W rocznicę Powstania Listopadowego – List do Pana Młota i innych podobnych mu Polaków.

W rocznicę Powstania Listopadowego – List do Pana Młota i innych

Powstańcze dzieje szlacheckiej rodziny Sulimirskich można poznać tutaj. To tylko jeden z tysięcy przykładów takich rodzin.

Masonka, lesbijka, wyznawczyni buddyzmu… tak to rzeczywiście bardzo słowiańskie, Ciekawe jak zareagowali by nasi przodkowie żyjący według starych bezwzględnych zasad rodowych na taką personę. Panie Czesławie czy to tylko w imię antyklerykalizmu wpada pan w objęcia żydów ,dewiantów i innych śmiertelnych wrogów Ariosłowiańskiej spuścizny genetycznej i kulturowej czy może chodzi o coś więcej? Przecież w ten sposób wypacza pan prawdziwy etos słowiański a sam szufladkuje się jako zwykły sekciarz oderwany od rzeczywistości.

Dyskusja spod artykułu o zamachu w Paryżu

Odetchnąłem z ulgą jak pan powiedział o ”rasowych chrześcijanach” bo to daję iskrę nadziei że do pana przyznam bardzo bogatej świadomości dotrze w końcu i znajdzie bezpieczną i zasłużoną przystań myśl o rasowych Słowianach. No chyba że ta pula semickich genów rodem z ”Piwnicy pod Baranami” jest w Panu tak silna, że niszczy w zarodku każdy przejaw rozsądku,
Moim zdaniem Watykan już dawno został przejęty przez masonerię czego dowodem jest lewicowy papież ,zresztą JP2 nie był lepszy bo to on właśnie bocznymi drzwiami wpuścił hordy starszych braci którzy zawiadują tym wielkim majątkiem.
Odnośnie samobójczej moralności i autodestrukcyjnego pseudo humanizmu stojącej nad przepaścią, rządzonej przez lewaków Europy odsyłam do wizjonerskiej lektury „Obóz Świętych” Jeana Raspaila, mimo że monarchistą i chrześcijanin to książka warta uwagi, polecam. Jeśli chodzi o Putina to nie mogę go rozgryźć ale wydaje mi się że Poganie mają tam się lepiej niż w Polsce ale nie ważne nie chcę żeby Pan myślał ze czepiam się tak z urzędu , ja tylko próbuję pańską osobę uświadomić że istniała i istnieje grupa ludzi wiernych misterium Krwi, którzy w jej obronie prowadzili także i bezpośrednią walkę, Krew i Honor to najwyższe wartości z którymi utożsamiam etos Aryjczyka-Słowianina. Jakże wiele ciekawych artykułów odnajdowałem niegdyś na Pana blogu, jakże wyrazista była misja odkłamywania odebranej Słowianom historii i mitologii, wydobywania ich z kompleksów. Badania genetyczne, które rzuciły nowy blask. I raptem cios… krew i pochodzenie etniczne nie ma żadnego znaczenia, Słowianie hipisi, wolnościowcy i humaniści w brutalnym świecie miecza i prawa silniejszego. To tyle, pozdrawiam.

 

List do Pana Młota i innych mu podobnych na rocznicę Powstania Listopadowego

Wysłany 19.11.2015 o 8:15 | W odpowiedzi na Młot.

Panie Młot: „Za WOLNOŚĆ Naszą i Waszą”, „Szlachcic na zagrodzie równy Wojewodzie” to nie są jakieś żartobliwe hasełka tylko istota aryjskiej WOLNOŚCI. Nie jakiejś namiastki wolności, która odrzuca jakichś nierasowych Polaków albo nierasowych Słowian.To jest absolutnie podstawowa zasada Słowiaństwa, bo Słowianin to z istoty Człowiek Wolny i Wolny Wojownik, a przede wszystkim WOLNY DUCH!

