Jerzy Zięba o sokach z kapusty i z buraka + polemika z Systemem Pan-Niewolnik

Jerzy Zięba o sokach z kapusty i z buraka + polemika z Systemem Pan-Niewolnik

jerzy zięba2

 

Wojna z Wolnymi Ludźmi i w ogóle z Wolnością wypowiedziana przez System Pan-Niewolnik wkracza w ostrą fazę. Konfrontacja ma miejsce na wszelkich polach. Obserwuję ostatnio próby przechwytywania przez System idei Wolnych Ludzi i obracani ich na korzyść kapitalistycznej machiny. W mainstreamowych mediach coraz więcej jest reklam preparatów probiotycznych i zestawów witamin produkowanych przez koncerny farmaceutyczne. Bidule połapali się już, że wymykają im się z rąk Miliony do nie dawna jeszcze łatwo golonych Owieczek Medycyny Akademickiej, które uprawiają samouzdrawianie poprzez chociażby właściwą dietę i nawodnienie organizmu oraz inne naturalne sposoby na zdrowie. Zamieszczam też link do polemiki Jerzego Zięby z jednym z Siepaczy Systemu Pan-Niewolnik w Medycynie, który atakuje wszystkich wyznawców Świątyni Ziębianizmu, podobnie jak Wikipedia zwalczała niegdyś tzw. białczyzmy w Mitologii Słowian, a dzisiaj propaganda Newsweeków, Sorosowska Gazeta Wyborcza oraz inna niemiecka agentura medialna w Polsce i tzw Pożyteczni Polscy Idioci zwalczają Turbosłowian, walczących o Wolną Myśl Polską i Polskę Polską tj. Słowiańską, a nie Anglosaską.

Wczoraj w banksterskiej telewizji TVN widziałem próbę organizowania debaty Młodych o przyszłości świata na kanwie informacji, że 8 osób gromadzi połowę majątku planety Ziemia – jest to działanie propagandowe Światowej Banksterki w języku polskim skierowane do wyzwalających się od obcej dominacji ekonomicznej Polaków. Mam nadzieję, że te Yetisyńskie działania trafiają jednak tylko do Lemingów. Widać, że tak chyba jest, ponieważ propozycja politycznego puczu tzw „Europejskich Demokratów” z KODu, Gazety Wyborczej, TVNu i Fundacji Batorego/Sorosa spotkała się jedynie z wykpieniem i wyśmianiem przez Wolnych Polaków.

Obserwujemy właśnie zjawisko, o którym napisałem kilka lat temu, że Yetisyny ze swoimi Lemingami spadną do swojego Piekła i tam będą się wzajemnie zagryzać. Właśnie to czynią: KODy, PO, NowoPO i inne yetisyńskie struktury + yetisyńskie media.

 

Opublikowany 16 lis 2016

Jerzy Zięba o artykule lek. med. Pawła Jarosza

 

Jerzy Zięba Komentarz po Superwizjer TVN

https://www.youtube.com/watch?v=G2OsDUTBnVI

 

Podziel się!