Jarek Kefirek: Skandalizujący film demaskuje ukrywaną prawdę o koncernach farmaceutycznych i służbie zdrowia! [+18]

Skandalizujący film demaskuje ukrywaną prawdę o koncernach farmaceutycznychkoncerny farmaceutyczne

W czasach PRL było takie kino, które nazywało się „Kino Moralnego Niepokoju”. Film Patryka Vegi to takie nowe kapitalistyczne wydanie Kina Moralnego Niepokoju – nie dotyka istoty, ale warto popatrzeć i pomyśleć. CB

 

źródło:https://jarek-kefir.org/2017/07/16/skandalizujacy-film-demaskuje-ukrywana-prawde-o-koncernach-farmaceutycznych-i-sluzbie-zdrowia-18/

 

Szokujący film wreszcie demaskuje ukrywaną prawdę o koncernach farmaceutycznych i służbie zdrowia!

Film Patryka Vegi „Botoks” jest thrillerem medycznym opartym na faktach. Ten skandalizujący film opowiada o szokujących praktykach w służbie zdrowia. Będzie miał premierę kinową dnia 29 września 2017 roku. Film ten już teraz szokuje lekarzy, farmaceutów jak i różne wpływowe gremia, którym zależy na utrzymaniu tego wszystkiego w tajemnicy.

Występują tam cztery główne bohaterki, które zmagają się z realiami polskiej służby zdrowia. Są one grane przez: Olgę Bołądź, Katarzynę Warnke, Marietę Żukowską i Agnieszkę Dygant. Sam Patryk Vega zasłynął m.in. reżyserią filmu „Pitbull”.

W filmie jest mowa o korupcji na styku lekarzy i koncernów farmaceutycznych. Jedna z lekarek ma zapisywać pacjentom leki, które zawierają zwykły cukier, bez żadnej substancji czynnej. Jednak prawdziwa lista grzechów farmacji i medycyny jest dużo dłuższa. Jednym z tych grzechów jest manipulowanie normami zdrowotnymi przez WHO.

Szczególnie chodzi tutaj o cukier, cholesterol czy ciśnienie tętnicze. Te normy są systematycznie obniżane przez WHO, która jest agendą interesów korporacji farmaceutycznych. Dlaczego jest to przeprowadzane? Ponieważ im niższa górna norma np cholesterolu, tym więcej ludzi ma „za wysoki cholesterol”. I wtedy więcej ludzi musi brać leki na obniżenie cholesterolu. Które niekoniecznie są im potrzebne.

Koncern, rząd, lekarz ani ksiądz nie zadba o Twoje dobro!

Kolejnym grzechem farmacji i medycyny jest przymus. Na szczęście nikt mi nie każe już chodzić do kościoła czy być ateistą. Mogę sobie wybrać sam. Co do polityki – zależy kto rządzi. I lewica, i prawica ma swoją „poprawność polityczną”, czyli zbiór prawd, dogmatów, których nie można krytykować ani podawać w wątpliwość. Przymus istnieje w medycynie – musisz szczepić swoje dzieci i basta. Warto dodać, że w cywilizowanych krajach Zachodu takiego przymusu nie ma. Jest to relikt poprzedniej epoki.

więcej: https://jarek-kefir.org/2017/07/16/skandalizujacy-film-demaskuje-ukrywana-prawde-o-koncernach-farmaceutycznych-i-sluzbie-zdrowia-18/

https://youtu.be/Efv1e16vurw
Podziel się!