gilowskiej, Macierewicz zaś dążył do tego by USA zrobiłby z nas 2 lotniskowiec który Ochroni nas przed Niemcami!! oraz Rosją, CIamajdan w 2016 został obalony przez Lejba Fogelmana bo Niemcy i ich zielone ludziki staly na granicy, na obszarze 80 procent Polski nie działa tvp, a Tusk z Ujazdowskim już miał lecieć z Wrocławia do Wawy jako Zbawiciel Niestety znów płacimy ofiarę dla Watykanu i Izraela https://www.jta.org/2017/12/08/news-opinion/world/poland-appoints-ex-banker-with-jewish-roots-as-prime-minister

    • Wspólnym mianownikiem Chin i Watykanu, a właściwie jego tworu UE jest komunizm.
     Jakież to stosunki chciałbyś rozwijać z Chinami? Handlowe? Co na pociąg załadujesz?
     Chyba tylko kolonialne na ich rzecz oczywiście.

     • Przemek co takiego chcą od nas Chiny: Bursztyn z Lubelszczyzny, Tytan z Suwalszczyzny , Miedź z DolnegoŚląska, naszą żywność oraz chemię gospodarczą i kosmetyki, Solarisy oraz pociągi z Newagu

     • „co takiego chcą od nas Chiny: Bursztyn z Lubelszczyzny, Tytan z Suwalszczyzny , Miedź z DolnegoŚląska, naszą żywność oraz chemię gospodarczą i kosmetyki, Solarisy oraz pociągi z Newagu”

      Traktuję to jako szyderstwo oczywiście.
      Chiny są największym na świecie producentem żywności, w tym także jabłek, węgla i wszystkich naszych „hitów” eksportowych.
      Kosmetykami mogą nas zalać, tak jak Indie farmceutykami, za 1/5 ceny jaką znamy z aptek.
      O walkach z chińskim miodem i czosnkiem, krąża mity wśród polityków europejskich.
      Nasze pociągi z Newagu mogą się schować do chińskich kolei wielkich szybkości.
      O węglu napisałem, nasz polski z 2 kilometrów spod ziemi to istne kuriozum ekonomiczne w stosunku do wegla kamiennego z Australi z kopalni odkrywkowych. To kuriozum istnieje wyłącznie dzięki temu, że górnik w emeryturze odbierze więcej pieniędzy niż zarobił będąc czynnym zawodowo, to się nazywa ekonomia księżycowa.
      Pod względem zasobów surowców stanowimy 1/20 tego co skrywa się pod ziemią mongolską, u swojego sąsiada.

     • Panie Robercie,

      a inni nie są producentami żywności, farmaceutyków i innych dóbr? Jak na razie USA są niekwestionowana potęgą gospodarczą, a jakoś nas od ich towarów nie złamało i nie zalało. Gospodarka światowa to naczynia połączone. Chiny właśnie wchodzą w fazę wzrostu cen produkcji i będą szły po tej drodze tak jak idzie po niej Polska, aż naczynia połączone nie wyrównają ciśnienia.

      Polska jest np 4 producentem na świecie mleka, a za chwilę będzie trzecim co do wielkości, jest największym producentem AGD w Europie, największym producentem mebli, ma samowystarczalne złoża wszystkiego, nie mówiąc o unikalnym położeniu geotermalnym. Świat jest wielki – Mongolia jest wielka i wszędzie są wielkie złoża. Rzecz w tym że trzeba umieć współżyć ze swoim otoczeniem POKOJOWO, a nie tak jak czyni to MOSKWA.

      Ma pan jakąś antychińską obsesję?

    • Jesteśmy skazani na obce grupy interesu dopóki nie odbudujemy prawowitego autorytetu starych ośrodków władzy – Krakowa/Wawelu i Łysej Góry. Warszawa jest niestety tak samo symbolem ofiary i poświęcenia, jak też klientyzmu i kolonializmu w Polsce. Koniec w końcu nasza ‚stolica’ jest nią z ukazu jezuickiego agenta i jednego z największych szkodników w historii. Niestety myślę że żaden rząd sprawujący władzę z Warszawy nie będzie naprawdę służył polskim, ani słowiańskim interesom. Odbudowanie autorytetu władzy będzie przyciągać osoby zdatne do sprawowania urzędów, a nie pasożytów i agentów obcych krajów tak jak teraz.

