13 grudnia 2015 – WIELKA ZMIANA: Słowo staje się Ciałem!

WIELKA ZMIANA: Słowo staje się Ciałem!

POSTKOMUNA I NIEMIECKA AGENTURA W POLSCE TRZESZCZĄ W SZWACH

flaga_polska

Drodzy Przyjaciele, WOLNI LUDZIE, Wolni Polacy

Na naszych oczach i za naszym udziałem dokonuje się w Polsce WIELKA ZMIANA.

Jak wielokrotnie w przeszłości pisałem nie ma procesów nieodwracalnych i tylko ludzie ograniczeni do materialistycznego postrzegania RzeczyIstności (którą nazywają przyziemnie rzeczywistością) mogli sobie naiwnie wyobrażać, że wydarli Polskę Polakom i zawładnęli nią niepodzielnie Na Zawsze – budując na fundamencie kłamstwa Okrągłego Stołu swój aksamitny, a w istocie faszystowski (bankstersko-iluminacki) reżim.

Jaśnie Oświecony Salon Warszawski ze swoim słynnym Kandelabrem zaczyna rozumieć, że sam siebie wywiódł na manowce i zbudowany przezeń Gmach Kłamstwa i Propagandy Systemu Pan-Niewolnik upada.

Zrozumiał też wreszcie, że przez swoją pazerność i brak respektu wobec Narodu Polskiego zapędził się w kozi róg. Wokół Kandelabra zgromadziła się wcale liczna grupa jego zaciekłych obrońców, którzy wiedzą co mają do stracenia, wiedzą też,  że jest to bój ich ostatni, bój na śmierć i życie. Dzisiaj ta faszystowska banda, która zawsze wiedziała lepiej co jest dobre dla Polski i Polaków i czyniąc to „dobro” rozkradała ją oraz rozprzedawała Swoim i OBCYM, wie już także, że jej dni są policzone.

Jak napisał dawno temu, jeszcze w czasach głębokiego PRLu, mój teść Stanisław Pagaczewski w bajce dla dzieci „Gospoda pod Upiorkiem” (gdzie tytułowa „gospoda” to alegoria Polski zasiedlonej przez komunistyczne upiory): „Tego kto uczepił się Kandelabra nie trzeba z niego ściągać. Prędzej czy później sam spadnie”.  Komunistyczna cenzura wykreśliła skrzętnie te słowa. Ale dzisiaj  powiedzenie to jest aktualne jak nigdy i powinno być przestrogą dla wszelkiej maści uzurpatorów.

Tak właśnie „spadł” w maju 2015/7524 Strażnik Kandelabra Komorowski, tak „spadł” sam Kandelabr – czyli Ład Okrągłostołowy w wyborach listopadowych do Sejmu 2015/7524. Ruch Kukiza jest pierwszym nieokrągłostołowym ugrupowaniem w Sejmie.

Moi Przyjaciele, WOLNI LUDZIE, Wolni Polacy

Prawo i Sprawiedliwość nie jest naszą partią, ale pokazało już w tym krótkim czasie, że Słowo jakie głosiło w Wyborach wciela oto w Życie, czyniąc przy jego pomocy nową organiczną tkankę, CIAŁO Nowego Społeczeństwa, Nowej Polski, czyniąc swoim działaniem ZMIANĘ.

Nasz Ruch, Ruch Społeczny Kukiza i my wszyscy, Wolni Ludzie, Wolni Polacy popieramy w pełni tę Zmianę. Dzisiaj kiedy Sowiecka Postkomuna służąca od 75 lat Moskwie i Proniemiecka Banksterka Antypolska próbują przy pomocy niepolskich (niemieckich, amerykańskich, francuskich – po prostu  banksterskich, przynależnych do NWO) mediów reżimowych wyciągnąć Polaków na ulicę w obronie „demokracji” czyli New World Order i całkiem jawnie uprawiają już zdradę narodową wzywając na pomoc czerwonych bandytów z Niemiec i z Rosji, MY WOLNI LUDZIE NIE MOŻEMY STAĆ BIERNIE Z BOKU.

