Jerzy Zięba do Jarosława Kaczyńskiego przed Wiosną Zdrowia w Katowicach oraz Debata o Zdrowiu (cz. 1+2)

Jerzy Zięba do Jarosława Kaczyńskiego przed Wiosną Zdrowia

jerzy zięba2

 

https://www.youtube.com/watch?v=vupgTD95o6k
Napisałem te teksty po polsku, by i ludzie z wadami słuchu mieli korzyść z tej „Debaty o zdrowiu“, – lecz nie tylko. Ta debata ma moim zdaniem kluczowe znaczenie nie tylko dla naszego indywidualnego zdrowia, lecz dla ludzi spostrzegawczych jest drogowskazem postępowania. Dlatego uważam, że powinniśmy przetłumaczyć te filmy na inne języki, które znamy. W celu ułatwienia takich tłumaczeń, prześlę na podany mi adres mailowy tzw. „polski szablon” do poszczególnych części (za wyjątkiem części 4-tej, ponieważ wkleiłem tam filmik ze str. Pana Zięby pokazujący działanie glifosatów na komórki ścian jelita).
Przy pomocy tego szablonu jest o wiele łatwiejsza i szybciejsza praca przy tłumaczeniu (czasy są już wypisane i w miejsce tekstu polskiego wpisuje się swoje tłumaczenie).

Jest to także jakby sprawdzian dla czytających opis do części pierwszej, mający mi pokazać ilu naszych sióstr i braci osiągnęło „stopień” umożliwiający im, zrobienie bezinteresownie czegoś pożytecznego dla bliźnich, (którymi są też obcokrajowcy).
W związku z tym, że jestem w trakcie zmiany dostawcy internetu podaję mój nowy adres mailowy: akupczyk@web.de

 

 

 

Podziel się!