Przebudzenie Mocy Czakramu Wawelskiego!

Przebudzenie Mocy Czakramu Wawelskiego!

czakram

czakram2

https://secure.avaaz.org/pl/petition/Minister_kultury_i_dziedzictwa_narodowego_Prezydent_miasta_Krakowa_Zadamy_otwarcia_CZAKRAMU_WAWELSKIEGO_w_kaplicy_sw_Ger/?pv=3

Zainicjowana przez MŁODYCH z KRAKOWA może zostać wsparta podpisami przez każdego kto uzna to za stosowne właśnie pod tym linkiem. Można ją też rozpowszechnić na FB czy innych potralach społecznościowych. Ja osobiście już ją wsparłem, a sądzę że każdy Wolny Człowiek w Polsce i każdy Wolny Polak gdziekolwiek na świecie powinien tę akcję wesprzeć, bowiem to co wyczyniają władze Zamku Królewskiego na Wawelu od lat, wspólnie z Opatem Katedry Wawelskiej jest skrajnie sprzeczne nie tylko z ideą państwa wielowyznaniowego – równego dla wszystkich obywateli, ale także sprzeczne z interesem Krakowa i regionu Małopolski, których władze mają za zadanie miasto i region PROMOWAĆ i ROZWIJAĆ.  Ci ludzie działają też bez żenady nie licząc się z prawami innych, choćby do swobodnego dostępu do dziedzictwa narodowego Wszystkich Polaków. Działają wbrew zasadom demokracji, a to już dotyczy każdego obywatela Polski, każdego Polaka. Uczynili sobie z WAWELU SWÓJ PRYWATNY FOLWARK.

 

Myślę, że wszyscy sympatycy Zrzeszenia Słowian, z których pomocą mam nadzieję doprowadzimy też do postawienia na Ślęży Nowego Świętowita, powinni poprzeć także tę petycję, niezależnie od tego co kto myśli o AVAAZ.

 

Podziel się!