Polska. Wyprawa do raju [Napisy PL] – Rosyjski zamach na konsulat Polski w Łucku (Ukraina)!

Polska. Wyprawa do raju

polsza

Dlaczego rosyjscy terroryści zaatakowali w nocy Konsulat Polski w Łucku na Ukrainie? To oczywiste. Tak samo jak inne zorganizowane napady na pomniki pamięci czy konsulat we Lwowie. Strach Kremla przed nieuchronnie zacieśniającą się integracją Ukrainy z Polską i Ukrainy z UE jest po prostu paniczny.
Reakcja mieszkańca Charkowa po przekroczeniu granicy z Polską. Są tacy dziwni ludzie w Internecie, zdawałoby się inteligentni, którzy twierdzą, powtarzając jak głupie papugi propagandę Kremla, że Majdan w Kijowie urządzili Ukrainie Amerykanie z CIA przy pomocy szpionow, czyli szpiegów. Jak bezgranicznie głupim trzeba być żeby wierzyć w tego rodzaju narrację przekonują reakcje samych Ukraińców, Białorusinów i Rosjan na to co widzą w Polsce.

Czy dziwi was, że chcą żyć po „polsku” a nie po „rosyjsku”? 

Nawet 100 miliardów dolarów USA nie starczyłoby żeby uruchomić jakikolwiek ruch społeczny i chęć oddania życia za „sprawę”, jak to obserwowaliśmy na Majdanie w Kijowie. Jak bardzo złudne są miliony dolarów ładowane w Sorosowskie Organizacje i w media banksterów najlepiej widać w Polsce. Próby animowania u nas jakichś KODów, Fundacji Batorego, zachęty TVNów do rewolucji, instrukcje obalenia rządu z Newsweeka i inne akcje obrońców rządów judeo-banksterki światowej w Polsce, to po prostu komiczne spektakle uliczne, farsy w rodzaju okupacji sali Sejmowej i demonstracji złożonych z kilkuset rozżalonych UBeków, hasanie kilku wydrzyj-mordów po ulicach w asyście pań Jandy i Holland oraz przytupasa Giertycha.

Odpowiedź na pytanie dlaczego Majdan w Kijowie zwyciężył i dlaczego banksterka światowa musiała uruchomić poprzez Putina wojnę na Ukrainie, żeby zapanować nad KIJOWSKĄ REWOLUCJĄ – UKRAIŃSKĄ WIELKĄ ZMIANĄ, jest w tych filmikach, w których nasi słowiańscy bracia pokazują sobie ze zdumieniem jak można żyć i pytają siebie czy to jest raj ta Polska? Dla nas – wiecznych malkontentów – to jest Polska Bieda, a nie żaden raj.

 

Czy Ukraińcy według Moskiewskich Trolli nie mają prawa żyć tak jak Polacy? Muszą klepać ruską bidę taką jaka jest w IMPERIUM EUROAZJATYCKIM PUTINA???

Myślę, że i nam Polakom dobrze zrobi, gdy popatrzymy oczami tych, którzy tę naszą „polską biedę” widzą zupełnie, zupełnie inaczej. Będę dawał tych filmików więcej – może Ruskie Trolle pojmą, że propaganda wojenna w ich wykonaniu jest żałosna i skazana na kompletną porażkę.

 

 

Czy to jest naprawdę dziwne, że nikt w Polsce ani na Ukrainie nie garnie się do naśladownictwa Moskiewskiej Drogi Rozwoju albo Białoruskich Eksperymentów z Majątkiem Narodowym Łukaszenki?

 

Atak na konsulat RP w Łucku. SBU nie wyklucza zamachu terrorystycznego. NOWE FAKTY

Dodano: 29.03.2017 [11:07]

 

foto: TVP Info print screen

W nocy z wtorku na środę ostrzelana została siedziba polskiego konsulatu w Łucku, na północnym zachodzie Ukrainy. Informację potwierdził konsul RP w tym mieście, Krzysztof Sawicki. O prowokacji zbrojnej mówił również szef MSZ Ukrainy Pawło Klimkin. Z najnowszych informacji wynika, że do ataku na polski konsulat użyto ręcznego granatnika przeciwpancernego produkcji sowieckiej.

