Słowiańska Agma Ochronna dla Niewiast (Bez Chaosowania)

mantr-slov

Słowiańska Agma ~RAGA GARA CHRON~
Mantra (Mądra [Mąd-d-ra]) = Mudra (Modra [Mąd-d-RA]) = Mandala (Mąddała, Jąt-Ra)
Raga (Рага) Daje siłę do działania kanalizując silne emocje.
Wzmacnia efekty zaklinań i sprzyja marzeniom.
Chroni przeciwko nieprzychylnym myślom kierowanym z zewnątrz.
[помогает предчувствовать грозящую опасность.- Pomaga przewidzieć niebezpieczeństwo.]

Polecam wszystkim kanał Bezchaosowania na You Tube

 

Gara (Гара) Wzywa strzegące kobietę Moce (istoty, energie lub zmarłych przodków) dla wsparcia w trudnych chwilach i wyprowadzenia z problemu. Budzi uczucie otuchy.

Chron (Хрон) Zatrzymuje wir niepowodzeń, uwalnia od ,,wampirów energetycznych” i tworzy barierę ochronną [защищает от иепристойность.- przed wpływem tego co niesubtelne].
Działanie tej runy jest ściśle zależne od wnętrza osoby wymawiającej tę agmę.

Słowiańscy znachorzy i kapłanki korzystali z siły mantr do pracy z wewnętrznymi wibracjami w których zawarta jest moc przemiany rzeczywistości. Wibracja dźwięku to podstawa wszechświata. Każdy dźwięk niesie z sobą określoną częstotliwość, która wpływa na konkretną część mózgu i całego organizmu. Za pomocą mantr, medytacji lub odpowiednich dźwięków możemy wpływać na nasze życie i uwalniać nieznane nam wcześniej potencjały. Po wedyjskiej kulturze Ariów zachowały się starosłowiańskie mantry- Agmy.

Agma (Агма)- Słowo mocy, przy wymowie którego uruchamia się mechanizm sprzyjający energetycznej przemianie na poziomie ciała lub umysłu. Agmy składają się głównie z jednego, dwóch lub (rzadko) trzech słów.
Nie staraj się zrozumieć Agmy. Jest to runa, słowo, dźwięk otwierający osobę, która go wymawia. Dźwięk przemieniający osobę, która go wymawia, a tym samym przemieniający okoliczności i rzeczywistość.

Muzyka Słowian
Słowiańska Mantra
Duchowość Słowian

 

Podziel się!