Jest pan bez wątpienia wielkim patriotą, ale co będzie jeśli zbada pan sobie haplogrupę i okaże się, że to jest E – Afrykańska? Podobno Hitler miał właśnie taką, a niektórzy przypisują mu J – semicką. Może to hucpa a może nie, ale gdyby tak się okazało musiałby pan chyba popełnić sepuku, bo pan takiej wizji nie przyjmuje.

A jednak znaleziono w Alpach Otziego sprzed 3300 lat p.n.e. i okazało się że ma haplogrupę G. Dzisiaj jego potomkowie myślą że są Polakami albo Niemcami, albo Francuzami już od kilkuset pokoleń licząc po 25 lat na pokolenie. I co? Mają prawo te tysiące, a może dziesiątki i setki tysięcy jego dzieci (np. Dżyngis Han miał tysiące i to Europejskich potomków) prawo czuć się Polakami, czy nie?! A sobie dałby pan takie prawo czuć się Polakiem gdyby miał pan hg E?

Trochę wyobraźni a zrozumie pan, że Jan Matejko w pierwszym pokoleniu po urodzeniu z niemieckiej rodziny był Polakiem większym niż chłopstwo o hg R1a, które za drobną opłatą rezało szlachtę polską po powstaniu w Republice Krakowskiej w 1848, albo ta dzika mieszczańska tłuszcza, która razem z Jezuitami paliła domostwa Braci Polskich i książki z poezją Jana Kochanowskiego na Krakowskim Rynku, w ramach kontrreformacji.

ZROZUMIE PAN, ŻE WOLNOŚĆ UMYSŁOWA NIE MA HAPLOGRUPY I PIWNICA POD BARANAMI JEJ NIE MIAŁA, ANI KORNHAUSER, ANI SZYMBORSKA, ANI MIŁOSZ. Gdyby ich pan znał z bliska to  zrozumiałby pan, że dla nich liczyła się tylko sztuka i WOLNOŚĆ TWÓRCZA – WOLNOŚĆ SZTUKI – WOLNOŚĆ DUCHA POLSKIEGO, NIEUJARZMIONEGO, żadną Cenzurą, i pojąłby pan być może, że byli patriotami nie mniejszymi niż pan.

To, że Miłosz odżegnywał się od Polski a czuł się Litwinem, wybrał życie w WOLNOŚCI, żeby stworzyć to co stworzył, a nie dzielił losu Iłłakiewiczówny w Polsce, niczego mu nie ujmuje. Zostawił Polsce i Polakom wielkie dzieło – wzorzec, który mówi, że można być wolnym nawet, jeśli czerwony faszyzm zmusza cię do emigracji, bo nie chcesz razem z nim ręka w rękę uczestniczyć w zbrodni.

Szymborska niestety nie wyszła z tej próby obronną ręką, ale przecież nie prosiła się o sławę ani nagrody – to dali jej inni widząc w jej dziele wielką wartość. Młodość bywa radykalna i młodzi ludzie dają się czasami łatwo uwieść oszustom. Ja znałem Szymborską z dosyć bliska. Myśli pan, że ci według pana zażydzeni artyści z Krakowa, stosowali jakieś kryteria rasowe, albo ideowe przydzielając mi pomoc i stypendium, kiedy Stowarzyszenie Pisarzy Polskich było od 1981 do 1989 zdelegalizowane? Nie, oni wiedzieli co napisałem i dlaczego moje książki leżą w KC PZPR z negatywną pieczątką Cenzury PRL oraz że moja rodzina z małymi dziećmi przymiera głodem.

Mnie pan nie wmówi tych bajek, że Szymborska to zdrajczyni, bo znam z własnego doświadczenia jej postawę z tych lat i wiem co myślała o Wolności i Niewoli. Że zbłądziła w młodości? A kogo nie zwiedli Czerwoni swoją ideologią WOLNOŚCI – jeszcze teraz w 2015 sporo Lemingów, zwiedzinych ich retoryką wolnościową  zagłosowało na Postkomunę (PO + ZLew).