Włączmy wszystkie nasze siły (fizyczne, organizacyjne i mentalne) by pomóc Wielkiej Zmianie w Polsce. Jak widzicie Polska jest Sercem Świata i to co tutaj się dzieje budzi szeroki oddźwięk we wszystkich stolicach, na wszystkich kontynentach. Świat ma Świadomość Miejsca Polski w Wielkiej Zmianie.

To co zbudujemy w Polsce na fundamencie Wyborów i nowego Sejmu proklamowanego 12 Listopada 2015 roku może być wzorcowe dla całego Świata. Porządek w Naszym Własnym Domu jaki właśnie wprowadzamy to jest Wielkie Oczyszczenie i właściwy krok w ustanowieniu tego Wzorca.

Nie ma jednak takiej możliwości, żeby przy Wielkim Sprzątaniu nie pobrudzić sobie rąk. Wolni Ludzie nie rządzą w Polsce, więc to nie im przyszło ubrudzić sobie ręce postsowieckim pomiotłem, proniemiecką agenturą i międzynarodowym banksterstwem rozpanoszonym w kolonii zwanej Polską (w państwie teoretycznym). My jednak musimy to czyszczenie wspomóc na ile nas stać.

Polacy dobrze zapamiętają nasz udział w oczyszczaniu kraju ze złodziei, oszustów politycznych i zdrajców narodu. Bez tej naszej pełnej pomocy i zaangażowania Zmiana jest zagrożona.Stało się tak na skutek błędów popełnionych przez PIS w sprawie Referendum 6 Września 2015/7524. Brak poparcia przez PIS i Prezydenta RP Ruchu Wolnych Ludzi i Ruchu Kukiza w Referendum, osłabił wynik wyborczy Ruchu Kukiza. PIS pozbawił się tym fatalnym posunięciem możliwości posiadania (przez Obóz Reformatorski jako całość) większości konstytucyjnej.  Mamy świadomość tego ciężkiego błędu PIS wynikłego z nadmiernej pewności siebie jego przywódców. Jednak teraz nie czas na rozmowę o kolorach w łazience, kiedy bandyci otaczają Nasz Dom  szykując się do kolejnego złodziejskiego kroku. Tym razem nie będą już Naszego Domu okradać, chcą nam go ukraść w biały dzień, na oczach sprzyjającego im Zachodu i Moskwy opanowanych przez banksterów i popleczników NWO.

Wyciągając na ulice Warszawy swoje banksterskie mięso armatnie, Lemingów, upapranych w bezprawiu ostatnich lat i masowym złodziejstwie oraz zdradzie  POpleczników Systemu Pan-Niewolnik, a także urzędników, którym grożą zwolnienia i pracowników aparatu propagandy medialnej, organizatorzy tej hucpy zwanej Komitetem Obrony Demokracji (a czemuż to nie Komitetem Obrony Robotników, jak niegdyś kolego Michnik?!) wrzeszczą o Majdanie w Warszawie! W istocie ten ich „Majdan” miałby utrwalić raz na zawsze ich stan posiadania, ich uwłaszczenie przez kradzież majątku narodowego Polaków, ich zawłaszczenie państwa polskiego na rzecz Obcych, na rzecz Światowego Banksterstwa i NWO!

Dzisiaj, My Wolni Ludzie i Ruch Wolnej Polski wychodząc na ulice w manifestacjach wspólnych z Katolickimi Patriotami i Ruchem Narodowym w obronie rządu PIS i Prezydenta RP musimy powiedzieć tym zdrajcom Polski – DOSYĆ!

Dosyć rozkradania Polski!

Dosyć kłamstwa i nowomowy!

Dosyć wysługiwania się obcym ze WSCHODU I ZACHODU!

Dosyć już waszego Oświeconego Terroru!

Dosyć filozofii wyprzedaży Polski banksterom światowym i imigrantom!

Dosyć rozpanoszenia postkomuny oraz moskiewskiej i niemieckiej agentury!

Dosyć robienia z Polski trzeciorzędnego kraju kolonialnego i pośmiewiska narodów świata!

Dosyć Niewolnictwa w Polsce!

 

Wolni Ludzie! Wolni Polacy! Przyjaciele!

