Polska – Ukraina – Rosja w trzy lata po Eurorewolucji na Majdanie w Kijowie

Polska – Ukraina – Rosja w trzy lata po Eurorewolucji na Majdanie w Kijowie

flaga_polska

Mocno ubolewam, że BANKSTERSKA ZMOWA USA/UE+MOSKWA zatrzymała Ukraińską Rewolucję Wolnych Ludzi na Majdanie.

 

Tylko wypowiedzenie wojny przez ROSJĘ Władimira Putina spowodowało, że we władzach Ukrainy zamontowało się Stronnictwo Wojenne (Poroszenko+Jacyniuk i inni banksterzy) i do głosu doszedł etnos Morderców Polaków – Banderowców. Badania pokazywały, że Prawy Sektor nawet już w wyborach do parlamentu podczas wojny z Rosją miał 1% poparcia w społeczeństwie. Teraz jest inaczej. Wojna na wschodzie i Krymie spowodowała, że środowisko Wolnych Ludzi nie uzyskało poparcia wystarczającego by rządzić, za to wygrali wybory Militaryści, Złodzieje i Banderowcy, gdyż kiedy Rosjanie mordowali Ukraińców w ich własnym kraju, inaczej nie mogło się stać.

 

Jeśli Moskwa liczy, że na kanwie banderowskiego etnosu Kijowa i Rzezi Wołyńskiej poróżni Polaków z Ukraińcami to jest kompletnie już spanikowana na tyle, żeby brnąć w podstawowe logiczne błędy w swojej nieudolnej propagandzie wojennej.

852713-ukraina-flaga-657-323


Rosja chyba zapomniała, że cała Południowa Polska (Podkarpacie, Małopolska, Śląsk) to Galicyjska Wspólnota, która nigdy do 1945 roku nie utraciła ciągłości wolnej wymiany towarowej, poruszania się ludzi, wymiany kulturalnej między Polską i Ukrainą, Słowacją, Śląskiem, Czechami, Morawami, Węgrami, Rumunią, Bułgarią, Serbią, Chorwacją, Słowenią, Macedonią, Czarnogórą i Bośnią, a poprzez Austrię także z Zachodnią Europą.
Rosja zapomniała, że taki sam bliski związek miała Polska Mazowiecka (Królestwo Polskie pod rządami Moskwy) z Królewcem, Litwą, Łotwą, Estonią, Kuronią i Białorusią (powinna przecież pamiętać zasięg powstań polskich z XIX wieku), a Polska Zachodnia od Pomorza przez Wielkopolskę po Dolny Śląsk i Łużyce nigdy nie przestała mieć ciągłości kulturowej, ludnościowej i gospodarczej z Północno-Zachodnią Europą i Niemcami oraz Skandynawią. W Niemczech Mniejszość Polska do czasów Hitlera posiadała bardzo duży wpływ na politykę i stanowiła liczące się gremium. Czy KGBowcy, towarzysze Stalina i Lenina z Moskwy myślą, że nic z tego nie zostało? Tak wygląda Serce Świata – od którego Moskwa odcięła się teraz dobrowolnie rękami Putina.

UE/USA uzyskały za pomocą swojego kolegi bankstera Putina więcej niż mogli się zachodni sefardyjscy banksterzy spodziewać, a Rosja z powodu głupoty tego człowieka straciła z kolei więcej niż można się było spodziewać. Nigdy nie odzyska już wpływów na Ukrainie. NIGDY. Za to Polska już je odzyskała w 70%. Mamy w Polsce obecnie ponad 2 miliony Braci Ukraińców, którzy pieją z zachwytu że mogą tutaj żyć i pracować – i są fantastycznymi , wspaniałymi ludźmi. Ukraina i Litwa i Białoruś oraz Wołosz Rusińska to był nasz wspólny kraj Rzeczpospolita sz-Lachecka, to był kraj rodzinny części moich ojców i matek, babek i dziadków. Nigdy – jak każdy rasowy Polak – nie pogodziłem się mentalnie z utratą Lwowa, Kijowa i Ukrainy, Wilna i Białorusi, czy Węgier-Uhorza, Serbii i Chorwacji – jako mojej kulturowej Macierzy, drugiej połówki Ojczystej Lechickiej Korony Polskiej – dziedzictwa Sarmacji Europejskiej i Jagiellonów.