To bardzo dziwne jak ludziom, którzy nie wnieśli takiego, albo nawet żadnego wkładu do kultury polskiej łatwo przychodzi odsądzać od czci i pluć nawet na wieszczów i całą ich twórczość, nawet takich jak Mickiewicz, czy mason Słowacki! O Rodziewiczównej, lesbijce, już nie wspomnę. Zagadkowa rzecz? O co chodzi? Tylko Szukalski się liczy, czy też nie, bo wyjechał do USA?! Kopernika też pan kopnie w tyłek, bo  być może ma złą haplogrupę? To mi wygląda wręcz na jakiś masochizm, bo rzeczywiście wśród postępowych umysłów co drugi był co najmniej masonem, jeśli nie odważył się na jeszcze głębsze zerwanie z post-rzymskim kościołem katolickimi będącym piewcą NIEWOLNICTWA DUCHOWEGO i PAŃSZCZYZNY i pójście w ateizm – Gombrowicz, Witkacy, utopijny socjalizm jak Tuwim czy Gałczyński, czy Broniewski, pogaństwo-rodzimowierstwo jak Szukalski, albo satanizm – jak Przybyszewski.

Ludzie którzy odmawiają innym ludziom WOLNOŚCI poglądów i bycia Polakami z pewnością Panie Młot nie należą do Ruchu Wolnych Ludzi i Wolnej Polski. Nie należą też do naszego Zrzeszenia Słowian bo Słowianin to z istoty WOLNY CZŁOWIEK.

Duch Wolnego Człowieka i walka o Wolność Człowieka, o Wolność Polaków nie ma koloru skóry ani grup krwi. To aryjski priorytet i byłoby fajnie jeśliby pan to zaakceptował. Ma pan wolność do swojego chrześcijaństwa, ale od nas Wolnych Ludzi nie dostanie pan wolności do rezania tych, którzy czują się tak jak pan Polakami i identyfikują się, tak jak pan, z dziejami Słowian, służą Nadwiślańskiemu Ośrodkowi Władzy, a mają haplogrupę G, J, E, I albo jeszcze inną bardziej egzotyczną. Do tego żeby być Polakiem nie trzeba być według mnie katolikiem ani nawet chrześcijaninem, wręcz mozna być  przeciwnikiem  judeo-chrześcijanstwa, jako obcej narośli na aryjskiej świadomości Polaków, niosącej im duchowe niewolnictwo.

Gdyby nie te wszystkie odsądzane od czci postępowe ruchy w Europie, gdyby nie ta Masoneria i Powstanie Listopadowe 1830, Rewolucja Krakowska 1848, Powstanie Styczniowe 1863 czy Powstanie Warszawskie 1944, powstanie Poznańskie 1956 i Powstanie Gdańskie 1970, to być może dzisiaj nie byłoby Polski w ogóle, albo byłaby Polska w dalszym ciągu z pańszczyzną i 70% analfabetyzmem, za to bez języka polskiego. Tak, jak są dzisiaj Łużyce.

Zgadzam się z panem, że dzisiejszy system społeczny wiele się od niewolnictwa i pańszczyzny nie różni, ale jednak różni się wystarczająco i można ten system zmienić przy woli ogółu Polaków, w IV Rzeczpospolitej Polskiej.

Proszę też zapamiętać Panie Młot, że najlepszym bo najskuteczniejszym orężem walki  w historii okazało się SŁOWO, a więc upowszechnianie Prawdy i Wiedzy, a nie Sierp ani Młot. Panowie Słowa będą zawsze górą nad Panami Młota.

 

 

W odpowiedzi Panu Młotowi i jemu podobnym z dyskusji o Rodziewiczównej;

Wysłany 09.11.2015 o 20:28 | W odpowiedzi na Młot.

Drogi panie Młot
Niech pan sobie przeczyta Dewajtis i inne książki Rodziewiczówny a potem dopiero wypowiada się co do patriotyzmu „dewiantów”, „żydów” i innych, jak pan to określa, „śmiertelnych wrogów Ariosłowiańskiej spuścizny genetycznej i kulturowej”.

