Najnowszy sondaż Małopolska: PIS 49%, Kukiz i Wolność razem 17%, PO 15%

Najnowszy sondaż Małopolska: PIS 49%, Kukiz i Wolność razem 17%

 

                PIS                 PO                Kukiz              Wolność         SLD

Wydarzenia związane z reformą sądów i wetem prezydenta zatrzęsły polską sceną polityczną. Ci którzy myśleli, że zawirowania polityczne związane z oczywistymi ustawami PiS dotyczącymi wyczyszczenia z UBecji polskiego sądownictwa negatywnie wpłyną na odbiór PISu wśród Polaków muszą być totalnie rozczarowani. Najnowszy sondaż pokazuje coś całkowicie odwrotnego. W województwie małopolskim PIS popiera zdecydowanie 49% mieszkańców. PO ma tylko 15,5% poparcia co jest jak najbardziej spodziewanym wynikiem, może nawet o 5% za wysokim jak na stopień zbłaźnienia tego ugrupowania. Kukiz 15 – stabilne 10%. Zaskoczeniem jest wynik partii Wolność, która otrzymała 7% poparcia.

5,9% dla SLD to chyba wynik amnezji społecznej dotyczącej PRL, której ta partia jest esencją!

Najnowszy sondaż Małopolska: PIS 49%, Kukiz i Wolność razem 17%

W sondzie ulicznej przeprowadzonej 17 lipca Prawo i Sprawiedliwość zdobyło poparcie wśród 49,2% ankietowanych. Bardzo wysokim wynikiem partia całkowicie zdeklasowała konkurencję – kolejne w rankingu PO wspiera jedynie 15,5% uczestników badania. Gdyby antysystemowe ruchy Kukiz’15 i Wolność zdecydowały się wreszcie pójść w wyborach razem – stanowią już obecnie drugą w Polsce siłę polityczną z poparciem 17,3%.

Nie dziwi brak nad kreską parlamentarną kompletnie skompromitowanych partii: PSL/ZSL z PRL, czy N – Nowa PO Sorosa, czy lewackiej przyubudówki SLD – nazywanej Razem.

Oczywiście sondaż dotyczy Małopolski, ale to Małopolska i Kraków wyznacza trendy na najbliższą przyszłość dla całej Polski. Bastionem wielkiego poparcia PO jest oczywiście Warszawka – Panowie Polskich Niewolników, skumani z Banksterką Światową, notorycznie uzależnieni od Brukseli, Berlina i Moskwy.

 

Warto zauważyć, że w takiej sytuacji PIS i Antysystemowcy mogą bez trudu zmienić konstytucję posiadając miażdżącą większość w przyszłym Sejmie.

 

Tak trzymać Małopolsko i cała Polsko!
Podziel się!