Jaruha – płyta „Natchnienie przodków” – na Polakpotrafi.pl

Jaruha – płyta Natchnienie przodków

 

Wesprzyj – więcej: https://polakpotrafi.pl/projekt/plyta-jaruhy-natchnienie-przodkow?utm_source=index

Okładka płyty zostanie podrasowana ale z grubsza będzie wyglądać w ten sposób.

Na płycie znajdzie się minimum 10 utworów. będą to m.in. mantry słowiańskie, spokojne utwory brzmiące tradycyjnie, taneczne piosenki w stylistyce folkowo elektronicznej z mocnym graniem gitarowym, oraz szamańsko-transowe utwory w klimatach słowiańskich. Album będzie różnorodny. Zaprosiłem niebanalne postacie, które swoją osobowością ubarwią cały projekt.

 

Moją misją oprócz propagowania zapomnianych dziejów Polski jest wzbogacenie i odbudowanie naszej słowiańskiej kultury. Nie będe jej rekonstruował bo jestem słowianinem nowej ery, nowych czasów bogatszym o nowe doświadczenia.

Melodie i pieśni będę tworzył na nowo, wzbogacał i okraszał je po mojemu czyli dynamicznie ostro i z przytupem tak żebyście się przy nich chętnie bawili, odpoczywali i dumali. Wydobęde z duszy nuty i melodie naszych przodków, które przychodzą do mnie codziennie z nienacka. Niektóre piosenki będą w formie tradycyjnej a niektóre przystroję w nowoczesne rytmy i dźwięki.

Oto jedna z nagród dla tych z Was, którzy wybiorą nagrodę z koszulką Lechistanu.

Kampania crowdfundingowa Płyta JARUHY 'Natchnienie Przodków' Kampania crowdfundingowa Płyta JARUHY 'Natchnienie Przodków'

Jestem lechickim wojownikiem, tyko w tym wcieleniu moim orężem jest prawda zawarta w pieśni. Żadnej polityki ani polemiki. Czysta energetyczna działalność przez muzykę, zabawę i relaks. Tworzę muzykę dla tych, którzy czują sercem siłę naszych przodków i słuchając jej będą się łączyć z tym nieograniczonym źródłem mocy.

MOI GOŚCIE

Zbiórka Płyta JARUHY 'Natchnienie Przodków' Grigori Castro

Gitarzysta, D’J, kompozytor, producent muzyczny i filmowy, scenarzysta, reżyser, mój przyjaciel 🙂

Kampania crowdfundingowa Płyta JARUHY 'Natchnienie Przodków' Elizeusz Bartkowiak

Wybija rytmy na wszelkich bębnach: djembe, darbuka, conga, bongosy, itp. Grywa na jammach, czyli w nie zaplanowanych spontanicznych wydarzeniach muzycznych. Wolny człowiek, myśliciel, poszukiwacz prawdy.

Kampania finansowania społecznościowego Płyta JARUHY 'Natchnienie Przodków' Andrzej Krystaszek

Właściciel firmy informatycznej, od lat zajmujący się bazami danych, muzyk, autor piosenek i współtwórca pop-undergroundowego zespołu Via Channel, praktyk Qi-Gong i medytacji szamańskiej. Naturalny talent terapeutyczny odkrył w ramach rzetelnej i wieloletniej pracy nad sobą samym, stosując instynktownie i z pomocą zyskiwanych doświadczeń metodę, która w ostatnich latach dojrzała do formy gotowej, by zacząć pomagać również innym.

Kampania crowdfundingowa Płyta JARUHY 'Natchnienie Przodków' Oleg Pawliszcze

Wielojęzyczny tłumacz samouk, poeta i pisarz, praktyk tai chi i wschodnich sztuk walki. Od dziecka odczuwający pociąg do ścieżki buddyjskiej, której jest regularnym praktykiem od ponad 20 lat. „Pierwszy pacjent” Tresury Matrixa. Przekonał się do tej metody po tym, jak sam z jej i Andrzeja pomocą uporał się z kilkoma kardynalnymi lękami, dzięki czemu odczuł w rekordowo krótkim czasie rewolucyjną zmianę swego życia.

Kampania finansowania społecznościowego Płyta JARUHY 'Natchnienie Przodków' Paweł Roch

Na początku był dźwięk. Wszystko co w życiu robi okrasza dźwiękiem. Nie określa, nie datuje po prostu jest dźwiękiem od zawsze i na zawsze. Zajmuje sie dźwiękoterapią, a ściślej mówiąc masarzem dźwiękiem mis tybetańskich i gongów. Poprzez lata praktyki opracował swoja autorską metodę uzdrawiania dźwiękiem. Dodatkowo gra również na bębnach szamańskich, afrykańskich, drumlach, diedgeridoo, monochord.

Projekt Płyta JARUHY 'Natchnienie Przodków' Tomasz Czyba

Swoją twórczość koncentruje na muzyce instrumentalnej, relaksacyjnej, terapeutycznej, etnicznej i filmowej. Jego specjalnością są etniczne flety z wielu krain świata, które kolekcjonuje i wykorzystuje w trakcie nagrań i koncertów. Komponuje muzykę w oparciu o uczucia i inspiracje, które przychodzą z poezji, podróży, obrazów i opowieści. Stara się, aby jego muzyka zgodnie z intencją jak najczulej docierała do serca odbiorcy, innym razem podrywała do tańca, a czasem nakłaniała do odważnego, dynamicznego działania.

 

Podziel się!