Byłoby dobrze gdyby formułując insynuacje w kierunku osoby, która od 35 lat walczy z wrogami ariosłowiańskiej spuścizny genetycznej i kulturowej oraz propaguje ariosłowiańską i polską starożytną tradycję i spuściznę kulturową i genetyczną, podpisał się pan imieniem i nazwiskiem. Potem byłoby też dobrze, żeby pan zaprezentował czytelnikom swoją własną równie bogatą spuściznę i dokonania w tej dziedzinie.

Mógłbym zlekceważyć pana głos a nawet go zbanować jako anonimową insynuację będącą czystym hejterstwem, ale czasami lubię się poboksować z takimi „pewniakami”, którym się zdaje, że zjedli na tyle rozumów, iż mogą mnie skutecznie zaatakować i „sprzedać” innym te swoje umysłowe wypociny szkalujące Białczyńskiego. Rozumiem, że pana to bardzo boli, że Bracia Polscy i masoni pomogli przetrwać pogaństwu w Polsce, ale cóż, takie są fakty. Przecież wie pan na pewno, że gdyby nie masoni Juliusz Słowacki i Adam Mickiewicz i gdyby nie poganin Jan Kochanowski to Polska kultura byłaby uboższa o kilku niezaprzeczalnych wieszczów narodowych, a młodzi Polacy w szkołach nie mieli by prawdopodobnie na języku polskim żadnych lektur do przeczytania. Czy mam wymienić wszystkich masonów za ojcem Rydzykiem i wszystkich żydów za BUBLEM?

Kochany panie Młot, czy aby nie jest pan tym Młotem co bierze swoje pseudo od tego Młota co był na Czarownice, a zwano go Hexenhamer? Gdyby pan czytywał ten blog a nie był po prostu kościelnym funkcjonariuszem od cenzury to wiedziałby pan, że to jest blog Wolnych Ludzi, a nie ksenofobicznych narodowców kościółkowych.

Może pan sobie szufladkować do woli, ale powinien pan mieć świadomość, że jeżeli już się pan publicznie odzywa atakując kogoś, to z drugiej strony w każdym słowie i zdaniu przedstawia pan siebie samego i obnaża własne kompleksy. Ani z pana Słowianofil, ani Słowianolub, tylko zwykły zakrystianin. Wdruk watykański tak mocno ogranicza panu pole widzenia, że nawet pan nie łapie, iż sam jest „sekciarzem oderwanym od rzeczywistości”. Proszę się obudzić i skontaktować bezpośrednio z Bogiem, bo za pomocą tych pasożytów z kruchty nigdy pan sobie z nim nie pogada i oczy się panu nie otworzą.

Na koniec jeszcze jeden cytat z pana wypowiedzi bo jest wielce wymowny i obnaża pańską naturę w 100%.

Oto on: „Masonka, lesbijka, wyznawczyni buddyzmu… tak to rzeczywiście bardzo słowiańskie.”…

Tak drogi panie Młot (na Czarownice) to jest bardzo słowiańska cecha – tolerancja i wolność człowieka. Ta tolerancja i wolność polska jest słynna na całym świecie, a raczej była słynna do czasów kontrreformacji, kiedy to Towarzystwo Jezusowe paliło książki Jana Kochanowskiego w polskich miastach i wyrzucało Braci Polskich zagranicę konfiskując ich majątki. Ta tolerancja i wolność słowiańska kwitła do 966 roku (zbieg okoliczności że w dacie same hexy???) według waszej katolickiej miary czasu. I czas najwyższy tę wolność człowieka i tolerancję w Polsce przywrócić.

Proszę nie insynuować, że jestem jakimś antyklerykałem, jestem jedynie człowiekiem uczulonym na kłamstwo historyczne i takie zwykłe, małe codzienne kłamstwa i kłamstewka.

Dodam też na koniec, że nie mamy nic przeciw leworęcznym, garbatym i jąkającym się, ani przeciw Polakom o czarnym kolorze skóry. Nie lubimy jedynie hejterów i pasożytów.