Zróbmy dziś wszystko żeby utrzymać w mocy wprowadzane obecnie Zmiany, bo są one DOBRE, są pierwszym krokiem, niezbędnym do dokonania przez Polaków i Polskę naprawdę Wielkiej Zmiany w najbliższej możliwej przyszłości.

 

Kiedy faszyści maszerują ulicami Warszawy krzycząc Konstytucja i Demokracja, nie możemy siedzieć w domu i dyskutować o kolorach!

flaga_polska

Każdy może wrzucić swój kamyk do ogródka Białczyńskiego, jak i do innych ogródków ludzi, którzy czynnie działają, piszą, prezentują Wiedę i Wiodą ku Novemu: Szydłowskiego, Mrozińskiego, Kossakowskiego, Jabłońskiego, Jóźwiaka, Surdewa, Jarka z Bielska,Tarana, Święckiego, Izabeli Litwin, Bedrowicza, Nogala, Zagórskiego, Zięby, Jędryska-Oriona, P. Kukiza, K. Dudkowskiego, P. Kudryckiego, Sprzyjaciół, Chrzanowskiego, Hapona, Opolczyka, R. Helebrandta, Doroty Bałuszyńskiej-Srebro, Małgorzaty Brzozy, K. Lewandowskiego, Krystyny Maciąg, Białej Wody, P. Runiki, Żarislava Śvickiego, czy Jerzego Przybyła.
Bedą to jednak naprawdę tylko drobne kamyczki, które w żaden sposób nie zaprzeczą ogromowi dokonanego przez nas wszystkich wspólnie dzieła Wolnych Ludzi. Nie naruszają one konstrukcji ani struktury tych ogrodów i budowli. Co najwyżej wytyczą wyraźniej grządki i ścieżki. Niech drobne niedoskonałości nie przysłaniają nam wielkiej pracy mentalnej jaka dokonała się w nas i przez nas w świecie, w Polsce i w Polakach dzięki uruchomieniu Wielkiej Zmiany.
Przytoczyłem tutaj tylko kilkadziesiąt nazwisk Wolnych Ludzi, którzy budują Gmach Wielkiej Zmiany w Polsce i na świecie. Ci których nie wymieniłem wybudowali równie wspaniałe własne gmachy i ogrody Wielkiej Zmiany. Gdybym chciał wymienić ich wszystkich, choćby tych z wolnych niezależnych telewizji (byłaby ich ponad setka), tych którzy dają nam możliwość zmiany trybu życia i odzyskania zdrowia (byłaby ich kolejna setka), otwierają przed nami prawdę o dziejach i polityce (znów ponad setka) i świadomości (jeszcze jedna setka), prowadzą mozolnie liczne blogi i media (kilka setek) – to nie skończyłbym tej litanii chyba do samych świąt albo i do nowego roku.
To jest miara Wielkiej Zmiany jakiej dokonaliśmy i jaka się dokonuje. Dziękuję wam wszystkim. Za waszą sprawą powstaje Zaczarowany Ogród, Niezwykły Pałac Wolnej Ludzkości. Rozsiani po całym kraju i po świecie tworzycie prawdziwą intelektualną STOLICĘ Nowej Polski – jej fundament i zwieńczenie.
Nie pozwólmy Postkomunie i Okrągłostołowcom, Banksterstwu i Obcym Agenturom  zniszczyć dorobku Wielkiej Zmiany!

Dzisiaj, 13 grudnia 2015 roku, w kolejną rocznicę wprowadzenia w Polsce Stanu Wojennego przez promoskiewski reżim zdrajców Polski wszelkie demonstracje poparcia rządu i Prezydenta RP, działania mentalne w obronie Novego, wszelka aktywność z Naszej Strony ma olbrzymie znaczenie dla kraju.

Wiem, że WY o tej naszej sile wiecie lepiej niż ktokolwiek inny, i że potraficie ją skutecznie w sobie i w narodzie uruchomić!

flaga_polska

Z archiwum – komunikat z 02 01 2010 roku

Moja inspiracja z digart: autor – !aspius – tytuł: „Ślepa Sprawiedliwość”

Podziel się!