Adolf Kudliński – buraki, sok leczy nadciśnienie, raka i inne choroby; Sprawa Leśnych Dziadków w zawieszeniu.

kudlinski

https://www.youtube.com/watch?v=lOj-1HoDvtg

SSSSS s-1553

Sprawa Leśnych Dziadków – w zawieszeniu.

Jak słyszeliście w przeprowadzonym przez nas wywiadzie z panem Adolfem, on sam nie potrzebuje naszej pomocy ponieważ dokonał odpowiedniej pożyczki i będzie sobie radził. Podziękował nam pięknie za pomoc, odwołał się też do słowiańskiej wspólnoty i wskazał na przykładne działanie ze strony Zrzeszenia Słowian, w kolejnym swoim materiale filmowym. Jak widzę, wrócił też do nagrywania, mimo jakichś chwilowych problemów w tej materii.

Płacenie 600.000 złotych haraczu państwu polskiemu, czy też może nawet 1.000.000 złotych, bo tak naprawdę nie znamy wciąż skali tego problemu, wydaje nam się zupełnie niemoralne, gdyż wygląda na zwykłe łupiestwo Rzeczpospolitej Polskiej (sztukowanie nadwerężonego budżetu państwa) na najbiedniejszych Polakach – emerytach, do tego kierujących się odruchem patriotycznym. 

Na razie czekamy wciąż na wszystkie kontakty do poszkodowanych i na kserokopie wyroków, bez których nasz prawnik nie może działać. Proces zbierania tych dokumentów przebiega opieszale. Nie wiem czy ze względu na okres świąteczny, czy też starsi ludzie kierują się jakimiś innymi przesłankami w tej sprawie. Jest  pewne, że bez ich pełnej współpracy i wbrew ich woli – obojętne z czego by wynikały ich obawy, co do nagłośnienia tej sprawy – nie zdziałamy wiele. Nie jesteśmy zorientowani zbyt dobrze w problematyce samoobrony i z tego względu nie zamierzamy mieszać się w sprawy pomiędzy polskimi preppersami i uwarunkowania środowiskowe, jakie im w codziennym działaniu towarzyszą. Z tego względu nie będziemy wykazywać większej gorliwości, niż sami poszkodowani.

Naszym zdaniem właściwa droga do załatwienia tej sprawy to prośba o ułaskawienie przez Prezydenta RP, ewentualnie rozpatrzenie sprawy ponownie na skutek pojawienia się nowych okoliczności – przez Ministra Sprawiedliwości / Prokuratora Generalnego. Według tego co mówi nasz prawnik, ażeby taka akcja była zasadna i możliwa musi od wyroku upłynąć pewien czas, około roku.

 

Póki co Życzymy Wszystkim Leśnym Dziadkom i panu Adolfowi Kudlińskiemu aby Nowy Rok 2017/7526 był dla Nich zdecydowanie lepszy niż był ten obecny.

Czekamy nadal na dokumentację i poinformujemy czytelników o dalszym biegu sprawy, gdy wydarzy się w niej coś nowego.

 

Podziel się!