 2. Typowy agenciak. 99% wypowiedzi super, extra, żeby się tylko uwiarygodnić.
  Ale ten 1% , który resztę zaneguje, tak da w d..ę popalić polakom, że szkoda gadać.

 3. Czyżby w zaratusztrianizmie i mazdaizmie nie było kapłanów, czyli Pasożytów/Pośredników, tzw. magów??? Doradzam uważać z każdym pośrednictwem w kontakcie ze Świadomością Nieskończoną i świętymi księgami – czyli dogmatami. Stoczyłem już tutaj na blogu dyskusję z fałszami Czcicieli Słońca powtarzanymi przez nich za Zaratusztrą niczym za biblią. Awesta powstawała tak samo jak Biblia – tysiąc razy ją pisano aż została tak napisana żeby usprawiedliwić PASOŻYTNICTWO kapłanów Księgi Obwiesty. TUTAJ dyskusja z Krzysztofem: https://bialczynski.pl/ksiegi-apokryficzne/poczet-bogow-slowian/bogowie-slowian-wedlug-mitologii-slowianskiej-staroslowianskiej-swiatyni-swiatla-swiata-i-wiary-przyrody-czesc-1/

  To bardzo pouczająca dyskusja bowiem pokazuje, że zafałszowanie Zaratusztrianizmu musiało pociągnąć za sobą fundamentalny fałsz – w Micie o Początku Świata, który powstał znacznie później niż Gathba, i już został dostosowany do fałszywego obrazu Dobra i Zła jako zwalczających się sprzeczności.

  MIT PRZYRODZONY nie jest bajką lecz BAJĄ, tym bardziej nie jest baśnią. To opowieść filozoficzno-epicka. To co innego niż MIT Religijny, taki jak Biblia czy Awesta.

  Zoroastryzm jest tak samo zmanipulowany filozoficznie jak judeo-islamo-cherześcijaństwo.

  Sam wykład o dejahwizacji bardzo dobry.

 4. Wracając do tematu o którym mówi Witold Gadowski – widać gołym okiem podświadome obawy katolików w związku z mariażem z Wielką Banksterką z USA i jej ideologią. Jednak tak jak musimy podjąć wyzwanie dziejowe jakim jest odbudowa Lechii, czyli Międzymorza tak i musimy w tym celu nawiązać ścisłą współpracę właśnie z USA oraz bliską współpracę z Chinami – na tyle bliską na ile się da. Plan CPK (Centralnego Portu Komunikacyjnego) jest planem naturalnym i nie grozi nam nic złego ze strony Chin z powodu uruchomienia tego wielkiego Lądowego Portu. To jest niestety zła wiadomość dla ROSJI, że w Polsce będzie CPK – CPK jest już FAKTEM i żadne straszenie Chińczykami nic tu nie pomoże, tak jak nie pomoże straszenie Okultyzmem i masonerią Amerykańską.

  • Z Chińczykami jest taki problem, że po praktykowaniu aborcji na masową skalę naruszyli coś czym zajmuje się natura w sposób niemal doskonały. Jeden chłopak, jedna dziewczyna. Nie ma żadnych specjalnych urzędów z centralnym planowaniem, a proporcja urodzeń jest w niemal pół na pół. Chinole mają 200 milionów chłopaków więcej i kto wie czy nie wysiądą na tym CPK tak jak to kiedyś Mongołowie to zrobili.