Polska nie pozwoli nikomu szargać Ukrainy czy Węgier, czyli Kresów własnej tradycji historycznej, obyczajowej i kulturowej, ale także Polska nie może pozwolić na uprawianie etnosu narodowego Ukrainy na trupach ludobójczo zamordowanych na Wołyniu Polaków.

Ubolewam że sefardyjska banksterka Moskiewsko-Waszyngtońsko-Brukselska tak załatwiła Ukrainę, i rewolucję Wolnych Ludzi, że teraz mają przed sobą 20 lat ciężkiej doli i starań, żeby stanąć na nogi i żeby ich nie rozkradli tak jak próbowali rozkraść Polskę. Ale prędzej czy później staną na nogi i etnos banderowski zostanie odrzucony.

Polska nie została rozkradziona i nigdy już nie będzie przez sefardyjczyków i innych banksterów rozkradziona – coś za coś, straty ponieśliśmy ciężkie, ale osiągamy właśnie ten założony pułap rozwoju, który pozwoli nam te straty sobie odbić i stanąć na naprawdę wysokiej pozycji wśród krajów świata – łącznie z naszymi sojusznikami z Międzymorza. Ukraina znów stała się polska – kulturowo, mentalnie – oni widzą w nas wzorzec dla swojego postępowania politycznego i przemian społecznych, mimo że rządzą tam teraz Banderowcy Oligarchy Poroszenki sprzężonego interesami z Putinem.

Zwykli Ukraińcy widzą wzorzec do postępowania i rozwoju w Polsce, a nie w Moskwie.

Stało się. A Rosja gdyby nie miała satrapy i idioty Putina u steru, mogła się zachować jak prawdziwy przyjaciel, dać więcej pożyczek niż sefardyjczycy, dać lepsze warunki zakupu gazu niż Białorusi – miała mnóstwo pokojowych instrumentów – i nie doszli by banderowcy do głosu i Rosja miałaby perspektywy na Ukrainie.

No ale satrapa wiedział, że jak pokaże Rosjanom że mogą tak jak na Ukrainie – choćby krwawo, ale mimo wszystko tanio – przejąć władzę od KGB/GRU w ręce demokratycznie wybranych reprezentantów w Rosji, no to już koniec rządów rosyjskiej mafii i rosyjskich Aszkenazi.

Wystarczyło popatrzeć na Polskę i wyobrazić sobie co się zaraz w Polsce będzie działo, dokładnie to co się tutaj dzisiaj dzieje, żeby pan Władymir Putin ze..ał się w portki i zaczął strzelać na oślep Zielonymi Ufoludkami w Wolność Ukrainy, w przyjaźń słowiańską, we Wspólnotę Słowian.

Teraz może sobie KGB/GRU urządzać w Moskwie Zjazdy Wszechsłowiańskie dla Idiotów, tylko że żaden porządny Słowianin, który nie bierze z Moskwy kasiory jako V Kolumna Kremla, tam się nie pojawi. A Międzymorze zbliża się wielkimi krokami – gospodarczo, ludnościowo już teraz silniejsze od Moskwy, a z pomocą Chin i USA także silniejsze od niej już teraz wojskowo – nie do ugryzienia dla tego Kundla z KGB.

