Witold Gadowski: Na zachodzie mają nas w D**IE! Polacy muszą liczyć na siebie! O gospodarce i dyplomacji!

Na zachodzie mają nas w d.
gadowski

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=dLi-a5jGSfs&feature=youtu.beRafał Skibiński1 tydzień temu (edytowany)
Przecież PiS nie może wyciąć całej agentury bo poszło by 80% ludzi, a przecież chłopa z pola nie można wziąć np. do MSZ-u. W innych sektorach państwa jest podobnie, postkolonialne elity mają się dobrze. Co do Rosji to bezsensowne machanie szabelką to nonsens, Antek policmajser odbiera rozkazy od nowych towarzyszy i taka jest polityka. Ale trzeba się z Gadowskim zgodzić PiS to najlepsze na co można postawić bo lepszego nie ma a szkoda.

47

Brat Brat

Brat Brat2 dni temu (edytowany)
Rafał Skibiński Macierewicz to najlepszy minister MON od konca II wojny swiatowej. Albo sluchasz za duzo lewackiej propagandy, albo robisz to specjalnie. ,,Antek policmajster,,- czemu go obrazasz?? To jezyk lewactwa,KOD i TVN. Napisz moze jakies konkrety, co takiego zlego ten Macierewicz zrobil, bo wyzywac za calym stadem baranow to kazdy potrafi, gorzej z rzeczowymi argumentami.

15

szydlowekck

szydlowekck1 dzień temu
Rafał Skibiński Stary ! Idąc Twoim tokiem rozumowania to Polacy są wyłącznie agentura lub chłopami z pola. Czyli : „kto nie agentura ten ham i prostak” . Przykładowo Słowacy doskonale sobie z tym poradzili wypoerdslajac z dyplomacji cała czerwona nomenklaturę i dali radę . Dla czego u Nas miało by się to nie udać? To samo powinno być zrobione z całym wymiarem sprawiedliwości i innymi resortami.

3

Konfederat Barski

Konfederat Barski1 tydzień temu
No właśnie-najpierw trzeba zrobić porządek w domu.Ale jak to zrobić skoro Polska stała się starą komunistyczną kurwą która rozpieprzyła cały majątek rodziców?To niestety z gówna bata nie ukręci.Musimy sobie znaleźć kulturalnego alfonsa,który narai nam porządnych klientów.Nie będzie to kacapski alfons który sam jest dziadem.Jest tylko USA
Podziel się!