Tajemnicze zgony w III RP – Janusz Zagórski rozmawia z Witoldem Hake o jego długiej liście samobójców [także PDF artykułu]

Tajemnicze zgony w III RP – Janusz Zagórski rozmawia z Witoldem Hake

ntv

Witold Hake przygotował obszerny materiał, w którym przypomniał wiele postaci III RP tracących w dziwnych okolicznościach życie. W dużej części tym przypadkom można przypisać działanie „seryjnego samobójcy”. Tak układa się materiał faktograficzny. Wiele z nich to zabójstwa typu politycznego niewygodnych osób posiadających ówcześnie wiedzę niewygodną dla władzy o jej nielegalnych poczynaniach, bądź wiedzę o jej powiązaniach ze światem przestępczym, czyli układach mafijnych w Polsce.
Rozmowę poprowadził Janusz Zagórski.

W poniższym artykule chciałbym zwrócić uwagę czytelników przede wszystkim na dowód statystyczny, który absolutnie wyklucza możliwość takiej liczby samobójstw z jaką spotykamy się według danych policyjnych we współczesnej Polsce. Jest to niepodważalny naukowy dowód na nierzetelność prowadzonych przez policję śledztw i kwalifikacji jako samobójstwa najzwyklejszych morderstw o podłożu biznesowym, politycznym , mafijnym. Zastrzeżenia związane z niedawnym wypadkiem drogowym posła Ruchu Kukiza Rafała Wójcikowskiego nie są w świetle tych danych przedstawionych przez  Witolda Hake żadną teorią spiskową, czy też przeczuleniem ze strony Ruchu Kukiz 15.

 

Zaznaczam, że chodzi tutaj wyłącznie o Znane Osoby uczestniczące w znanych i głośnych sprawach biznesowych czy kryminalnych oraz w wielkich śledztwach.

Słabe Państwo sprzyja powstawaniu takich sytuacji, ale też sprzyja innym nadużyciom i ukrywaniu zabójstw pod innymi przyczynami śmierci, często np. kwalifikowanymi jako śmierć naturalna i niezawiniona przez nikogo.  Inna kategoria ludzi, o których mało mówimy, a którzy umierają w dziwnych okolicznościach to np. zgony zwykłych ludzi w drodze do szpitala w karetkach pogotowia. Wiemy, po śledztwie w sprawie tzw. „Łowców Skór”, że grupa zwyrodniałych morderców z pogotowia ratunkowego w Łodzi przez lata uprawiała proceder mordowania pacjentów dla osobistych korzyści w postaci paruset złotych miesięcznie (https://pl.wikipedia.org/wiki/Afera_%E2%80%9E%C5%82owc%C3%B3w_sk%C3%B3r%E2%80%9D). Obywatele w III RP mogą się czuć poważnie zagrożeni, także w samych szpitalach, gdzie wciąż mają miejsce różnego rodzaju nadużycia, zaniedbania i ukrywanie prawdziwych przyczyn zgonów, czy „zabójczych” błędów lekarskich itp. Ale to jest zupełnie inna kategoria zdarzeń niż opisane powyżej i zawarte w artykule.

Lista tajemniczych zgonów – śmierć znanych ludzi [PDF]

 

Podziel się!