  • Chińczyków jest znacznie więcej(I tutaj stosunki międzynarodowe powinny być zespawane z wojskiem, wywiad, inwigilacja obywateli Chin itd), a program „Jedno dziecko” było stworzone po ty by mieć idealny model, do prania mózgów. Jedynak jest pod większym wpływem społeczeństwa i łatwo wejść mu w duszę/rozum itd. Kwestia, tylko taka, gdzie Chińczyk woli mieszkać? Tu czy u siebie? Kwestia druga czy europejka pokocha rasę żółtą? Bo arabską, to tylko stare rozwódki Zosie kochają i młode głupie Karyny, które zbierają na torebkę koko szanel i buty za 5 tyś. Te normalne już wiedzą jak smakuje ślub z tzw. arabem o którym nie opowiadają baśnie z 1000 i 1 nocy. Te baśnie, to o Scytach/Sarmatach/Lechach są drogie Panie. 🙂

  • „To jest niestety zła wiadomość dla ROSJI, że w Polsce będzie CPK – CPK jest już FAKTEM i żadne straszenie Chińczykami nic tu nie pomoże,”

   Zabawny wywód, gdy CPK będzie tak naprawdę odpowiednikiem jednego z dwóch moskiewskich lotnisk, które u Rusów funkcjonują od dziesięcioleci.
   Tak, będzie ładniejsze wizualnie, jak wszystko co jest młodsze o 30 lat, ale i oni mogą zamknąć stare, tak jak my zamkniemy port Szopena, i wybudować dwa moskiewskie CPK. A trzeci w Petersburgu.

   Dane są nieubłagane,

   • Panie Robercie – zabawna jest pana argumentacja. Z Moskwy jest tak daleko do prawdziwej Europy i do wybrzeża Atlantyku, że Napoleon Wielki nie był w stanie tej drogi pokonać. I tak samo jest dzisiaj – z Moskwy najdalsza jest przede wszystkim odległość MENTALNA do Europy, a jeszcze dalsza jest odległość MENTALNA do Chin – to dwie największe przeszkody, żeby Moskwa mogła odegrać jakąkolwiek rolę w próbach zahamowania rozwoju CPK i Polski i Międzymorza pod polskim przywództwem. Tym samym spełnia się za sprawą pana PUTINA koszmar kremlowskiej polityki – Polska Odrodzona – Odrodzona Rzeczpospolita Lechicka/sz-Lachecka.

    Proszę też nie pisać tutaj jakichś bzdur o tym że przez Moskwę już dzisiaj przechodzą przez jej dwa pożal się Boże „CPK” towary i ruch pasażerski na 100 milionów ludzi. Moskwa jest dzisiaj peryferyjnym zapaździałym grajdołem, bez żadnego znaczenia gospodarczego. Właśnie kończy się Moskiewski sen o potędze opartej o ropę i gaz. To też jest jedno z osiągnięć głupiego przywództwa pana Putina.

    Międzymorze panie Robercie już dzisiaj ma większe PKB niż Rosja, nie mówiąc o potencjale rozwojowym, więc o czym pan tutaj mówi???

    Jeżeli pan był w tym Petersburgu o którym pan tutaj wypisuje bzdury, że mógłby być CPK, to powinien pan wiedzieć, że od Litwy jedzie się tam kawał czasu zwykłą bitą drogą bez asfaltu – jak za króla Ćwieczka.

 5. Oczywiście wystarczyłoby żeby przysłali tutaj swoich 12 milionów katolików żeby to był koniec białej rasy, ale CPK to nie Chińczycy tylko transport dwustronny towarów między Chinami a Europą i USA (dalej to już transport przez Atlantyk lub Pacyfik) – dwustronny. To gigantyczna sprawa, a do tego jest to Most Pokoju dla Świata. Nikomu już nigdy nie opłaci się kolejna Wojna Światowa po jego uruchomieniu i uruchomieniu przepływu towarów tą drogą. Na tym polega ekspansja tak starej kultury jak Chińczyków, a wybrali sobie za partnera Kolebkę Słowiano-Ariów – nie przez przypadek panie Przemku.

  Już w 1956 zagrozili ZSRR że jeśli wejdą ruscy do Polski to Chiny pójdą na Moskwę. Potem rzeczywiście wypowiedzieli tę wojnę w 1968 nad Ussuri, gdy ruscy nie chcieli się od nich odczepić.

  Od tego czasu Rosja jest w nieustannej defensywie na świecie i rozkładzie wewnętrznym – nie wiem czy pan to zauważył. W 1970 byłem w Ambasadzie Chin w Warszawie i z innymi hippisami i wzięliśmy od nich Czerwone Książeczki. Ambasada była otoczona tajniakami z PRL i zaraz jak wyszliśmy zatrzymała nas milicja. Przesłuchania trwały kilkanaście godzin. Ocalało tylko 5 Czerwonych Książeczek Mao.