Fe panie Młot – w tym portalu wpolityce.pl niby sami katolicy, a kłamią tak, że aż się kurzy! Wasz bóg naprawdę wam wybacza te kłamstwa, albo insynuacje jakie pan uprawia? Nasz bóg za takie bezecne rzeczy mocno kopie w tyłek i nigdy nie zapomina dać kłamcy kopa, i nic mu nigdy nie umknie. Dlatego staram się jak umiem być prawdomówny.

A wy co, naprawdę się wam zdaje, że można sobie kupić „rozgrzeszenie” z podłości? Tak samo jak wy czarni, myślą ci czerwoni – im się z kolei zdaje, że mogą mordować bezkarnie i kłamać, bo boga w ogóle nie ma. Jest. I dostaniecie od niego wszyscy po równo.

 

 • Młot said, on 10 Listopad 2015 at 17:45 (Edycja)

  Panie Czesławie od lat mam w posiadaniu z wielką czcią pana książki chociażby pierwsze wydanie ”Księgi Tura” i właśnie z niej (nie z samej fabuły lecz faktograficzych przypisów) wynika że Polacy nie są czarni a tym bardziej Słowianie R1a i mam nadzieję że tak pozostanie 🙂. Czy pana zdaniem jakakolwiek tolerancja w czasach pogańskich była kluczem do przetrwania danego rodu ,rasy czy jak pan woli haplogrupy, bo ja sądzę ,że było odwrotnie. Wpisuje się pan do grona ”mesjaszy” wypaczonej marksizmem kulturowym idei narodowej.Ostatnio właśnie taki katolicki wizjoner pan Leszek Żebrowski ”oświecał” słuchaczy swoją interpretacją narodu w której etniczne pochodzenie nie ma najmniejszego znaczenia a Polakiem może być każdy tj: żyd ,chińczyk ,murzyn arab itd. I tutaj mógłbym dojść do wniosku ,że jest pan kryptokatolikiem mającym na celu odwieść wszystkich pana czytelników od autentycznych pogańskich praw, którymi posługiwali się nasi przodkowie, a w zamian oferuje pan owiane konopnym dymem hipisowskie mrzonki. W bezwzględnych czasach naszych Ojców nie było miejsca na tolerancję, słabość, hedonizm i dekadencję.Ten kto tego nie rozumiał ginął.
  Krew to najwyższa wartość. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych Pogan.

 • bialczynski said, on 10 Listopad 2015 at 22:11 (Edycja)

  Jak pan zapewne wie najwyższym ideałem słowiańskich wojowników – Szlachty – była Wolność. A więc panie Młot – najwyższa cnota słowiańskiego wojownika to Wolność. Dlatego to co cenimy najbardziej to Wolność Człowieka, dlatego jesteśmy Wolnymi Ludźmi i cenimy wolność INNYCH ludzi. Nie panu oceniać Marię Rodziewiczówną, ani żadnemu innemu człowiekowi. Zamiast oceniać ludzi zacznijmy wreszcie ich doceniać, doceniać to co zrobili w życiu, to co zrobili dla wspólnego dobra. Jeśli chodzi o Rodziewiczówną to jet co docenić – zostawiła po sobie mnóstwo dobrego. Była wolna, robiła co chciała – nie kłaniała się klerykałom ani socjalistom, a gdyby żyła w PRL nie kłaniała by się też komuchom. Była super doskonałą patriotką, i super poganką co może sobie pan przeczytać w jej książkach.

  Za bardzo jak widzę przejął się pan haplogrupami i czystością rasy. Proszę się o czystość rasy słowiańskiej i polskiej nie bać, bo ona trwa na podstawie biologicznej – doboru naturalnego. Nikomu się nie śniło o haplogrupach w starożytności, 30 tysięcy lat temu ani 300 lat temu, a ludzie dobierali się bezbłędnie w taki sposób, że rasy trwają do dzisiaj. Haplogrupy służą wyłącznie do odtworzenia przeszłości Słowian, tego gdzie byli i w jakich kulturach archeologicznych żyli. I na tym poprzestańmy, bo niepotrzebna nam słowiańska wersja Lebensraumu. WOLNOŚCI TRZEBA POLAKOM, WOLNOŚCI OD UCISKU KOŚCIELNEGO I POSTKOMUNISTYCZNEGO I OD UCISKU ZABORCÓW-KOLONIALISTÓW, KTÓRZY WCIĄŻ TUTAJ RZĄDZĄ.