Ukraina przejdzie swoje, może nawet szybciej niż myślimy. Właśnie Stowarzysza się z UE i Ukraińcy będą do Uni wjeżdżać na dowód osobisty, bez wiz. No i co na to piewcy PUTINA i jego zasranej polityki. Krew aż gotuje się na rękach Moskwy i cały świat patrzy. Patrzy i widzi, że nie ma w Moskwie czego szukać bo to najgorsza satrapia na świecie – gorsza na pewno niż w Chinach – bo sięga do wojennych wzorców niszczycielskich w Syrii, które nie są już z naszej epoki – są czystym szaleństwem zbiorowego mordercy. Z kimś takim do stołu się nie siada – i cały świat to temu aparatczykowi komunistycznemu pokazuje każdego dnia.

Ci którzy, liczą na Trumpa, że odpuści Moskwie są kompletnymi politycznymi imbecylami. Zbliża się czas negocjacji o bezwarunkowej kapitulacji Moskwy i Upadku Putina. A negocjatorów mają USA znakomitych. Pierwszy z nich burmistrz NY Giuliani, już odbył pierwszą wizytę w Europie – ale w Warszawie a nie w Moskwie.

Pamiętajmy też, że Ukraina bardzo uważnie przygląda się Polsce i Polakom i to zarówno z zewnątrz z perspektywy Kijowa, jak i z wewnątrz, z setek miast i miasteczek, w których żyją teraz u nas Ukraińcy. Mam od nich bardzo bezpośrednie relacje. Uczą się choćby w szkole w której uczy moja żona. To zamożna klasa ucieka z Ukrainy, nie chcą stracić tam swoich majątków. Ich dzieci chodzą do prywatnych szkół – do najlepszej w Krakowie im.  Józefa Piłsudskiego, w której uczy moja żona, gdzie można za grube pieniądze otrzymać edukację od podstawówki, aż do końca liceum. Doskonale integrują się z Polakami i nie ma najmniejszych zgrzytów. Ukraińcy pracują na moim osiedlu w sklepach jako kasjerzy i w hipermarkecie Geant, w punktach Kodaka i dosłownie wszędzie (o budownictwie nie wspominam, bo u mojego prezesa Turleja już w roku 2006 pracowały brygady Ukraińców), w służbie zdrowia, jako pomoc domowa dla niepełnosprawnych i starych ludzi. Robią w Polsce to co Polacy, którzy wyjechali, robią głównie na Zachodzie. Jestem pewien, że widzą też i pilnie obserwują rozwój Ruchu Wolnych Ludzi , zwłaszcza młodzi Ukraińcy, a Ruch Wolnych Ludzi daje im przykład, jak działać i w jakim kierunku iść. Sukces wyborczy Ruchu Wolnych Ludzi, czyli Ruchu Kukiza i samego Pawła Kukiza w poprzednich wyborach prezydenckich  jest dla nich drogowskazem, jak zmieniać własną ojczyznę i czego się wystrzegać. Napisałem, że czeka Ukrainę 20 ciężkich lat, ale przecież czasami udaje się zrobić coś na skróty – na Euromajdanie naprawdę byli blisko, żeby przeskoczyć całą epokę. Ale widać Banksterka Światowa wciąż jeszcze nie odpuszcza. Być może poza ceną krwi, którą już płacą będą musieli zapłacić sefardyjczykom także majątkiem narodowym – tak jak płaciła zrujnowana do cna przez komuchów Polska.

Tak to wszystko wygląda, dzięki głupocie towarzysza Putina i jego ferajny z Kremla w 3 lata po Eurorewolucji na Majdanie w Kijowie.

http://wpolityce.pl/polityka/319536-prezes-pis-spotkal-sie-z-bylym-burmistrzem-ny-rudim-giulianim-rozmawialismy-o-gospodarce-wyszla-oferta-ktora-pozwolilaby-polsce-byc-krajem-niezaleznym

http://kresy24.pl/kijow-sie-zreflektowal-przywola-do-porzadku-swoich-krzykaczy-w-polsce/

https://pl.wikipedia.org/wiki/Euromajdan

 

flaga rosji

Podziel się!