  Człowiek jak jest młody niczego się nie boi, potem z wiekiem tetryczeje i stracha się coraz bardziej. Ale nie wszyscy ten syndrom mają.

 6. Odnośnie początku kalendarza słowiańskiego najbardziej prawdopodobnym wydarzeniem, które rozpoczęło ostatnie około 7500-7600 tys. lat w dziejach słowian wydaje się POTOP CZYLI POWSTANIE MORZA CZARNEGO, KTÓRE WCZEŚNIEJ BYŁO JEZIOREM I WOKÓŁ KTÓREGO (NA PEWNO NA PÓŁNOCNYCH I ZACHODNICH JEGO BRZEGACH A MOŻE NAWET I CAŁEGO) SWOJE SIEDZIBY MIELI SŁOWIANIE (LUD R1a) PRZED POCZĄTKIEM SWOJEJ NOWEJ ERY JUŻ TEJ ROLNICZEJ (najpewniej kultura Vinca, Lendzielska itd., a siedziby przodków Scytów to generalnie za Dnieprem – kultura dniepro-doniecka a później grobów jamowych co nie wyklucza hipotezy że późniejszym Ariom/Hariom (góralom od hory ?) kulturę zanieśli nasi z kultury ceramiki sznurowej wywodzącej się z kultury amfor kulistych )

  Wikipedia : Morze Czarne:

  Morze Czarne jest geologicznie młodym tworem. Prawdopodobnie jest pozostałością po wielkim Morzu Sarmackim. Pod koniec zlodowacenia północnopolskiego, kiedy połączenie z Morzem Śródziemnym było przerwane, na miejscu obecnego Morza Czarnego było słodkowodne jezioro zasilane wodami z topniejącego lądolodu. Być może ok. 12000 lat p.n.e. część wód z tego jeziora przelewała się doliną rzeki Sakarya do Morza Marmara. Później, z powodu ponownego oziębienia ziemskiego klimatu w młodszym dryasie, na południu Europy zapanował klimat suchy i jezioro częściowo wyschło. Około roku 5600 p.n.e. naturalna zapora w rejonie Bosforu została przerwana[1].

 7. Wpis pod tym artykułem ponieważ Pan w jednym z komentarzy również pod tym artykułem wspomniał o kalendarzu Słowian:

  „Prostuję – My Słowianie mamy teraz rok 7527 – Zaratusztrianie być może mają 7526. Data została dokładnie omówiona tutaj:
  https://bialczynski.pl/2011/11/27/jaki-slowianie-maja-obecnie-rok-czyli-geneza-swiatyni-swiatla-swiata/

  MOŻE PAN PODAĆ DO SIEBIE MAILA ? Czasami mógłbym Panu podesłać ciekawe rzeczy.

  Inny temat. Pomyślałem, że ŚWIETNIE W ROLI KUKIZA RUCHU WOLNYCH LUDZI MÓGŁBY SIĘ SPRAWDZIĆ LIROY (PIOTR LIROY-MARZEC). Ma poglądy liberalne jeśli chodzi o światopogląd i ogólnie jest wolnościowcem, interesuje się tematyką szczepień, medycznej marihuany, coś tam wie o NWO, chyba też GMO, z nim jako przynajmniej jednym z liderów Wolni Ludzie mogliby przekroczyć próg wyborczy już na starcie (łatwo trafiłby do wielu młodych – m. inn. tych owsiakowo-orkiestrowych). Niech Pan porozmawia o tym z Januszem Zagórskim. To mógłby być strzał w dziesiątkę.

 8. Mnie szczególnie co do tej „dogłębnej” diagnozy pana Gadowskiego ujęła ocena „wybitnych” zasług ministrów Radziwiła i Szyszki tudzież Macierewicza. Przyznam, że już tracę rezon słuchając takich opisów rzeczywistości i już nie wiem czy ja funkcjonuje w tożsamej z panem Gadowskim.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.