Jarek Jaruha – Lechistan

Teledysk Lechistan – już na Youtube! Polecam wszystkim Polakom, przebudzonym i nieprzebudzonym. Dobra sztuka to sztuka nie dla samej sztuki, tylko taka która niesie dużo więcej. I to jest dobra bardzo sztuka – muzyka/gędźba i poezja/gęśćba, po prostu lechicki rap i bardzo dobry teledysk w warstwie filmu i efektów, profesjonalna robota całej ekipy. Wielka Zmiana w natarciu! CB

Drodzy nadeszła wiekopomna chwila. Wspierajcie mnie i rozsyłajcie teledysk wszędzie gdzie się da.
POLACY ! POZNAJCIE SWOJĄ PRAWDZIWĄ HISTORIĘ ! Tego nie dowiecie się na lekcjach w „polskiej” szkole ! Mieszko nie był naszym pierwszym władcą. Pominięto 48 władców nie licząc 4 okresów bezkrólewia, kiedy to władali Lechią wojewodowie.

Celem utworu jest zwrócenie uwagi Po-Lachów i reszty Świata na zapomnianą prehistorię Polski odnoszącą się do początków naszej państwowości (ok 1800 p.n.e.) jak również nawołuje do jednoczenia się wszystkich Słowian w celu odnowy świata poprzez powrót do korzeni i życia w wolności blisko przyRODy. SŁOWIANIE ! bądźmy przykładem dla całego „cywilizowanego” świata ! Zakończmy stare waśni, które nas dzielą, odbierając złym istotom moc niszczenia naszej Matki Midgard-Ziemi i wspaniałego dziedzictwa Ariów stojącego na jej straży. Utraciliśmy MOC zapominając o naszych wielkich władcach-założycielach Lechii, Scytii, Sarmatii i przodkach, których geny i krew nosimy w sobie. Połączmy się SERCEM z naszymi dalekimi przodkami i uaktywnijmy własną siłę w obecnym czasie (Apokalipsy) Odsłonięcia Prawdy. Jeśli indentyfikujecie się z tym przekazem proszę UDOSTĘPNIAJCIE ten teledysk jak największej ilości osób na całym świecie ! Bądźmy dumni z naszego dziedzictwa !

SŁAWA WIELKIEJ LECHII !!!

https://www.youtube.com/watch?v=Xj-DUSDi9iM&feature=youtu.be

W teledysku zostały wykorzystane obrazy: Banjamina Westa – „Wygnanie Adama i Ewy” oraz Antonio Ciseri – „Ecce Home”

Teledysk jest z napisami w 3 wersjach językowych: polskiej, rosyjskiej i angielskiej. Utwór jest skonwertowany do właściwej częstotliwości 432 Hz.
Zapraszam na mój fanpage www.facebook.com/jaruhanadaje

Link do kroniki Prokosza:
http://ksiegarnia-armoryka.pl/Kronika…

Link do skanów kroniki Prokosza z 1825 roku:
https://www.facebook.com/groups/jaraw…

 

Jarek Jaruha – Lechistan – Nieznane Dzieje Polski (pol, rus, eng)

czyli Wielki Powrót teledysku na Youtube

Bardzo Dobra Sztuka jest czymś więcej niż sztuka dla sztuki. Sztuczki, prawne kruczki i propagandowe zabiegi antypolskich i antylechickich gremiów zamontowanych w Naszych Polskich miastach, samorządach, na naszych polskich uczelniach, w obcych polskojęzycznych mediach w Naszym KRAJU i  partie obcych interesów zamontowane w NASZYM SEJMIE nie powstrzymują swoimi wybiegami Wielkiej Zmiany, lecz tylko ją przyspieszają. CB

https://www.youtube.com/watch?v=5KfpNyRr8q4

Podziel się!