  Gdy chodzi o język słowiański to sprawa już nie jest taka prosta, jak z tzw słowiańską haplogrupą. Nie mówimy językiem R1a. Mówimy językiem wspólnym dwóch haplogrup R1a (Scytów) + I2 (Staroeuropejczyków) – to jest język słowiański. Więc pan panie Młot chciałby tych I2, którzy stworzyli Słowiańszczyznę razem z R1a wysłać z Polski dokąd? Na Księżyc? Chciałby pan im odebrać prawa obywatelskie, bo mają za ciemną skórę, albo za bardzo kręcone włosy? Niech się pan opamięta!

  Znam Polaków o czarnej skórze a także Japończyków, którzy bardziej identyfikują się z Polską niż niejeden zakapior czystej polskiej krwi nachlany piwem.

  Kto szanuje polskie dzieje (od starożytności, a nie tylko te od 966 – te dalsze po 966 też oczywiście, i to bezwzględnie), kto identyfikuje się z polską tradycją (tą od starożytności, a więc pogańską, ale też i tą co przyszła po niej także), kto identyfikuje się z Nadwiślańskim Ośrodkiem Politycznym – może dla mnie mieć Zieloną Skórę albo Niebieską, a i tak jest Polakiem. Kto ma obywatelstwo Polski ten ma bezwzględnie służyć Polsce, nie obchodzi mnie czy jest wyznania mojżeszowego, prawosławnego, islamskiego, pogańskiego, masońskiego/gnostyckiego czy jest ateistą.

  Każdy jest WOLNYM CZŁOWIEKIEM i ODPOWIADA ZA WSZYSTKIE SWOJE CZYNY. Kto myśli, że istnieje jakieś „rozgrzeszenie”, „wybaczenie” od czynów dokonanych w życiu, jest w błędzie. Karma wlecze się za Jaruzelskimi i innymi zbrodniarzami z każdym wcieleniem. Jestem ciekaw skąd panu przyszło do głowy, żeby autorowi Mitologii Słowian imputować kryptokatolicyzm? Jeżeli pan ma te książki i je czytał to przecież zna pan ich filozofię. Myśli pan naiwnie, że ktokolwiek kto je czytał panu uwierzy?!

  Więc o co panu chodzi? TO DOBRE PYTANIE. O coś innego? O ROZBIJANIE RUCHU WOLNYCH LUDZI, O ROZBIJANIE RUCHU SŁOWIAŃSKIEGO, O ROZBIJANIE RUCHU POGAŃSKIEGO W POLSCE? Chce pan tutaj udawać „poganina” pozdrawiając „prawdziwych pogan ksenofobów”? Tutaj ich pan nie znajdzie, musi ich pan poszukać u Putina – tam ich wychowuje KGB na pęczki.

  Każdy kto chce być Polakiem ma nim prawo być bez względu na jakieś haplogrupy!

  Coś się panu kompletnie poplątało – ani haplogrupa, ani kolor skóry, ani blond włosy i niebieskie oczy – jak moje – nie świadczą o słowiańskości ani pogańskości, ANI O PATRIOTYZMIE. Natomiast moje dzieło świadczy za mnie BEZWZGLĘDNIE i pomysł atakowania mnie i przedstawiania jako żydofila, kryptokatolika, masona, piewcę dewiacji seksualnych, jest po prostu bezsensowny, skazany z góry na niepowodzenie.

  NIC NIE ZMIENI FAKTÓW: To masoni pomogli przetrwać wierze rodzimej słowiańskiej, Bracia Polscy pomogli jej przetrwać, a nie katolicy z kościoła watykańskiego. Mało tego, to masoni, jako pierwsi wydali w Polsce Księgę Tura – bez nich by jej sobie pan nie poczytał – nigdy. Pańskie insynuacje nie zmieniają też mojego stosunku do Reicha czy Rodziewiczównej, czy Iłłakowiczównej. Wielcy Polacy są Wielkimi Polakami a zdrajcy Polski są zdrajcami – czy to katolicy, czy mojżeszowcy, czy islamiści czy poganie.

