Syntetyczna Mała Historia Polski (1981) a Świadomość Nieskończona

Dezinformacja to dezinformacja, choćby i była nie wiem jak subtelna – zamiast 50/50 nawet 90/10 to wciąż dezinformacja.

Służę moimi rozprawkami o kodyzmie, bo tym właśnie od 1981 roku zajmował się i zajmuje do dzisiaj kodyzm – kierunek literacki, który mówi o manipulacji słowem. SŁOWEM, mówi o propagandzie. Nie miałem pojęcia, że ta sztuka dojrzeje, jak dobre stare wino, właśnie teraz!

Spójrzcie, jaki to strzał w dziesiątkę z tym naszym KODYZMEM Polskim z 1981! Kula leciała i leciała. To kula sprzed 37 lat, ten kod, który uderza dokładnie w dzisiejszy KOD! Leciała od lat osiemdziesiątych XX wieku i trafiła bezbłędnie w późne lata 10-te XXI wieku!

Ja bym tego naprawdę nie wymyślił sam – wierzcie mi – To znak Nieskończonej Świadomości.

To pocałunek Śmierci posłany Yetiyelitom 2018 prosto z roku 1981 – Wielkiego Roku Prawdziwej Solidarności i Zwycięstwa Polaków! Chociaż IM, zdawało się, że to wielka data Stanu Wojennego i ich całkowitego tryumfu, w związku z wcieleniem wtedy w życie misternego planu całkowitego zniewolenia Polaków na przyszłe stulecie – Okrągłego Stołu. To ode mnie Pocałunek śmierci dla PRL na SETNĄ ROCZNICĘ Odzyskania Niepodległości przez Polskę w 1918!!!

(Trzy dziewiątki: 18 – 81 – 18)

Życzę Wam Polachy, Polacy, Lechici Wszystkiego Najlepszego w tym Nadchodzącym 2018

 

 

Tam zresztą już wtedy w tym słynnym numerze Przekroju (z 1987 bodajże) w wierszu krzyżówkowym złożonym z samych dat historycznych pod tytułem „Syntetyczna Mała Historia Polski” została postawiona pierwsza pieczęć w cyklu dat buntów w PRL – bo ostatnia data tam zapisana: „198?” może byc odczytana tylko w jeden sposób w roku 1987 – publikacji w Przekroju.

Utwór ten powstał w roku 1981, a w Przekroju  jest zamieszczony w 1987.

I co WY na to? Czy rządzą tym Anunaki, Szaraki, Masoni czy Świadomość Nieskończona? Tylko tak mogłem oszukać cenzurę PRL 198? zamiast 1989. Czy nie na jedno zresztą wychodzi skoro w 1987 znak „?” nie mógł oznaczać „8” tylko i wyłącznie 9, był więc jednocześnie znakiem zapytania i odpowiedzią na to pytanie.  I rzeczywiście tekst przeszedł przez Cenzurę. Stał się dowodem PREKOGNICJI/JASNOWIDZENIA – czarno na białym. Jednak najciekawsze w tej króciutkiej historii jest to, że ten utwór powstał w roku 1981!!!
Więc Ja optuję za Świadomością Nieskończoną.

KODYZM Wiecznie Żywy, można powiedzieć nieśmiertelny, w tych czasach kiedy wszystkie inne prądy artystyczne mają w sobie tyle zaledwie prądu, że starcza im najwyżej na kilka lat: jak op-artowi, pop-artowi, hiperrealizmowi, hevy metalowi, punk rockowi, czy innym. Strzał w 100 a nie w 10!

Do Młodych:
Uczcie się czytać między wierszami, między słowami, między zdaniami. Bo zdania wypowiadane przez Propagandę są tylko Brudna Szybą Słów, których używa się nie dla Komunikacji, lecz przeciw Rozumieniu i Rozumowi.

Czesław Białczyński – "Syntetyczna historia Polski" z roku 1987

 

Jednodniówka i Manifest Kodystów Polskich z 20 12 1981 roku

Najważniejszy Komunikat kodystyczny WSZECHCZASÓW – o najwyższym priorytecie informacyjnym – z 1981 roku

Kod pRAwdy, czyli SŁOWA w Krainie P-ropa-Gandzi – Kilka komunikatów ze świata kodyzmu polskiego

pod, good, god, bog – czyli kilka wariacji kodystycznych na temat boga (2009-2012)

Nowy komunikat kodystyczny – Policja czy też może Polucja?

Wiersz i komunikat kodystyczny z 2007 roku – fajne, śmieszne, do zastanowienia

Masarż i Papierż – polski kod szczęścia – Komunikat 20 10 2010 g 20 10

Podziel się!