Budynek został uszkodzony, ale na szczęście nikt nie ucierpiał. Łuckie media donoszą, że eksplozja była tak głośna, że słychać ją było w położonej w odległości 6 kilometrów od miasta wsi Boratyn. Na miejsce zdarzenia przybyła policja i śledczy Służby Bezpieczeństwa Ukrainy.

– Jestem oburzony prowokacją zbrojną wobec Konsulatu Generalnego RP w Łucku. Podłość tych, którzy przeciwko przyjaźni Ukrainy z Polską. Robimy wszystko aby sprawców ukarać – napisał na Twitterze szef ukraińskiej dyplomacji Pawło Klimkin.

CZYTAJ WIĘCEJ: Szef ukraińskiego MSZ potępia ostrzelanie polskiego konsulatu w Łucku: Robimy wszystko aby sprawców ukarać

Tymczasem Kancelaria Prezydenta Andrzeja Dudy informuje, że jest w stałym kontakcie z administracją prezydenta Ukrainy. Prezydencki minister Krzysztof Szczerski oznajmił, że strona polska została poinformowana, że prezydent Petro Poroszenko potępił atak na polski konsulat.

CZYTAJ WIĘCEJ: Oświadczenie SBU o ostrzale Konsulatu RP w Łucku

Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko zdecydowanie potępił ostrzał polskiego konsulatu w Łucku na północnym zachodzie kraju –..

– Prezydent zdecydowanie potępił ostrzał Konsulatu Generalnego Polski w Łucku i polecił organom porządku natychmiastowe użycie wszelkich środków dla wyjaśnienia tego incydentu i odnalezienia winnych – napisał na Facebooku rzecznik prezydenta Ukrainy Swiatosław Cehołko na Facebooku.

Jednocześnie Służba Bezpieczeństwa Ukrainy nie wykluczyła, że był to atak terrorystyczny.

Poniżej publikujemy zdjęcie ukazujące pocisk, którym ostrzelano polski konsulat w Łucku:

Z informacji podanych przez portal volyn24.com wynika, że polski konsulat został ostrzelany z RPG-18 – radzieckiego jednorazowego ręcznego granatnika przeciwpancernego opracowanego na przełomie lat 60. i 70. XX wieku.

RPG-18 jest bronią jednorazowego użytku i składa się z wyrzutni oraz fabrycznie umieszczonego tam pocisku. Granatnik jest wzorowany na amerykańskim M72 LAW. RPG-18 jest transportowany w stanie złożonym i przed wystrzałem broń musi być rozłożona poprzez wysunięcie lufy. Do dnia dzisiejszego wyprodukowano około 1,5 milionów granatników, które były używane przez Armię Radziecką, Nationale Volksarmee i liczne formacje partyzanckie.

Przy trafieniu w cel pod odpowiednim kątem pocisk wystrzelony z granatnika jest w stanie przebić pancerz o grubości 150-300 mm.

NASZ WYWIAD. Prof. Ryba: „Mamy do czynienia z zamachem terrorystycznym. Następnym krokiem w tej eskalacji przemocy mogą być ofiary śmiertelne”

http://wpolityce.pl/polityka/333458-nasz-wywiad-prof-ryba-mamy-do-czynienia-z-zamachem-terrorystycznym-nastepnym-krokiem-w-tej-eskalacji-przemocy-moga-byc-ofiary-smiertelne

autor: Fratria

więcej: http://wpolityce.pl/polityka/333458-nasz-wywiad-prof-ryba-mamy-do-czynienia-z-zamachem-terrorystycznym-nastepnym-krokiem-w-tej-eskalacji-przemocy-moga-byc-ofiary-smiertelne

Podziel się!

    © Czesław Białczyński