  Namawiam pana na bezpośredni kontakt ze Słowiańskimi Żywiołami i Mocami, ze Świadomością Nieskończoną. Pozbędzie się pan po tym doświadczeniu wszelkich wątpliwości co do tego, że najważniejsza jest WOLNOŚĆ CZŁOWIEKA. Z niej bierze się bowiem wszystko inne, w tym szacunek dla wolności innych ludzi i dla wszystkich żywych bytów planety i powstaje porządek naturalny, Przyrodzony Ład Świata – UK-ŁAD-NOŚĆ i poszanowanie dla Matki – Ziemi.

  Zasady Wolnej Polski, Polski która rozciąga się wszędzie na Świecie, a nie tylko nad Wisłą, są wyłożone wszystkie na Czarnym Pasie i każdy może tu o nich przeczytać. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości to zapraszam do mojego wystąpienia z II ZLOTU NTV.

  https://www.youtube.com/watch?v=GpM4OW_u0PM

 

Kto chciałby się zapoznać z pełną treścią wymiany myśli między Białczyńskim a Młotem, odsyłam do dyskusji pod artykułem:

Strażniczka Wiary Przyrodzonej Słowian i Bałtów – Maria Rodziewiczówna (1864-1944 SSŚŚŚ Wilno – Warszawa) i jej „Dewajtis”

14 11 2015 Dwaj zamachowcy z Paryża uchodźcami z Syrii! Ukraińscy nacjonaliści odcinają się od morderców z Wołynia – media banksterów i narodowców ich cenzurują. Komu po drodze z Putinem?

 

Na koniec odsyłam do tekstu blogera podpisanego DRAGO i zestawienia filmów na Wspaniałej Rzeczpospolitej, z okazji Rocznicy Powstania Listopadowego, żeby uświadomić wszystkim Młotom, że Świat kocha Polskę taką jaka jest, a jest taka dzięki naszym Dziadom, niezależnie od tego jaką mieli haplogrupę Y-DNA i czy byli masonami, albo nazywali się Szymborska:

DRAGO

Gówno Prawda 2.0
Społeczność · 58 247 osób lubi to
· 17 listopada o 01:56 · Edytowany ·

Ważne. Gazeta Wyborcza, TVN, Lis (natemat) prowadzą retorykę wstydu wymierzoną w polskie sumienia że niby świat krytyką miażdży Polskę za zapowiedź wycofania się z kwot uchodźców. Zapewne wielu z Waszych znajomych kupuje te kłamstwa i przejmuje się że niby Polska zyskuje opinię niewdzięcznika i pieniacza.
Jest dokładnie przeciwnie. Świat i to cały zachwyca się postawą Polski, Hindusi piszą wprost: Polska mędrcem Europy.
Zadałem sobie trochę trudu by przedstawić REALNE reakcje społeczności z całego świata na zapowiedź min. Waszczykowskiego, a także ogółem oporny stosunek Polski do cwanych nielegalsów w tym zachwyt nad Marszem Niepodległości (MN).
Australia:
Internetowy AG News ukazuje MN. 44.000 udostępnień, najpopularniejsze komentarze to:
Cale Hebert: Holy shit Poland just became so much more awesome. (Jasna cholera Polska właśnie stała się tak bardzo niesamowita)
Well done Poland God Bless you. Respect. (Dobra robota Polsko, Niech Bóg Cię błogosławi. Respekt)
God Bless The Poles – God’s Servants! (Szczęść Boże Polakom – bożym sługom)
Ogólnie 100% pozytywnych pełnych zachwytu reakcje Aussies.
Indonezja! (największy muzułmański kraj świata)
najpopularniejsze komentarze pod informacją ichnich mediów głównego nurtu:
Reza Aristo: „Mam nadzieję, że kraje Unii Europejskiej wezmą przykład z Polandii.”
simj: „Oznacza to, że Polska jest wciąż zdrowa.”
revpower: „To oznacza to że nie ma szansy by terroryści dostali się do Polski. Mądry ruch.”
kesbah: „Polska przyjęła odpowiednie nastawienie, zapewniając bezpieczeństwo swojemu społeczeństwu”
INDIE – The Times of India – 8 mln fanów na fb
http://timesofindia.indiatimes.com/…/articles…/49783648.cms…

