NTV – Janusz Zagórski: Republika Ślężańska na Polak Potrafi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

Studio NTV Sobótka i Projekt Republiki Ślężańskiej

https://polakpotrafi.pl/projekt/studio-ntv-sobotka-?utm_source=fb_share

        Nazywam się Janusz Zagórski. Od kilkudziesięciu lat w różnej formie inicjuje i prowadzę niekonwencjonalne, oddolne działania obywatelskie. Przed 25 laty rozpocząłem ich nowy etap angażując się w zdobywanie i propagowanie wiedzy alternatywnej: niewyjaśnione zjawiska i fenomeny, ukryta historia świata, patologie współczesnej władzy itp. Dominującą formą aktywności stała się dla mnie niezależna działalność dziennikarska.

         Zainicjowałem i prowadziłem wraz z przyjaciółmi w latach 2004 – 2007 pierwsze w Polsce studio telewizji internetowej nadającej program live. Było to w słynnym Wylatowie, gdzie powstawały dziwne znaki w zbożu i manifestowało się wiele zjawisk paranormalnych.

Zbiórka Studio NTV Sobótka - Republika Ślężańska

Potem zacząłem nadawać na żywo swoje własne programy z mieszkania prywatnego i lokali zaprzyjaźnionych osób, by w 2012 roku założyć własne studio w centrum Wrocławia i emitować 2 godziny audycji online w powszednie dni tygodnia. Uformowała się niepowtarzalna w swoim charakterze, oparta o prace zespołową, telewizja obywatelska – niezaleznatelewizja.pl (popularnie NTV) z kontem na YouTube o tej samej nazwie. Obecnie konto to subskrybuje ponad 50 tysięcy osób.

Projekt Studio NTV Sobótka - Republika Ślężańska

  Od wielu lat, spotykamy się na corocznym Zlocie Wolnych Ludzi – „Harmonia Kosmosu” w Masywie Ślęży.

   Kampania crowdfundingowa Studio NTV Sobótka - Republika Ślężańska                         Zbiórka Studio NTV Sobótka - Republika Ślężańska

Teraz po raz pierwszy w historii naszej telewizji odważyliśmy się zwrócić bezpośrednio do Was na portalu Polak Potrafi z wielką prośbą o wsparcie finansowe naszego nowego projektu stworzenia drugiego studia NTV w miejscowości Sobótka oraz rozpoczęcie tam niezwykłego przedsięwzięcia pod nazwą Republika Ślężańska. Przez cztery lata istnienia telewizji niezależnej NTV, mogliśmy wiele razy liczyć na Waszą hojność.

Dziękujemy Wam za to z całego serca.

Projekt Studio NTV Sobótka - Republika Ślężańska

          Dzięki niej zrealizowaliśmy ponad cztery tysiące programów na różne fascynujące tematy, które media głównego nurtu często pomijają lub przedstawiają w fałszywym świetle. Przez te lata staraliśmy się być otwarci na ludzi pełnych pasji, którzy reprezentowali często bardzo kontrowersyjne poglądy. Stworzenie drugiego studia Niezależnej Telewizji służyć ma przede wszystkim nawiązaniu głębokich i szerokich kontaktów z mieszkańcami Masywu Ślęży, by razem z nimi środowisko alternatywne mogło stworzyć bezprecedensową jak na dzisiejsze czasy przestrzeń wolnych ludzi.

więcej: https://polakpotrafi.pl/projekt/studio-ntv-sobotka-?utm_source=fb_share

Youtube

 

Podziel się!