Najpopy:
~ well done Poland I appeal all Europe to follow Poland.
(dobra robota Polsko apelują żeby cała Europa podążyła za Polską)
~no one should.. let Allah help them
(nikt nie powinien, niech Allah im w tym dopomoże) – w sensie że nikt nie powinien przyjmować imigrantów po czym prosi Allaha o pomoc.. Polsce
~Poland seems to be wiser. They don’t want to entertain terrorists under the guice of refugees.
(Polska jawi się jako mędrzec. Oni nie chcą wpuścić terrorystów pod przykrywką uchodźców)
~Poland is doing the right thing and about time Germany and Austria reverse their decision by sending the refugees back
(Polska dobrze robi i czas by Niemcy i Austria zmieniły swoje decyzje i odsyłali uchodźców z powrotem)
~dr Rajendra pisze: Poland is the wisest of all the European countries in this regard. Those countries who are accepting Syrian refugees will definitely regret their action later. The Syrian refugees contain lots of Trojan horses among them.
(Polska jest najmądrzejszym ze wszystkich europejskich krajów. Te kraje które akceptują Syryjczyków z pewnością pożałują swoich czynów później. Syryjscy uchodźcy skrywają wiele koni trojańskich pośród siebie)
YAHOO (globalny serwis) – ponad tysiąc komentarzy
http://news.yahoo.com/polish-minister-says-syrians-return-f…

Nie będę przytaczał, wejdźcie i poczytajcie sami. 100% przychylnych Polsce bez żadnej krytyki.
WIELKA BRYTANIA
Skupiający 1 mln fanów portal Britain First który jeszcze jakiś czas temu był sceptyczny wobec Polaków dziś czerpie z Polski inspiracje i zachwyca się Polakami. Ich wrzuta nt. planów Polskiego rządu była najpopularniejszym postem od dawna. Parę dni temu wkleili zdjęcie dywizjonu 303 dziękując Polakom za obronę ich kraju. 8000 polubień postu.
Oprócz tego gdziekolwiek nie wchodzimy widzimy wpisy od zwykłych Europejczyków czy to z Niemiec, czy z Belgii, Szwecji którzy zastanawiają się czy Polska, Węgry itp kraje będą nową Europą, ostoją cywilizacji i rajem dla Europejczyków, wielu wręcz pisze o pomyśle osiedlenia się w Polsce.
Jak więc widzimy nastroje są zgoła inne niż te które wmawiają nam propagandziści od Michnika, czy Lisa podsuwając coraz to kolejne wypowiedzi nikomu nie znanych „autorytetów” i funkcjonariuszy UE, których nie wybierało społeczeństwo a lewacki zarząd UE.
Aby komentarze ze screenów były czytelne klikamy na zdjęcie —> opcje —> uruchom tryb pełnoekranowy
Proszę o jak najszersze udostępnianie.

drago

 

Wspaniała Rzeczpospolita

http://wspanialarzeczpospolita.pl/2015/10/29/polskie-tresci-obcych-piesni/

 

dla zachęty :

https://www.youtube.com/watch?v=hdaWvdVQEaE

 

Wisława Szymborska

Może akurat Wisława Szymborska to nie jest powód do dumy narodowej, ale nie zmienia to faktu, że jej wiersze są integralną częścią niektórych piosenek Hebe Tien z Tajwanu.

Hebe Tien mówi po polsku pod koniec tego teledysku:

 

https://www.youtube.com/watch?v=BClZoVLwZCE

Czy tylko Polak Polakowi Młotem?

Podziel się!